Ride’m Poker

Star Star Star Star Star
Grać na prawdziwe pieniądze

Top Kasyna Miesiąca

Ride’m Poker online za darmo

Betsoft stworzył grę stołową opartą w dużej części na tradycyjnej grze w pokerze o enigmatycznej nazwie Ride’m Poker. Gra posiada kilka usprawnień i innowacyjnych rozwiązań, aby umilić grę wszystkim fanom pokera online. Przede wszystkim Ride’m Poker casino to gra wielokartowa, w której jednocześnie mogą być rozgrywane nawet 3 ręce. W grze wykorzystuje się tradycyjną 52 kartową talię, możliwe jest również obstawianie zakładów pobocznych. Co ważne, w Ride’m Poker gra online nie posiadamy przeciwnika, gramy przeciwko sobie a krupier odpowiada wyłącznie za rozdawanie kart, tym bardziej ważne jest przestrzeganie odpowiedniej strategii.

Każdy gracz może grać w automat na telefonie komórkowym, wykorzystując darmową wersję gry, którą przygotował deweloper. Gra hazardowa jest w pełni funkcjonalna i nie różni się absolutnie niczym od oryginały w kasynie oprócz tego, że gra toczy się dla zabawy. Gra w wersji Ride’m Poker demo znajduje się na naszej stronie i jest dostępna dla wszystkich użytkowników naszego portalu.

Specyfikacja techniczna Ride’m Poker

Podstawowe zasady gry w Ride’m Poker gra są identyczne jak w standardowym Texas Holdem. Gra toczy się z wykorzystaniem 52 kartowej talii kart, do oceny rąk wykorzystywane są tradycyjne układy kart. Zakłady odbywają się poprzez wybór stawki za pośrednictwem żetonów, które znajdują się w prawym dolnym rogu ekranu. Minimalny zakład to 3 żetony a maksymalna to 99 na wszystkie trzy rozdania przypadające na każdą rękę. Należy pamiętać, że jednocześnie możemy rozgrywać aż 3 ręce, co oznacza, że totalnie maksymalnie możemy zagrać za 297 żetonów, nie wliczając do tego zakładów pobocznych.

Panel zarządzania na ekranie głównym posiada kilka funkcji wartych omówienia. Jedną z nich jest funkcja, która posiada możliwość znaczącego przyśpieszenia rozgrywki. Istnieją 3 tryby szybkości, które sprawiają, że rozdawanie kart oraz inne animacje w grze nie są celebrowane i dokonywane są niemal błyskawicznie. Poniżej przedstawiamy listę z opisem wszystkich dostępnych przycisków, z których może skorzystać gracz łącznie z opisem funkcji jaką pełnią podczas gry.

Pasek z wartością żetonów Pasek i żetony w nim zawarte odzwierciedlają stawkę, za jaką chcemy zagrać. Do dyspozycji mamy żetony o następujących wartościach: 1, 5, 25, 100 i 500.
Stos żetonów z krzyżykiem Oznacza to automatycznie wyczyszczenie stołu i umożliwienie przygotowania nowego zakładu.
Trzy strzałki Umożliwiają ustawienie trybu szybkości.
“i” Przejście do podstawowych ustawień, a także całej instrukcji gry oraz tabeli wartości poszczególnych układów.
Głośnik Możliwość włączenia lub wyłączenia dźwięku.
“?” Bezpośrednie przejście to tabeli wartości wszystkich rąk.
Trzy poziome kreski Przejście do podstawowych ustawień w grze.

Ride’m Poker – jak grać?

Proces gry w Ride’m Poker online w kasynie online do pewnego momentu jest bardzo podobny jak w tradycyjnej wersji gry w pokera. Różnice są związane głównie z faktem, że w wersji przygotowanej przez Betsoft nie posiadamy przeciwnika i gramy wyłącznie przeciwko sobie. Na samym początku musimy dokonać zakładów i wybrać stawkę. Gdy już zdecydujemy jakiego zakładu chcemy dokonać, musimy kliknąć przycisk „deal”, który spowoduje rozdanie kart. Gracz otrzymuje po 3 karty na każdą rękę natomiast krupier dwie. Na początku karty krupiera są zakryte, a my przychodzimy do pierwsze rundy, w której decydujemy czy chcemy kontynuować grę z posiadanymi kartami. Na ekranie widoczne będą dwa przyciski: „Pass” i „Ride”. Kliknięcie pass oznacza, że rezygnujemy z jednego zakładu (w sumie mamy 3 zakłady na każdą rękę), taką samą operację przechodzimy przy każdej ręce.

Kolejne rundy odsłonią obie karty krupiera. Gracz ma szansę pozbyć się dwóch zakładów jeżeli uzna, że karty, które otrzymał, nie posiadają wystarczającej mocy. Rezygnacja, czyli kliknięcie przycisku „Pass” oznacza również zwrot stawki, którą obstawiliśmy w danym rozdaniu – maksymalnie są to 33 żetony. Warto wspomnieć, że zakład poboczny możemy obstawić za maksymalnie jeden żeton, ale w przypadku gdy w pozostałych rozdaniach będziemy grali za maksymalną stawkę, otrzymamy możliwość trafienia Jackpota o wartości dochodzącej do 20,000 żetonów. Przed rozpoczęciem gry warto zajrzeć do tabeli wartości każdego układu, poniżej przedstawiamy listę, z którą powinien się zapoznać każdy gracz:

 • Poker królewski – 1000:1
 • Poker – 200:1
 • 4 identyczne kolory – 50:1
 • Full house – 11:1
 • Kolor – 8:1
 • Street – 5:1
 • 3 identyczne karty – 3:1
 • Dwie pary – 2:1
 • 10 lub wyższa – 1:1.

Zakłady poboczne:

 • Poker królewski – 20000:1
 • Poker – 2000:1
 • 4 identyczne karty – 400:1
 • Full House – 200:1
 • Kolor – 50:1
 • Street – 25:1
 • 3 identyczne karty – 3:1.

Jak można zauważyć gra z wykorzystanie zakładów pobocznych to cała esencja gry Ride’m Poker internetowy zapewniająca największe emocje. Produkcja od Betsoft jest bardzo podobna do tradycyjnej wersji pokera, ale jednocześnie znacząco się od niego różni. O ile zasady są naprawdę podobne, o tyle cała mechanika gry jest znacząco inna, głównie z powodu braku przeciwników. Z tego względu ciężko jest tutaj zastosować strategie gry wykorzystywane przez zawodowców w pokerze Texas Holdem. Brak czynnika ludzkiego sprawia, że nie ma to absolutnie żadnego sensu. Jedyną sugestię i czynnikiem, który warto brać pod uwagę i nauczyć się nim zarządzać jest budżet. Umiejętność dobierania odpowiednich stawek jest kluczowa w tej grze i bezwzględnie w dużej mierze to właśnie tutaj tkwi cały sekret, który może Cię przybliżyć do zwycięstwa w kasynach na pieniądze.

Ride’m Poker – graj bez logowania

Ride’m Poker gry online to naprawdę poprawna gra o krystalicznej grafice i dosyć wciągającej mechanice gry. Wydaje się być idealnym rozwiązaniem głównie dla graczy początkujących ze względu na dosyć niskie stawki. Dosyć zaskakujący może się wydawać pomysł grania przeciwko sobie w pokera ale w tym przypadku Betsoft zdaje egzamin. Zasady gry są troszeczkę zmienione, ale gra przebiega w sensowny i logiczny sposób. Maksymalna wygrana dochodząca do 20,000 żetonów oraz możliwość oraz możliwość gry 3 rąk jednocześnie, pozytywnie wpływa na dynamikę gry i ogólne wrażenia. Sprawdź produkcję z darmową kasą na start od Betsoft już teraz i podziel się z nami swoimi odczuciami!

FAQ - najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi

Czy możliwa jest gra w Ride’m Poker za darmo?

Tak, na naszej stronie opublikowaliśmy wersję demo, z której można skorzystać i zagrać w Ride’m Poker bez depozytu.

Czy Ride’m Poker online posiada funkcje bonusowe?

Tak, funkcjami bonusowymi w Ride’m Poker darmowy są zakłady poboczne, które mogą doprowadzić do Jackpota wynoszącego 20,000 żetonów.

Czy istnieje szansa wygrania prawdziwych pieniędzy grając w Ride’m Poker?

Tak, aby wygrać prawdziwe pieniądze, należy otworzyć konto w kasynie, dokonać depozytu i starać się zbierać jak najsilniejsze układy pokerowe.

Czy wymagane jest pobieranie gry Ride’m Poker, żeby zagrać?

Nie, nie ma takiego obowiązku. Gra działa w trybie instant bezpośrednio przez przeglądarkę internetową.