Poker online za darmo

Poker online za darmo to idealna okazja ku temu, by wyszlifować swoje umiejętności w tej niezwykle popularnej grze karcianej. Zero ryzyka finansowego, brak ograniczeń czasowych i możliwość sprawdzania przeróżnych strategii, pozwalają nabrać wprawy i doświadczenia, które mogą zaowocować później, przy grze na prawdziwe pieniądze.

Darmowy poker online bez rejestracji to także maksymalna prostota. Nie trzeba szukać, pobierać i instalować żadnego oprogramowania, wystarczy tylko wejść na naszą stronę i rozpocząć świetną zabawę. W dodatku można zaoszczędzić sporo czasu, w końcu obędzie się bez konieczności otwierania jakiegokolwiek konta.

Poza brakiem ryzyka, prostotą i oszczędnością czasu darmowy poker wiąże się jeszcze z paroma mniej oczywistymi zaletami. Gra przebiega znaczenie płynniej, ponieważ komputerowy przeciwnik w ułamku sekundy podejmuje decyzje. Poker online w trybie demo to też większy poziom anonimowości, gdyż nie trzeba podawać żadnych danych osobowych.

Pod innymi względami poker za darmo wiernie oddaje grę na prawdziwe pieniądze. Atrakcyjna grafika i oprawa dźwiękowa umilają zabawę, a poziom emocji nawet przy grze na wirtualne środki bywa naprawdę wysoki.

Popularna gra

W pokera gra się już od początku XIX wieku, a za jej ojczyznę uznaje się Stany Zjednoczone Ameryki. Przez dziesiątki lat była to gra zarezerwowana głównie dla hazardzistów. Jednak od połowy XX wieku coraz więcej ludzi zaczęło grać w pokera hobbystycznie i amatorsko. Bez cienia wątpliwości poker można więc uznać za jedną z najpopularniejszych gier kasynowych. Wynika to z kilku powodów:

 • Idealne zbilansowanie rozgrywki – z jednej strony w pokerze istotne jest szczęście, z drugiej kluczowe znaczenie ma opracowywanie strategii. Ta gra z jednej strony przynosi więc ogromne emocje, a jednocześnie wiele zależy od umiejętności gracza.
 • Możliwość wypracowania własnego stylu – każdy doświadczony pokerzysta ma własny styl gry. Poker pokazuje, czy ktoś ma żyłkę hazardzisty, czy też preferuje ograniczanie ryzyka.
 • Wielkie turnieje i nagrody – na całym świecie rozgrywane są turnieje pomiędzy graczami, gdzie zdobyć można wręcz astronomiczne wygrane.
 • Samorozwój – poker jest grą, po którą chętnie sięgają między innymi biznesmeni. Regularna gra pomaga rozwijać szereg umiejętności, w tym podejmowania właściwych decyzji w odpowiednim czasie.

Z roku na rok coraz popularniejszy staje się online poker. Tak jak wiele aspektów życia, tak i gry hazardowe stopniowo przenoszą się przecież do Internetu. Gry online poker zapewniają możliwość zagrania praktycznie o każdej porze i z dowolnego miejsca. Wystarczy tylko dostęp do sieci. Także pod względem technologicznym rozgrywka przebiega bez problemów, a najlepszy poker online to gwarancja wielkich emocji.

Choć poker online w Polsce także zyskuje sympatyków, to do rozpoczęcia gry na prawdziwe pieniądze należy się przygotować. Na starcie powinno się dokładnie poznać wszystkie zasady gry, w tym oczywiście znaczenie poszczególnych kart i układów. Koniecznie trzeba też nabrać wprawy przez poker za darmo.

Poker online bez rejestracji

Wydawać by się mogło, że aby zagrać w poker gra hazardowa online, to powinno się przejść do kasyna internetowego. Z paru powodów takie założenie może okazać się jednak mylne. Warto wiedzieć chociażby o tym, że na ogół w polskich kasynach internetowych konieczne jest przejście procesu rejestracji oraz logowania się. To bywa dość czasochłonne i ogranicza poziom anonimowości.

Tymczasem sytuacja w naszym serwisie jest zupełnie odmienna. Poker online za darmo bez rejestracji włączyć można bez podawania żadnych danych w dosłownie jedną chwilę. Z tego powodu gracz może być znacznie spokojniejszy o poufność swoich danych.

W naszym portalu poker online za darmo bez rejestracji jest więc bardzo prosty. Wystarczy, że wejdziesz na stronę, wybierzesz grę i już zaczynasz dobrą zabawę. Co równie istotne nie obowiązują Cię żadne limity czasowy. W poker za darmo bez rejestracji grasz tak długo, jak chcesz, a ilość Twoich wirtualnych środków do gry jest nieograniczona.

Jak grać w pokera przez internet?

Poker zasady są dość proste do pojęcia. Podczas gry poker za darmo reguły są zaś identyczne jak te w wersji na prawdziwe pieniądze. Głównym celem gry jest skompletowanie możliwie najmocniejszego układu kart. Chcąc wygrywać, trzeba też wykazać się mocnymi nerwami, a czasem po prostu blefować.

Wszystkie podstawowe poker zasady gry zrozumieć można szybko. Chcąc jednak osiągnąć mistrzowski poziom, trzeba poświęcić na to sporo czasu. Od samego początku warto starać się przewidywać kolejne kroki przeciwników, a przy tym szacować ryzyko. W zasadzie poker gra online przebiega tak samo, jak tradycyjna wersja gry. Różnica polega na tym, że gracz komunikuje innych o swoich decyzjach nie słownie, a przez kliknięcie w odpowiedni przycisk.

Odmiany pokera

Tak naprawdę słowo „poker” to zbiorcza nazwa dla kilku gier. Podrodzaj pokera jest bowiem kilka, jednak ogólne zasady gry są do siebie zbliżone. Różnice dotyczą szczegółów, które często mają istotny wpływ na przebieg rozgrywki. Dotyczyć mogą one:

 • Stawki wejściowej – w niektórych odmianach pokera konieczne jest wniesienie stawki na starcie, by móc zacząć grę.
 • Liczby kart – w zależności od rodzaju pokera gracze otrzymują różną liczbę kart na początku rozgrywki.
 • Wielkość talii – talia do gry w pokera często liczy 52 karty, nie jest to jednak jedyna możliwa opcja.
 • Limit zakładów – w pokerze mogą, lecz nie muszą wymuszać na graczu wartość, o jaką podbija się stawki.

Najpopularniejsze odmiany pokera zostały szczegółowo opisane poniżej.

Texas Hold’em

Jeśli chce się zagrać w wyjątkowo nieprzewidywalną, dynamiczną i emocjonującą odmianę pokera, to warto postawić na Texas Hold’em poker online. W tym przypadku sukces z ogromnej mierze opiera się na czynniku losowym. Warto też wiedzieć, że poker Texas Hold’em online, to najpopularniejsza odmiana pokera na świecie. Obecnie spotkać ją można na każdym dużym turnieju pokerowym.

Zasadniczym celem jest tu uzyskanie jak najkorzystniejszego układu z 5 kart. W tej grze gracz otrzymuje jednak do ręki zaledwie dwie karty. Jednocześnie krupier wykłada na stół pięć kart (najpierw wykłada trzy, a potem jedną, a na końcu jeszcze jedną). Wyłożone karty pozostają do dyspozycji graczy.

Każdorazowo po wyłożeniu karty następuje licytacja. Chcąc kontynuować uczestnictwo w grze, konieczne jest wniesienie zakładu o tej samej wysokości, co pozostali gracze. Na końcu wygrywa ten gracz, którego układ jest najsilniejszy.

Poker Hold’em online występuje w kilku wariantach dotyczących limitów zakładów. Przykładowo mogą one być ustalone z góry. Opanowanie reguł jest tu bardzo proste. Niemniej każdy niuans ma znaczenie, a więc warto sprawdzić poker Texas za darmo, aby opracować skuteczną strategię.

Omaha

Poker Omaha to odmiana, w której gracz do ręki otrzymuje cztery karty – do układu może z nich wybrać dwie. Układ uzupełnia się trzema kartami wspólnymi, które położone zostają na stół. W tej grze możliwe jest więc ułożenie naprawdę wielu układów. Istotne jest więc to, aby nabrać wprawy przez darmowe gry online poker i poznać wszystkie tajniki. Talia składa się zaś z 52 kart.

Dość łatwo zauważyć, że Omaha poker to gra podobna do Texas Hold’em. Czasem spotkać można ją nawet pod nazwą Omaha hold’em. Omaha cieszy się sporą popularnością wśród graczy. Gra występuje w popularnych turniejach, w tym w World Series of Poker.

Omaha/8

Omaha/8 występuje także pod innymi nazwami tj. Omaha 8-or-better i Omaha High-Low. Ten pod-wariant Omaha również cieszy się sporą popularnością i jest rozgrywany także podczas największych turniejów pokerowych.

Większość reguł Omaha/8 jest identyczna do tych spotykanych w standardowym Omaha. Występuje tu jednak jedna różnica, która bardzo mocno wpływa na przebieg rozgrywki. Mianowicie pula nagród jest dzielona na dwie części, tj. high i low (w obu przypadkach układ tworzy się z 2 kart własnych i trzech kart wspólnych). Możliwe jest więc wygranie części lub całości puli nagród podczas jednej partii.

Poker Draw (5-kartowy)

Choć poker 5-kartowy nie jest tak popularny wśród doświadczonych graczy, jak Omaha, czy Texas Hold’em, to zna go niemal każdy. Ta wersja pokera jest bowiem rozpowszechniona wśród osób, które grają amatorsko.

Na początku gracze dobierają 5 kart, a później mogą, lecz nie muszą wymienić do 4 z nich.  Występuje też tura licytacji i oczywiście sprawdzenie układów. Wygrywa gracz z najlepszym układem, pełną pulę zgarnia się także wtedy, gdy pozostali gracze spasowali podczas licytacji.

Z powodu wielkiej prostoty wersja 5-kartowa to popularny wariant spotykany podczas poker gry online. Co istotne, poker 5 kart online rozgrywany może być na bazie różnych talii. Może ona liczyć 24 karty (od 9), 32 karty (od 7) lub też 52 karty (pełna talia bez jokerów). Klasyczny poker pięciokartowy dobierany online wymaga też wniesienia zakładu wstępnego (znanego jako „ante”). Można polecić, aby swoją przygodę z pokerem online rozpocząć właśnie od wersji 5-kartowej. Wszystkie zasady można bowiem opanować w mgnieniu oka.

Poker Stud (7-kartowy)

Swego czasu poker 7-kartowy był najbardziej popularną odmianą tej gry karcianej i rozgrywano go w praktycznie wszystkich dużych kasynach. Obecnie poker stud pod względem popularności ustąpił miejsca Texas Hold’em, jednak wciąż jest to gra, która przynosi sporo emocji.

W pokerze 7-kartowym nie występują karty wspólne. Każdy gracz do ręki otrzymuje 7 kart, z czego 3 są zakryte, a pozostałe 4 odkryte (a więc widoczne dla pozostałych uczestników gry). Rozgrywkę zaczyna się od wniesienia stałej wpłaty ante. Karty rozdawane są stopniowo, a licytacje podzielone na kilka rund. Na ogół wartość stawki w poker stud 7-kartowym jest z góry określona.

Caribbean stud

Caribbean stud, czyli poker karaibski to gra wzbudzająca zainteresowanie głównie z trzech powodów. Po pierwsze jej zasady są łatwe do zrozumienia. Po drugie wygrane bywają naprawdę ogromne, a po trzecie rozgrywce towarzyszą spore emocje. W grze uczestniczy od 3 do 5 graczy, a talia liczy 52 karty.

Na początku rozgrywki gracze wnoszą „wpisowe”, czyli ante. Kurier wszystkim graczom oraz sobie rozdaje 5 kart. Wszystkie karty gracza są zakryte, a jedna karta krupiera odkryta. W tym momencie można spasować lub też zdecydować się na sprawdzenie.

W caribbean stud warto grać w wersji online. Internetowe kasyna urozmaicają bowiem rozgrywkę o progresywnego jackpota, czyli coś znanego głównie z automatów hazardowych. Progresywny jackpot to skumulowana pula nagród, która pozwala za jednym zamachem zgarnąć ogromną sumę.

Razz

Seven Card Stud Low, znany też jako Razz można określić mianem wariantem gry pokera 7-kartowego, gdzie wygrane są wypłacane w trybie low. Oznacza to, że celem jest uzyskanie najlepszej konfiguracji złożonej z niskiego układu kart. Na starcie każdy z graczy otrzymuje 3 karty, z czego dwie są zakryte. Rund licytacji jest kilka, a na końcu wygrywa gracz z najlepszym układem 5 kart. Ważne jest to, że w grze nie obowiązuje hierarchia kolorów przy ustalaniu wyników. Jeśli co najmniej dwóch graczy uzyska ten sam układ, to pula jest proporcjonalnie podzielona.

Razz spotkać można zarówno w kasynach internetowych, jak i podczas międzynarodowych turniejów pokerowych. Zasady gry można opanować dość szybko, występuje tu jednak sporo istotnych detali, na które trzeba zwrócić uwagę. Poleca się więc, aby początkujący gracze zaczęli od innego wariantu pokera.

Układy kart w pokerze

W pokera chyba każdy grał chociaż raz w życiu, stąd układy pokerowe są dobrze znane. Warto jednak poznać także i kilka angielskich określeń na układy kart poker, ponieważ w sieci rozgrywka często odbywa się właśnie w tym języku. Dotyczy to także poker online Polska. Na szczęście nie jest to nic skomplikowanego, wystarczy opanować znaczenie dosłownie kilku zwrotów.

W poniższej tabeli zaprezentowano wszystkie poker układy w kolejności od najmniej, do najbardziej wartościowych.

Polska nazwa Angielska nazwa Układ kart Przykład
Wysoka karta High card Pojedyncza karta As
Para Pair Dwie identyczne karty Para ósemek
Dwie pary Two pairs Dwie pary dwóch identycznych kart Para dziewiątek + para króli
Trójka Three of a kind Trzy identyczne karty Trzy dziesiątki
Strit Straight Układ 5 kolejnych kart o różnych kolorach 9, 10, J, Q, K – bez zgodności kolorów
Kolor Flush 5 dowolnych kart o tym samym kolorze 5 kart trefl
Kareta Four of a kind Cztery identyczne karty Cztery walety
Poker Straight Flush Połączenie „Koloru” i „Strita” 9, 10, J, Q, K – wszystkie karty pik
Poker królewski Royal Straight Flush Poker złożony z najwyższych kart 10, J, Q, K, A – wszystkie karty karo

Naturalnie daną partię poker online gra wygrywa ten gracz, którego układ okazał się najsilniejszy (o ile wcześniej dany gracz nie spasował i nie wycofał się z licytacji). Zdarza się, że dwóch lub więcej graczy uzyskało ten sam układ. Wtedy to wynik zależy od odmiany danego pokera. Na ogół wyżej punktowane są „wyższe” karty. Na przykład para asów jest mocniejsza niż para dziesiątek.

W niektórych sytuacjach praktykowana jest też zasada starszeństwa kolorów, gdy gracze mają układ z tych samych kart. Między innymi z powodu takich niuansów, warto wypróbować różne odmiany gry w laboratoryjnych warunkach przez darmowy poker online bez rejestracji.

Układy rąk

W pokerze układ rąk oznacza karty, jakie dostaje się do rąk na starcie danej partii. Wtedy to miejsce ma pierwsza analiza sytuacji i szacowanie prawdopodobieństwa szansy na wygranie. To, jaki układ rąk jest najkorzystniejszy zależy od konkretnej odmiany pokera, a zwłaszcza liczby kart, jaką się na początku otrzymuje.

W uogólnieniu można powiedzieć, że korzystne układy rąk składają się z identycznych kart o najwyższej wartości. Na przykład w Texas Hold’em najkorzystniejszy układ rąk składa się z dwóch asów. Korzystnie sytuacja prezentuje się też przy trafieniu dwóch króli, dam, czy waletów. Dobra kombinacja startowa występuje też przy otrzymaniu kombinacji as + król, czy król + dama, zwłaszcza wtedy, gdy karty mają ten sam kolor. Oczywiście liczba układów rąk w pokerze jest znacznie większa, a trafienie najlepszej konfiguracji sporą rzadkością.

Komendy i licytacja w pokerze

Zasadniczo w pokerze stosuje się sześć komend słownych (w poker online komendy zgłasza się kliknięciami):

 • Postawienie zakładu – to pierwsza zagrywka w każdej rundzie polegająca na postawieniu pierwszego zakładu.
 • Podbicie zakładu – ta zagrywka na innych graczach także wymusza podbicie zakładu, o ile chcą oni kontynuować grę w danej rundzie. Ruch zwykle stosowany przy posiadaniu dobrego układu kart lub też w ramach blefu.
 • Pas – ten ruch poker online gry oznacza wycofanie się z danej gry, co jednak jest jednoznaczne z utratą wszystkich postawionych środków. Tę komendę zazwyczaj stosuje się przy nie najlepszym układzie kart.
 • Czekanie – jeśli stawka w danej grze nie została przebita, to można zdecydować się na czekanie i oczekiwanie na podjęcie ruchów przez innych graczy. Należy mieć świadomość, że zastosowanie tej komendy nie jest możliwe w każdym przypadku.
 • Sprawdzenie – wnoszenie do puli gry dokładnie takiej stawki, jak ostatni najwyższy zakład.
 • Va banque – w tym przypadku wygrywa się całą pulę, albo traci wszystkie środki. Opcja najbardziej ryzykowna, ale często też najbardziej zyskowna.

Specyfika licytacji pomiędzy graczami zależy od konkretnej odmiany gry i zwykle podzielona na kilka tur. Zasadniczo jednak licytowanie w poker przez internet za darmo przebiega tak samo, jak to w wersji na prawdziwe pieniądze. Na przykład podczas darmowy poker online Texas Hold’em pierwszą turę licytacji rozpoczyna gracz, który znajduje się po lewej stronie dużego blinda.

Poker online w polskich kasynach

Nie bez powodu poker stał się aż tak popularną grą karcianą na całym świecie. Rozgrywka potrafi zapewnić mnóstwo doskonałych wrażeń, a przy tym rozwija umiejętności planowania, szacowania ryzyka i przewidywania ruchów przeciwników.

Wersja na wirtualne środki potrafi mocno wciągnąć, nie da się jednak ukryć, że to poker na prawdziwe pieniądze jest bardziej emocjonujący. Wtedy to naprawdę można poczuć dreszczyk emocji, a przy odpowiedniej strategii i odrobinie szczęścia zgarnąć wygraną. Pula nagród czasem bywa zaś wysoka.

Trzeba więc wiedzieć, że jednym miejscem, w którym można zagrać w internetową wersję pokera są kasyna online. Kasyno poker to profesjonalne portale internetowe, z których korzystać można praktycznie non stop, a gra toczy się płynnie i intuicyjnie. Kluczowe znaczenie ma wybór uczciwego kasyna. Powinno ono zapewniać legalny poker online, a przy tym całkowicie uczciwy przebieg rozgrywki. Istotne znaczenie ma również to, by takie kasyno było w pełni wypłacalne i stosowało odpowiednie zabezpieczenia depozytów graczy oraz ich danych osobowych.

Dlatego też nasz serwis internetowy przygotował listę wiarygodnych kasyn internetowych, którym można zaufać i po prostu czerpać wielkie emocje z grania na prawdziwe pieniądze. Zachęcamy, abyś zapoznał się z naszą listą, tak aby twoja przygoda z pokerem online przebiegała bez zbędnych problemów.

Należy też mieć świadomość, że poker kasyno wiąże się z ryzykiem finansowym. Dlatego też przed rzuceniem się na głęboką wodę, warto wyrobić umiejętności podczas gry na wirtualne środki. Grając w poker online w Polsce 2020, powinno się zachować umiar i odpowiedzialność. Rozsądnym wyjściem jest precyzyjne określenie budżetu do gry, a dobrym nawykiem ustalenie limitów strat i wygranych, po których kończy się w danym czasie dalszą grę.

Legalny poker online

Nasz serwis działa zgodnie z prawem i oferuje legalny poker online. Prezentujemy kluczowe informacje i porady dla graczy, a przy tym oferujemy legalny poker online w Polsce – gra w naszym serwisie odbywa się w trybie demo na wirtualne środki. To rozwiązanie zgodne z prawem, które zapewnia godziwą rozgrywkę, a przy tym pozwala nabrać wprawy i testować taktyki gry. Całość opiera się przecież wyłącznie na czysto wirtualnych żetonach i wirtualnych wygranych, co poniekąd przypomina darmową grę komputerową.

Jednocześnie chcemy pomóc graczom, którzy chcą zagrać w poker online legalny na prawdziwe pieniądze. W tym przypadku ważnym aspektem jest to, by korzystać z kasyn internetowych, które legitymują się odpowiednimi licencjami. Zawsze należy pamiętać, aby przed założeniem konta w kasynie, sprawdzić, czy jest ono licencjonowane. Tylko wtedy można cieszyć się grą w pokera na prawdziwe środki bez zbędnych obaw. Na szczęście w udostępnionej na naszym portalu liście kasyn online wartych polecenia, znajdują się tylko takie z ważną licencją.

Poker na żywo

Standardowo gra w poker polski online odbywa się w trybie video. Oznacza to, że gracz uruchamia rozgrywkę np. w przeglądarce internetowej i jest ona sterowana przez sztuczną inteligencję. Innymi słowy, dealer gry ma czysto wirtualną postać. Takie rozwiązanie ma swoje zalety, gdyż gra jest płynna, rozdania kart wręcz natychmiastowe, a dostępność video pokera bardzo szeroka.  W końcu w ten sposób z łatwością można zagrać w poker online bez logowania i w trybie na wirtualne pieniądze.

Internetowe kasyna często oferują też możliwość grania w trybie na żywo. Wtedy to rozgrywka jest prowadzona przez człowieka – tj. profesjonalnego krupiera, który znajduje się w odpowiednio przygotowanym do tego studiu. Gracze obserwują go przez połączenie wideo. Z krupierem można się też kontaktować słownie, zwykle w języku angielskim.

Nad aspektem technicznym także czuwają najwyższej klasy specjaliści. Z przygotowywania kasyn live znana jest chociażby firma Evolution Gaming, czyli jeden z czołowych deweloperów gier hazardowych w Internecie. Kasyna na żywo zapewniają najwyższy poziom transmisji wideo oraz doskonałą oprawę dźwiękową.

Z całą pewnością poker na żywo zapewnia odmienne wrażenia niż ten w wersji video. W tym przypadku otoczka rozgrywki bardzo mocno przypomina tą, którą spotyka się w tradycyjnych kasynach stacjonarnych. W trybie na żywo można zagrać nie tylko w pokera, ale też wiele innych gier karcianych i stołowych, np. blackjack, bakarat, czy też ruletkę.

Poker automaty

Odmian pokera jest sporo, znacznie bardziej zróżnicowane są jednak automaty slotowe online, których powstało już tysiące. Gry slot to wirtualne odwzorowanie jednorękich bandytów znanych chociażby z barów.

Tymczasem automaty pokerowe to swoiste połączenie pokera i właśnie jednorękich bandytów. Można też powiedzieć, że są to maszyny slotowe online, które bazują na tematyce pokerowej. Co istotne możliwe jest zagranie zarówno w poker automaty za darmo, jak i na prawdziwe środki.

Klasyczny poker online za darmo w wersji automatowej jest grą mocno losową, jednak wciąż strategia ma pewne znaczenie. Na początku gracz ustala stawkę zakładu, a później losuje pięć kart. W tym momencie można podjąć decyzję o zatrzymaniu wszystkich z nich, bądź też wymianie do czterech kart na nowe. Wygrana jest wypłacana wtedy, gdy układ kart jest zbieżny z układem zawartym w tabeli wypłat. Automaty poker za darmo nawiązują więc do pokera 5-kartowego dobieranego, jednak wygrane są przyznawane tak, jak w maszynach slot.

W automatach pokerowych spotykane są również opcje bonusowe. Natrafić można np. na symbole wild, które pełnią funkcję substytuty innych kart i wypełniają brakujące ogniwo w kombinacji. Popularne automaty pokerowe to między innymi Joker Poker, Jack or Better, czy też Turbo Poker. Przed zagraniem w dany tytuł, warto sprawdzić wskaźnik RTP, a więc statystyczne szanse na wygraną.

Poker mobilny

Dawniej gry hazardowe odbywały się głównie w kasynach naziemnych, a dziś gracze ochoczo przenoszą się do Internetu, by grać na swoich laptopach i komputerach. Wciąż jednak rośnie grupa hazardzistów, którzy preferują grę na urządzeniach mobilnych. Takie rozwiązanie jest jak najbardziej możliwe i ma kilka zalet:

 • Identyczne możliwości – zasadniczo gra na urządzeniach mobilnych przebiega tak samo, jak na urządzeniach stacjonarnych.
 • Szeroki wybór – na telefonach i tabletach zagrać można we wszystkie wersje i odmiany pokera, w tym w klasycznego pokera, poker na żywo oraz automaty pokerowe.
 • Poker na telefon za darmo – na urządzeniach mobilnych także można grać w wersję demo na wirtualne środki.
 • Poker na pieniądze online – nic nie stoi też na przeszkodzenie, aby na telefonie i tablecie zagrać w pokera na prawdziwe pieniądze.
 • Możliwość gry w dowolnym miejscu – to największa zaleta pokera mobilnego. Grać można niemal wszędzie, np. w komunikacji miejskiej. Wystarczy tylko dostęp do sieci.

Co istotne, większość kasyn internetowych jest świetnie dopasowanych do urządzeń mobilnych. W niektórych do gry wystarczy włączyć poker w przeglądarce internetowej. Inne zdecydowały się na wydanie dedykowanej aplikacji iOS oraz Android. W obu przypadkach zazwyczaj gra się płynnie i bezproblemowo.

Słownik pojęć

Pozornie w pokerze występuje wiele pojęć. Tak naprawdę wszystkie z nich są jednak intuicyjne i z łatwością można zrozumieć ich znaczenie. Najlepiej jest zacząć od zapoznania się z poniższym słownikiem terminów pokerowych:

 • Hand (ręka) –  ten termin w pokerze ma podwójne znaczenie. Za rękę uważa się wszystkie karty trzymane przez danego gracza albo też pojedyncze rozdanie kart w danej partii.
 • High Card –  co dosłownie oznacza „wysoką kartę”. W terminologii pokerzystów High Card oznacza najwyższą kartę, która wygrywa daną partię. Dzieje się tak wtedy, gdy żaden z graczy nie posiada żadnej kombinacji kart np. pary.
 • Hi-Hand –  pojęcie spotykane w odmianach pokera z podziałem puli nagród na high i low. Hi-hand oznacza układ kart brany pod uwagę przy puli high.
 • High Limit –  gra, w której pojawiają się wysokie zakłady.
 • Palona Karta – karta, którą dealer odrzuca z talii, tak aby zapobiec próbom oszustw.
 • Karty wspólne –  karty położone na stole, z których wszyscy gracze poker online free multiplayer mogą utworzyć układy. Karty wspólne występują np. w Texas Hold’em.
 • Laydown –  ten zwrot można przetłumaczyć, jako położenie ręki na stół. W pokerze jest to swoisty gest oznaczający spasowanie danej partii.
 • Freeroll –  freeroll ma miejsce przed położeniem ostatniej wspólnej karty na stół, kiedy to dany gracz może już być pewny, że albo wygra całą pulę, albo też miejsce będzie miała partia remisowa. Wtedy to może bez obaw licytować, o jak najwyższą stawkę. Jego przeciwnik nie powinien zaś wdawać się w licytację (mniej doświadczeni gracze popełniają ten błąd). Freeroll pojawia się dość często w grach typu High-Low split, kiedy jeden z graczy jest już pewny wygrania części puli w niskim układzie.
 • All In –  włożenie do puli gry wszystkich swoich żetonów.
 • Outy  –  potencjalnie trafione karty, które podczas gra poker online zapewnią wygranie danemu graczowi.
 • Late position –  pozycje, które znajdują się dwa miejsca od rozdającego karty.
 • Czekanie (Check) –  decyzja o tym, by nie podbijać stawki ani nie pasować, tylko poczekać na innych graczy.
 • Under the Gun (UTG) –  to gracz poker Polska online znajdujący się bezpośrednio po lewej stronie big blinda.
 • Odsłonięcie kart (Showdown) –  finalny etap partii, gdy gracze pokazują karty i porównują układy.
 • Call –  wyrównanie ostatniej stawki ostatniego zakładu.
 • Ciemne (Blindy) –  obowiązkowy zakład (w ciemno) wpłacany przez graczy umiejscowionych na lewo od dealera. Blindy pojawiają się np. w Texas Hold’em.

FAQ - najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi

Gdzie zagrać w darmowego pokera?

Poker gra za darmo czeka w naszym serwisie internetowym. Grać można bez rejestracji, bez ryzyka i tak długo, jak ma się tylko na to ochotę. Darmowy poker online to świetne źródło rozrywki i poligon doświadczalny dla próbowania różnych strategii. Nabrane doświadczenie można później wykorzystać przy grze na prawdziwe środki.

Jak grać w pokera online?

W poker online bez logowania można legalnie zagrać w naszym portalu internetowym. Nie trzeba nic wpłacać ani podawać żadnych danych osobowych. W pokera na prawdziwe pieniądze można zaś zagrać w internetowych kasynach. Lista sprawdzonych i licencjonowanych kasyn online znajduje się na naszym portalu.

Które kasyna z pokerem są najlepsze?

Kasyn internetowych oferujących polski poker online jest mnóstwo. Różnice między nimi dotyczą niuansów, które jednak mają spore znaczenie. Najważniejsze jest to, by korzystać z usług wiarygodnego i licencjonowanego kasyna online. Listę takich kasyn można znaleźć na naszym portalu internetowym.

Czy mogę grać w poker online przez telefon?

Tak, w dzisiejszych czasach gra w pokera na telefonach i tabletach jest bezproblemowa. Zagrać można na praktycznie każdym urządzeniu z przeglądarką internetową i stabilnym połączeniem internetowym. Dostępne są przeróżne odmiany gry, w tym np. Texas poker online, czy też Omaha poker.

Która odmiana pokera jest łatwiejsza?

Poker 5-kartowy dobierany to najprostsza odmiana. To właśnie w tę wersję najczęściej gra się podczas domowych imprez pomiędzy przyjaciółmi. Tak naprawdę jednak każda odmiana pokera jest łatwa do zrozumienia. Zachęcamy do przeczytania naszego poradnika i przetestowania gier pokerowych w trybie na wirtualne pieniądze, co mocno ułatwi wdrożenie się w grę.