Mucha Mayana Cechy
 • Dostawca oprogramowania: Quickspin
 • Typ automatu: Wideo Slot
 • Linie wygrywające: 27
 • Bębny: 3
 • Min. Zakład: 0.25
 • Max. Zakład: 100
 • RTP: 96.63%

Mucha Mayana za darmo

Zaprezentowany światu w październiku 2017 roku przez firmę Quickspin Mucha Mayana automat do gry to jeden z tych slotów w polskich kasynach, które przyciągają do siebie graczy oryginalną mechaniką rozgrywki. Gra Mucha Mayana online od razu zyskała sporą popularność i do dziś jest jednym z chętniej wybieranych automatów do gry w wielu kasynach internetowych. Jednak o samej specyfikacji gry napiszemy w kolejnym rozdziale. Teraz przyszedł czas, aby nieco bliżej przyjrzeć się tematyce tego slotu. Tematycznie mamy tutaj do czynienia z amazońską dżunglą, w której środku umieszczone zostały symbole charakterystycznych dla tego miejsca zwierząt: tygrys, jaszczurka, sowa czy też indiański szaman. Gra składa się z kamiennych bloków, które pojawiają się na bębnach, przez co nawiązuje do kilku innych znanych gier na rynku. Całość sprawia bardzo dobre wrażenie. Mucha Mayana automat należy do kategorii wideo slotów. Dzięki tematycznym dźwiękom bębnów oraz odgłosom dżungli można tutaj jeszcze bardziej wczuć się w klimat rozgrywki.

Mamy bardzo dobrą wiadomość dla miłośników gier hazardowych, albowiem na naszej stronie dostępna jest gra Mucha Mayana za darmo! Jak to jest możliwe? Otóż prosto od producenta posiadamy wersję demonstracyjną tej gry. Jest ona identyczna jak w przypadku kasyn internetowych, jednak posiada pewną zmianę. Otóż gra się w niej bez udziału prawdziwych pieniędzy. System gry automatycznie przyznaje graczowi pulę wirtualnych pieniędzy, które służą jedynie do zabawy lub treningu. Można zatem zagrać u nas w Mucha Mayana zupełnie bez ryzyka, jak i nie wymagamy zakładania u nas konta czy pobierania dodatkowego oprogramowania.

Funkcje i specyfikacje techniczne Mucha Mayana

Mucha Mayana demo od Quickspin to wideo slot, który posiada bardzo ciekawą mechanikę rozgrywki. Otóż na samym początku gracz rozpoczyna obstawianie zakładów od systemu 3 bębnów z 3 rzędami i 27 liniami wypłat. Jeśli uda mu się wylosować układ wygrywający, to automatycznie aktywowane są 2 kolejne bębny. Przy kolejnym obrocie ma się już 5 bębnów, gdzie jednak 1. i 5. bęben posiadają tylko jeden odsłonięty rząd. Przy kolejnej wygranej odsłania się drugi rząd, a przy kolejnej wygranej trzeci rząd. Jednocześnie mnożnik za wygrane zwiększa się do x3. Zatem w końcowym rozrachunku mamy do czynienia z układem 5 na 3 oraz systemem 243 ways to win. W grze o całkiem dobrym RTP wynoszącym 96.63% minimalny zakład to 0.25, zaś maksymalny to 100 euro. W tym tytule brakuje jednak symbolu wild, scatter, darmowych spinów. Można jednak liczyć w Mucha Mayana bez depozytu na automatyczne odtwarzanie, wersję mobilną.

Tabela wypłat Mucha Mayana

Z oczywistych względów w przypadku gry w Mucha Mayana na prawdziwe pieniądze graczy najbardziej interesują potencjalne wygrane, które można zagarnąć na tym slocie. Wszystkie wygrane w grze rozliczane są od 3 identycznych znaków na linii. Można zatem liczyć na takie symbole jak:

 • różowy kamień: wygrana od 0.04 do 32 euro
 • błękitny kamień: wygrana od 0.04 do 32 euro
 • szary kamień: wygrana od 0.04 do 32 euro
 • zielony kamień: wygrana od 0.04 do 32 euro
 • sowa: wygrana od 0.10 do 200 euro
 • jaszczurka: wygrana od 0.10 do 200 euro
 • tygrys: wygrana 0.15 do 300 euro
 • szaman: wygrana od 0.25 do 600 euro

Zasady automatu Mucha Mayana

Prezentowana przez nas Mucha Mayana gra należy do kategorii wideo slotów z bardzo ładną grafiką. Jej system kamiennych bloków może się choćby kojarzyć z kultowym dziś dziełem NetEnt – Gonzo’s Quest. Osadzona jest w klimacie dżungli, a ładna grafika i oprawa dźwiękowa sprawiają, że gra sprawia tu dużo przyjemności. Mucha Mayana jest przy tym bardzo prosta w obsłudze. Przy stałym systemie linii głównym zadaniem gracza jest wybranie stawki za zakład między 0.25 a 100 euro. Możemy również wybrać szybszy obrót bębnami, ustawić auto grę czy wyłączyć dźwięki. Największy w panelu przycisk służy do uruchomienia bębnów. Przycisk z trzema liniami zaś przenosi gracza do tabeli wypłat, zaawansowanych opcji w grze, zasad rozgrywki.

Bonusy za grę w Mucha Mayana

Jak już wspomnieliśmy wcześniej, Mucha Mayana bez rejestracji posiada specjalną mechanikę rozgrywki. Z każdą wygraną zwiększa się ilość bębnów i rzędów aż do układu 5 na 3, jak i mnożnik do x3 oraz ways to win do 243. Kilka wygranych pod rząd może zatem przynieść całkiem spore stawki na konto. Przy odsłonięciu wszystkich ukrytych pól gra aktywuje specjalny tryb Mucha Mayana Feature. Tutaj można osiągnąć mnożnik za wygrane nawet x20. Przy najwyższej stawce w grze można zatem liczyć na wygraną nawet do 12 tysięcy euro! Niestety gra pozbawiona jest bonusów, darmowych spinów, symboli wild.

Mucha Mayana slot – nasza opinia

Znajdująca się na naszej stronie gra Mucha Mayana bez logowania to przykład slotu, który potrafi dosyć mocno wciągnąć graczy. W szczególności według nas interesująca jest mechanika rozgrywki, gdzie z każdą wygraną zwiększa się ilość linii oraz mnożnik za układy. Dzięki temu sama rozgrywka nabiera dynamizmu, a gracze z większym zainteresowaniem i zaangażowaniem obserwują losowane układy. Nie można zapominać tu o całkiem wysokich wygranych jak i ładnej oprawie audiowizualnej. Zapraszamy zatem do skorzystania z darmowej wersji gry na naszej stronie internetowej.