Three Card Poker Deluxe

Star Star Star Star Star
Grać na prawdziwe pieniądze

Top Kasyna Miesiąca

Habanero jest jednym z producentów, którzy poza slotami proponują również klasyczne gry stołowe. Ten typ gier całkiem dobrze im wychodzi, co możesz zobaczyć na podstawie Three Card Poker Deluxe, który został przygotowany przez tę grupę w 2016 roku. Gra się nie zestarzała, jest wciąż rozchwytywana przez graczy z tego względu, że ten typ pokera jest trochę mniej popularny i rzadko który producent decyduje się na stworzenie takiej gry. Na dodatek jest ona świetnie zrealizowana, nie trzeba nawet znać dokładnych zasad pokera, aby pograć w tę grę.

Masz niezwykłe szczęście, ponieważ wersja demo Three Card Poker Deluxe znajduje się na naszej stronie polskich kasyn internetowych. Jest ona zupełnie darmowa, więc nie musisz przejmować się wydawaniem pieniędzy. Będziesz je dopiero potrzebował w wersji płatnej. Zanim jednak zaczniesz w nią grać możesz poćwiczyć swoje umiejętności na wersji demo na naszej stronie. Nie wymagamy od graczy żadnej rejestracji, więc możesz rozpocząć swoją grę zupełnie „z biegu”, bez potrzeby podawania żadnego typu danych. Jesteś zupełnie anonimowy i możesz cieszyć się darmową grą.

Specyfikacje techniczne Three Card Poker Deluxe

Three Card Poker Deluxe została wyprodukowana w maju 2016 roku. Jej RTP wynosi dokładnie 98,04%, co jest dość wysokim wynikiem, dość typowym dla pokera. Jeśli chodzi o możliwości zakładu, masz udostępnione żetony od 10 do 1000. Twoim zadaniem jest wybranie odpowiedniego zakładu, czyli wartości każdego żetonu.

Podczas gry możesz maksymalnie wygrać 200x swojej stawki, wszystko więc zależy od tego, jaką sumę jesteś w stanie poświęcić na pojedynczy zakład. Jest to Three Card Poker, przy każdej rundzie dostaniesz więc po 3 karty, nie po 5 lub więcej, jak w innych wersjach. Prezentowana gra idealnie działa nie tylko na komputerze, lecz również na urządzeniach mobilnych, na przykład na telefonach lub tabletach.

Jak zagrać w Three Card Poker Deluxe?

Gra Three Card Poker Deluxe od Habanero nie jest skomplikowana. Nawet jeśli jeszcze nie wiesz za dużo o pokerze oraz o jego wariantach, to prezentowana gra jest na tyle intuicyjna, że będziesz mógł się łatwo w niej odnaleźć. Gra sama Cię poprowadzi przez każdy etap. Warto jednak wiedzieć kilka najważniejszych zasad pokera, z pewnością to Ci pomoże w dalszej grze. Możesz również nauczyć się gry na tej wersji demo, ponieważ możesz wszystkiego spróbować za darmo.

Na początku zostajesz poproszony o utworzenie zakładu ante. Jest to zakład przed rozgrywką, zanim jeszcze zobaczysz karty. Żetony są umieszczone po prawej stronie, możesz wybierać różne wartości, wystarczy przesuwać strzałką w prawo lub w lewo, aby odnaleźć interesujący cię żeton. Następnie musisz kliknąć przycisk DEAL i na stole pojawiają się Twoje karty, odkryte dla Ciebie. Krupier również dostaje 3 karty, jego są zakryte.

Kolejno dzieje się coś ciekawego, ponieważ krupier musi zakwalifikować się do gry. Może to zrobić tylko wtedy, kiedy będzie miał wśród kart królową lub wyższą kartę. Jeśli się nie kwalifikuje, zakład  ante wraca do gracza, jeśli jednak tak, to znów musisz zdecydować się, czy grasz dalej, czy rezygnujesz. Wtedy karty się odkrywają i możesz porównać karty. Nad kartami pojawi się stosowna informacja o tym, jaką kombinację zdobyłeś, nie musisz tego pamiętać. Jeśli wygrasz, wszystkie pieniądze, również te krupiera, przechodzą na Twoje konto. Jeśli nie, wszystkie znikają.

Three Card Poker Deluxe – graj bez logowania

Three Card Poker Deluxe od Habanero to świetnie przygotowana gra, która z pewnością zadowoli wielbicieli pokera. Jest ona starannie dopracowana pod każdym względem, ma proste zasady oraz jest ładna graficznie, gracze nie mają na co narzekać. W specjalnym przycisku są wytłumaczone wszystkie zasady, nawet jeśli jeszcze nie orientujesz się we wszystkich regułach tej gry, możesz je na szybko sprawdzić.

Na początku oczywiście najlepiej jest spróbować wersję demo, którą umieściliśmy na naszej stronie. Jest ona zupełnie darmowa, możesz więc do woli próbować swoich sił i określić swoje umiejętności. Jeśli uważasz, że umiesz już wystarczająco dużo, możesz bez problemu przejść do wersji na prawdziwe pieniądze. Three Card Poker Deluxe z pewnością spełni wszystkie Twoje oczekiwania.