Black Horse Cechy
 • Dostawca oprogramowania: Wazdan
 • Typ automatu: Wideo Slot, Owocówka
 • Linie wygrywające: 5
 • Bębny: 3
 • Min. Zakład: 0.02
 • Max. Zakład: 18
 • RTP: 96.07%

Black Horse – darmowy automat do gry

Black Horse automat do gry został przygotowany przez producenta Wazdan. Jest to solidny dostawca, który jest znany polskim graczom z tego względu, że część szefostwa pochodzi z Polski. Prawdziwą zaletą Wazdan jest to, że produkuje on sloty bardzo innowacyjne i z rozmysłem, a każdy z nich ma ciekawy motyw. W przypadku Black Horse motywem jest właśnie tytułowy czarny koń, który zawsze przewija się w tle gry, galopując na górze ekranu.

Slot ten jest uważany za bardzo klimatyczny, na dodatek jest to zupełnie klasyczny automat, który z pewnością spodoba się wielu osobom. Ciężko jest jednak sprawdzić taką maszynę bez wymogu wydania na nią pieniędzy. Na szczęście na naszej stronie możesz zagrać w Black Horse bez depozytu. Gra jest zupełnie darmowa, nie musisz zupełnie nic wpłacać. W tym fakcie upewni Cię również to, że jest to Black Horse bez logowania w online kasynach w Polsce. Nie mając konta, ciężko będzie Ci wysłać na stronę pieniędzy, ponieważ też ich nie potrzebujesz.

Funkcje i specyfikacje techniczne Black Horse

Black Horse online to slot klasyczny, możesz więc spodziewać się po nim raczej skromnych i prostych specyfikacji. Ma on minimalną siatkę o wyglądzie 3×3, bębnów jest więc tylko 3, gra ma również tyle samo rzędów symboli. Linii wygrywających w tym automacie znajdziesz wyłącznie 5. RTP również wydaje się dość średnie, wynosi wyłącznie 96,07%, więc udało mu się uplasować nad średnią.

Średnia zmienność może zapewnić dość średnie wygrane, które mogą pojawiać się od czasu do czasu. Minimalnie jako zakład można wpłacić 0,1 a maksymalnie jest to 100. Black Horse gra to slot klasyczny, lecz będziesz w stanie w nim znaleźć kilka dodatków, w tym darmowe spiny oraz rundę bonusową. Ciekawe jest to, że w grze można również korzystać z funkcji auto play.

Tabela wypłat Black Horse

Ta gra klasyczna różni się trochę od pozostałych pozycji. W Black Horse automat dostaniesz wygraną nie tylko za 3 symbole w klasterze, lecz w niektórych wypadkach również za 2 symbole. Poniżej dowiesz się wszystkich szczegółów.

 • Śliwki i cytryny znajdują się pierwsze na liście, ponieważ są najmniej wartościowe. Wypłacają one wyłącznie za 3 symbole i jest to 0,40 za jeden klaster.
 • Gruszki, pomarańcze, śliwki, winogrona i dzwonki łączy to, że minimalnie dostaniesz za nie 0,80 monety. W tym wypadku jednak wyróżniają się winogrona, dzwonki i śliwki, ponieważ 0,80 zostanie wypłacone Ci w przypadku klastera z dwoma symbolami, a dostaniesz aż 8 monet za kombinacje z trzema symbolami.
 • Kaktus również wypłaca za dwa symbole, a jest to 1,60 monety, z kolei za 3 nagroda wzrasta do 40 monet.
 • Podkowy dadzą każdemu graczowi po 3,20 monety za 2 symbole i 100 monet za 3 z nich.
 • Konie są najbardziej wartościowym symbolem, już za dwa z nich dostaniesz aż 10 monet, a za komplet, czyli za 3 Twoją wypłatą będzie 200 monet.

Black Horse – jak grać?

Gra w prezentowaną przez nas slocie nie jest skomplikowana. Na samym początku polecamy spróbować Black Horse demo, aby zobaczyć, jak to wszystko wygląda i na czym polega. Szybko zauważysz, że środkowy przycisk uruchamia całą grę, po lewej stronie możesz manewrować swoim zakładem, po prawej zmieniasz prędkość poruszania się bębnów. Warto jest zajrzeć do przycisku z napisem „i”, ponieważ tam znajduje się najwięcej informacji.

Bonusy za grę w Black Horse

Slot ten skrywa w sobie kilka ciekawych bonusów. Dzięki monetom, wizerunkom koni oraz podkową masz okazję zdobyć wiele darmowych spinów. Ich minimalna stawka wynosi 15, a maksymalnie możesz zdobyć aż 45 obrotów za darmo. Dodatkowo w specjalnej rundzie wszystkie wygrane będą pomnożone przez 3. Jeśli zagrasz w Black Horse w kasynach na prawdziwe pieniądze, to będziesz też mógł spróbować podwoić swoją wygraną z przydatną funkcją Gamble.

Black Horse slot – nasza opinia

Black Horse to klasyczny slot, który jednak nie jest do końca klasyczny, ponieważ ukrywa bardzo ciekawe bonusy. Nie w każdym automacie masz szansę zdobyć aż 45 darmowych spinów, więc warto wykorzystać tę szansę.

Zagraj w Black Horse za darmo na naszej stronie i sam się przekonaj, czy gra jest warta zachodu. Nie musisz nawet tworzyć konta, ponieważ jest to slot udostępniony jako Black Horse bez rejestracji.