Just Jewels Cechy
  • Dostawca oprogramowania: Novomatic
  • Typ automatu: Wideo sloty
  • Linie wygrywające: 10
  • Bębny: 5
  • Min. Zakład: 0.04
  • Max. Zakład: 100
  • RTP: 95.42%

Just Jewels gra online

Jeśli lubisz gry slotowe, to z pewnością dobrze znana jest Ci marka Novomatic. To firma produkująca automaty do gier od ponad 20 lat i mająca na swoim koncie mnóstwo naprawdę udanych tytułów. Just Jewels gra to właśnie jeden z przykładów produktów Novomatic, na które naprawdę warto zwrócić uwagę. To klasyczny slot, którego głównym tematem są kamienie szlachetne i kosztowności. Odpowiednie elementy kojarzące się jednoznacznie z bogactwem zostały zaakcentowane w wielu różnych miejscach tej gry nadając jej specyficznego klimatu pławienia się w luksusie. Ale niezależnie od tego – jest to po prostu naprawdę dobra gra, której bez wątpienia warto poświęcić trochę czasu!

Oczywiście nie musisz od razu grać w Just Jewels na prawdziwe pieniądze. Zanim zdecydujesz się na taki krok, to o wiele lepszym pomysłem będzie zagrać najpierw w Just Jewels demo. Możesz to zrobić całkiem bezpłatnie w naszym serwisie internetowym. Co więcej, nie oczekujemy od Ciebie niczego w zamian! Wystarczy, że odwiedzisz naszą stronę, znajdziesz grę, uruchomisz ją i możesz od razu grać w Just Jewels za darmo, bez żadnego logowania się, rejestrowania konta, zapisywania się do newslettera, czy też spełniania innych warunków. To świetna opcja na poznanie gry, treningu i sprawdzenia, czy Ci się ona podoba!

Just Jewels – opis gry

Just Jewels automat to klasyczny slot z mechaniką 5×3. Przekłada się to na piętnaście symboli w oknie gry oraz pięć bębnów. Masz tutaj także do dyspozycji 9 aktywnych linii wygranych. Oczywiście fani gier firmy Novomatic wiedzą doskonale, że większość produktów tego dostawcy dysponuje grą bonusową pod postacią opcji Gamble. I rzecz jasna Just Jewels bez rejestracji także taką funkcją dysponuje. Ponadto mamy tutaj jeszcze scattery. Nie ma jednak symboli wild, jackpota, trybu multiplayer, za to jest tryb gry automatycznej.

Użytkownicy telefonów komórkowych powinni także spodziewać się potencjalnych problemów z uruchomieniem Just Jewels online i graniem w tę grę. Jednak musisz wziąć pod uwagę, że to tytuł liczący sobie już kilkanaście lat, który powstał przez pierwszymi smartfonami i nikt w tamtych czasach nawet nie brał pod uwagę tego, że za te kilkanaście lat w maszyny slotowe będzie się grać na tak specyficznych urządzeniach. Jeśli jednak bardzo Ci zależy na graniu na swoim telefonie, to zainteresuj się wersję Just Jewels Deluxe, która została poprawiona pod kątem działania na smartfonach i spisuje się pod tym względem bardzo dobrze.

Minimalny zakład na grę w Just Jewels bez logowania wynosi 1 kredyt na linie, natomiast najwyższa stawka do postawienia to 200. Zdarzają się także wersje pozwalające obstawić do 1 000, ale występują one nie we wszystkich kasynach – niemniej jednak dla porządku o nich wspominamy także. RTP dla tej gry wynosi 95%, jest to gra o wysokiej zmienności.

Wygrane w Just Jewels

Jeśli chciałbyś wiedzieć, ile możesz zgarnąć podczas grania w Just Jewels z bonusem bez depozytu, to prezentujemy Ci poniżej skrócone zestawienie wygranych. Pamiętaj jednak, że to są wartości wyrażone w kredytach, jeśli grasz na najwyższą stawkę wynoszącą 1 800 (przy wszystkich aktywnych liniach).

Symbol 3 symbole 4 symbole 5 symboli
Trzy sztaby złota 6 000 30 000 100 000
Korona 10 000 100 000 1 000 000
Pieniądze 6 000 30 000 100 000
Czerwony i niebieski klejnot 3 000 10 000 40 000
Symbol Euro 3 600 18 000 90 000
Zielony i fioletowy klejnot 2 000 5 000 30 000

Jak widać, możliwość zgarnięcia jednorazowo do miliona kredytów na jednej tylko aktywnej linii wygranych nie zdarza się codziennie!

Jak wygrać w Just Jewels?

Same granie jest bardzo łatwe, jako że Just Jewels automat do gry cechuje się prostotą obsługi i przejrzystym interfejsem. Okno gry jest  ładnie zaprojektowane i zajmuje większą część ekranu. Za tło robi niebieska tkanina, a symbole są wyraźnie widoczne i bez problemu odróżnisz je od siebie. Są to albo klejnoty, albo złoto i pieniądze oraz inne kosztowności. Pod oknem symboli masz typowy dla gier Novomatic panel sterowania, który pozwoli Ci ustawić liczbę aktywnych linii wygranych, wysokość stawki na jedną linię, pokaże Ci łączną kwotę zakładu, a także pozwoli zdefiniować grę automatyczną. Poza tym zostaje tylko jeszcze zielony przycisk START, za pomocą którego możesz w końcu zacząć grać.

A jeśli nie czujesz się zbyt pewnie w kwestii wygranych, zasad, czy też funkcji dodatkowych, skorzystaj z charakterystycznego przycisku PAYTABLE. Będziesz mógł za jego pomocą zapoznać się z tabelą wygranych dla obecnej stawki zakładu oraz poczytać o innych regułach rządzących rozgrywką w Just Jewels w kasynach online polskich.

Bonusy za grę w Just Jewels

Jeśli spodziewasz się rozbudowanej funkcjonalności dodatkowej, to niestety Just Jewels Cię może dość mocno rozczarować. Zresztą stare gry firmy Novomatic nigdy nie słynęły z licznych dodatków, symboli specjalnych i innych opcji bonusowych. Nie ma tutaj na przykład wildów, ani mnożników wygranych, czy też darmowych spinów.

Scatter Jedynym symbolem o specjalnym znaczeniu jest euro – pełni on rolę scattera. Jednak jest to najbardziej klasyczne podejście do scattera, bo po prostu symbol ten może się znaleźć w dowolnym miejscu okna gry w odpowiedniej liczbie sztuk. Czyli nie musi się znajdować na aktywnej linii wygranej, trzy takie symbole rozrzucone gdzieś po bębnach zapewnią Ci wygraną.
Opcja Gamble Po każdej wygranej możesz skorzystać z opcji Gamble. Po prostu odgadnij kolor karty i jeśli Ci się uda, to Twoja wygrana ulegnie podwojeniu. A jak się pomylisz, to stracisz wszystko. Sugerujemy więc korzystać z tej opcji w przypadku niższych wygranych.

Sama gra Just Jewels jest jednak o tyle interesująca, że nie wymaga tworzenia wygrywających kombinacji od lewej do prawej. Wystarczy, że na aktywnej linii wygranych znajdzie się odpowiednia liczba symboli. Na przykład trzy czerwone klejnoty na premiowanej linii, ale na bębnach 2, 3, 4 w typowej grze slotowej nie zostałyby uznane za wygrywającą kombinację, ale Just Jewels jak najbardziej wypłaci Ci wygraną!

Zagraj w Just Jewels automat do gry – wypróbuj fortunę

Jak możesz wnioskować po naszej dzisiejszej recenzji, Just Jewels to klasyczna gra slotowa, która dysponuje wszystkimi typowymi mechanizmami znanymi z gier dostępnych w kasynach naziemnych. Ale jednocześnie pozbawiona jest wszystkich efektownych dodatków znanych z nowoczesnych slotów wideo. Czy to źle? Absolutnie nie – uważamy, że to świetny produkt, w który powinien zagrać każdy miłośnik klasycznych maszyn slotowych!