Tens or Better Poker

Star Star Star Star Star
Grać na prawdziwe pieniądze

Top Kasyna Miesiąca

Tens or Better online za darmo

Jeśli lubisz pokery wideo, to z pewnością spodoba Ci się opisywana przez nas dzisiaj Tens or Better gra hazardowa online. To bardzo klasyczny z pozoru poker online, w dodatku z niezbyt porywającą szatą graficzną, ale za to pozwalający zagrać na aż sto rozdań jednocześnie. Jak to możliwe? Dowiesz się tego już za chwilę.

Możesz też przetestować tę grę zupełnie za darmo grając w wersję Tens or Better demo w naszym serwisie internetowym. To specjalna odmiana gry, która do wszystkich rozliczeń finansowych  – czyli wypłacania wygranych i pobierania pieniędzy za zakłady – wykorzystuje wirtualne monety. Nie musisz więc niczego wpłacać, by grać, ale też nie wygrasz niczego poza wirtualnymi żetonami. Za to możesz szybko i sprawnie przetestować tę grę, poznać jej zasady i zrozumieć na czym polega koncepcja stu jednoczesnych rozdań. Oczywiście Tens or Better za darmo dostępna jest na naszej stronie bez żadnych ograniczeń i nie musisz spełniać żadnych warunków, by w nią zagrać.

Specyfikacje techniczne Tens or Better

Tens or Better poker pojawił się na rynku w 2016 roku, jest produktem znanej i szanowanej przez graczy firmy Habanero. To klasyczna gra typu poker online za darmo, która charakteryzuje się prostymi zasadami, bardzo wysokim współczynnikiem zwrotu dla gracza wynoszącym aż 99,14% oraz dobrze znanymi kombinacjami kart, które zapewniają nagrody. Jeśli chodzi natomiast o informacje techniczne, to prezentują się one następująco:

  • Przed rozpoczęciem gry możesz wybrać liczbę rozdań na jedną rundę. Do wyboru masz 1, 5, 10, 50 i 100 rozdań jednocześnie.
  • Minimalny zakład na jedną rundę (nie jedno rozdanie!) wynosi tutaj 0,01 monety.
  • Maksymalna suma, jaką możesz postawić na pojedynczą rozgrywkę jest o wiele wyższa i wynosi 100 monet.

Poza tym nie ma tutaj żadnych innych opcji dodatkowych poza wygodną w użyciu opcją Auto Play, dzięki której możesz rozegrać zdefiniowaną przez siebie liczbę rund bez dotykania myszki lub telefonu oraz Auto Hold, co oznacza, że Tens or Better gra automatycznie zaznacza Ci karty, jakie warto sobie zostawić. Wybór ten można zawsze zmienić.

Tens or Better poker – jak grać?

Rozgrywka w Tens or Better online jest banalnie wręcz prosta. Zaraz po uruchomieniu gry ujrzysz ekran wstępny, na którym wybierasz liczbę interesujących Cię rozdań na jedną rundę. Załóżmy na potrzeby tego artykułu, że wybrałeś opcję maksymalną, czyli 100 rozdań. Po kliknięciu w odpowiedni przycisk ujrzysz ekran gry. Ma on ciemnoniebieskie tło, na dole w żółtym prostokącie znajdują się elementy sterujące, powyżej widzisz 99 małych układów kart, jeden duży układ oraz tabelę wygranych. I to wszystko!

Tens or Better internetowy poker najpierw wymaga wybrania wysokości kwoty, jaką chcesz przeznaczyć na jedną rundę. Musisz w tym celu określić wartość monety lub skorzystać z wygodnych w użyciu przycisków Bet One lub Bet Max. Wartość bieżącą zakładu możesz poznać w polu BET, maksymalna suma do postawienia wynosi tutaj 100 monet, więc przy 100 rozdaniach masz jedną monetę na rozdanie.

Gdy już wszystko masz przygotowane, możesz rozpocząć granie w Tens or Better casino online, klikając w tym celu przycisk DEAL znajdujący się po prawej stronie panelu sterowania. Gra wtedy wylosuje Ci pięć kart. Oceń ich siłę w rozumieniu pokera, a następnie wybierz, które chcesz sobie zostawić. Możesz skorzystać z podpowiedzi, jeśli uaktywniłeś opcję AUTO HOLD. Kliknij kartę, ujrzysz na niej wtedy żółty pasek HOLD. Jeśli teraz klikniesz przycisk DRAW, to wszystkie niezaznaczone karty zostaną wymienione na nowe.

Zauważ, że w tym samym momencie odsłonięte zostaną pozostałe zakryte karty, czyli 99 układów. Tutaj jednak Tens or Better bez depozytu stosuje bardzo ciekawe rozwiązanie, a mianowicie takie, że Twoje pozostawione w pierwszym etapie karty zostaną skopiowane do wszystkich pozostałych rozdań, a następnie wymienione będą tylko pozostałe karty. W ten sposób, jeśli dopisze Ci szczęście i już w pierwszym kroku trafisz dobry układ, to możesz liczyć na naprawdę sporą wygraną. A nawet jeśli nie dopisze Ci karta, to i tak możesz mieć ciągle nadzieję na to, że któryś z pozostałych 99 układów Tens or Better gry online pozwoli Ci zgarnąć trochę pieniędzy.

Jeśli chciałbyś poznać kilka wskazówek dla tej gry, które mogą zwiększyć szansę powodzenia, to tak naprawdę mamy tylko jedną, ale za to bardzo istotną. Z uwagi na wysoki współczynnik RTP (przypominamy – 99,14%), warto tutaj unikać ryzyka. Oznacza to, że nie staraj się za wszelką cenę polować na najwyżej punktowane układy, ale jeśli pierwsze rozdanie wygląda obiecując, bo dostałeś na przykład jedną parę, to ją sobie zostaw i celuj na przykład w trójki, dwie pary lub fulle. Oczywiście, jeśli dostałeś cztery karty, które dają Ci szansę na kolor lub nawet na pokera – to wtedy warto naszym zdaniem zaryzykować!

Natomiast nie za bardzo sprawdzą się tutaj strategie z typowych odmian pokera z jednego, bardzo prostego powodu – grasz tutaj przeciwko komputerowi, nie rywalizujesz z innymi graczami. A więc nie możesz na przykład blefować, czy też używać innych metod tego typu.

Tens or Better – graj bez logowania

Jesteśmy zdania, że Tens or Better to naprawdę wspaniały poker wideo. Firma Habanero kolejny raz pokazała, że w tej dziedzinie jest naprawdę znakomita i że potrafi tworzyć doskonałe gry hazardowe tego typu. Możesz też przetestować Tens or Better darmowy poker na naszej stronie internetowej, żeby się przekonać o tym, że jest to wspaniała gra.

Oczywiście ma ona także pewne wady, na przykład miłośnicy efektownej oprawy graficznej, licznych animacji i estetyki będą nieco kręcić nosem, bo Tens or Better jest grą wykonaną w bardzo prostym stylu. Nie ma tutaj żadnych ozdobników, tło jest jednolite, czcionka prosta i czytelna, słowem, gra jest całkowicie pozbawiona jakiejkolwiek fantazyjności. Ale za to przekłada się to na wysoką przejrzystość interfejsu i czytelność, nie trzeba się niczego doszukiwać, wszystkie informacje z łatwością można sobie przyswoić.

Ogromną zaletą Tens or Better jest także to, że doskonale działa na każdym urządzeniu. Możesz w tę grę zagrać na komputerze stacjonarnym, telefonie komórkowym, tablecie lub laptopie. Nie ma tutaj znaczenia system operacyjny, czy procesor, bo ten poker wideo pracuje wyłącznie pod kontrolą przeglądarki internetowej. Krótko mówiąc, uważamy, że jest to naprawdę udana produkcja, w którą naprawdę warto zagrać!