Top Kasyna Miesiąca

Joker Poker online za darmo

Firma Habanero znakomicie odnajduje się w branży gier hazardowych, a w szczególności tych opartych o gry karciane. Na przykład jest autorem znakomitej gry zatytułowanej Joker Poker online, która jest po prostu wideo pokerem, ale o kilku ciekawych właściwościach. Dziś zaprezentujemy Ci je nieco bliżej, bo naprawdę jest to pozycja zasługująca na bliższe poznanie.

Zauważ także, że możesz zagrać w Joker Poker za darmo w naszym serwisie internetowym, jako że przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie wersję specjalną, która pozwoli Ci grać na wirtualne monety. To po prostu gra Joker Poker w wersji demonstracyjnej, mający takie same funkcje i możliwości co wersja pełna, na prawdziwe pieniądze, ale jednocześnie niewymagający od Ciebie wpłacania pieniędzy.

Możesz grać w niego ile tylko zechcesz nie martwiąc się o finanse i jednocześnie doskonale się bawiąc. Oczywiście jak każdy wideo poker, także i Joker Poker demo jest grą, w której rywalizuje się z komputerowym przeciwnikiem, a nie z rzeczywistymi rywalami. To inna gra od choćby Texas Hold’em, który jest typowym pokerem turniejowym.

Specyfikacje techniczne Joker Poker

Joker Poker bez depozytu i standardowy to bardzo udany produkt firmy Habanero. Ten producent wydał swoją grę na rynek w grudniu 2017 roku, w efekcie czego ten tytuł dołączył do sporej gamy wideo pokerów wyprodukowanych wcześniej przez tę firmę. Mamy tutaj prostą grafikę, nieskomplikowane zasady i unikatową możliwość zagrania w aż 100 rozdań jednocześnie. To cecha, która powinna wręcz zachwycić wszystkich fanów wysokich wygranych i pokera online jednocześnie, bo przy odrobinie szczęścia można tutaj zgarnąć naprawdę konkretne sumy. Zacznijmy jednak od informacji podstawowych:

  • Najniższa możliwa stawka na jedną grę wynosi w Joker Pokerze 0,2 monety, a najwyższa dostępna kwota do postawienia na rozdanie to 20 monet.
  • Jeśli wybierzesz niestandardowe waluty, to bardzo możliwe, że Twoja wersja będzie miała inny zakres zakładów, od 1 do 100 monet. Ale to są dokładnie takie same wartości.
  • Poza tym mamy tutaj tryb gry automatycznej, który bardzo się przydaje, jeśli nie chcesz  co chwilę klikać w ekran.

Ale musisz wziąć pod uwagę, że tutaj po rozdaniu kart należy wymienić kilka z nich – jak to połączyć z grą automatyczną? To proste – Joker Poker gra online udostępnia jeszcze specjalną opcję o nazwie AUTO HOLD, po aktywowaniu której gra po prostu sama ocenia siłę rozdania i zatrzymuje te karty, które uważa za najlepsze, a odrzuca i wymienia te niepasujące do pierwotnego układu. To bardzo wygodne rozwiązanie, dzięki czemu możesz łatwiej spróbować powalczyć o najwyższą wygraną, która wynosi tutaj aż 75 000 razy zakład podstawowy!

Joker Poker poker jak grać?

Joker Poker internetowy automat do gry w wideo pokera jest niezwykle prosty w obsłudze – podobnie zresztą jak inne gry hazardowe z tej serii wydane na rynek przez firmę Habanero. Nie musisz więc długo się uczyć zasad, ani też nabierać doświadczenia przed rozpoczęciem grania w kasynie online. Oczywiście nie warto od razu skakać na głęboką wodę, dlatego też sugerujemy, byś na początek uruchomił Joker Poker darmowy, jaki znajdziesz w naszej witrynie internetowej. To świetny sposób, by poznać tę grę lepiej, zrozumieć zasady, sposób tworzenia dodatkowych rozdań i wiele innych jej aspektów.

Joker Poker automat za darmo

Zacznijmy bowiem od najważniejszej rzeczy. Tutaj przed rozpoczęciem rozgrywki Joker Poker gra pyta się wyraźnie, na ile rozdań chcesz zagrać. Jest to o tyle istotne, że maksymalna stawka na grę podana przez nas powyżej dotyczy nie jednego rozdania, ale wszystkich łącznie składających się na pojedynczą rundę. Zatem grając na jedno rozdanie masz o 100 razy wyższą stawkę, niż grając na 100 rozdań. Ale warto oczywiście wybrać tę opcję, która ci najbardziej pasuje. Przyjmijmy do dalszych rozważań, że wybrałeś opcję 100 rozdań. Wtedy po otwarciu się ekranu głównego gry widzisz:

  • Proste pole z 99 układami kart.
  • Jeden zestaw pięciu kart w centralnej części ekranu (to rozdanie główne).
  • Tabelę wygranych dla poszczególnych układów.
  • Poniżej widzisz także żółty prostokąt z niebieskimi elementami – to panel sterowania grą.

Najpierw zacznij więc od ustalenia stawki na grę. Wybierz nominał pojedynczej monety na jedno rozdanie za pomocą przycisków z plusem i minusem, możesz także użyć dużych przycisków BET ONE lub BET MAX. Na wyświetlaczach powyżej będziesz mógł sprawdzić wartość swojego zakładu i innych istotnych parametrów, jak choćby bieżącej wygranej (oczywiście tutaj odpowiednia liczba pojawi się po rozegraniu choćby jednej rundy).

Teraz gdy już masz wszystko gotowe, kliknij na przycisk DEAL. Spowoduje to otrzymanie pięciu kart do gry Joker Poker gry online. Przyjrzyj się im, oceń swoje rozdanie i zastanów się, ile kart chcesz wymienić, a ile zostawić. Jeśli uaktywniłeś opcję AUTO HOLD, gra sama Ci podpowie optymalne rozwiązanie, ale zawsze możesz to zmienić. Kliknij w wybrane karty – te z etykietą HOLD zostaną zatrzymane, reszta zostanie wymieniona na nowe. Tutaj pamiętaj o jednej ważnej kwestii. Wzór zatrzymanych kart z układu głównego zostanie przeniesiony na wszystkie 99 pozostałych rozdań!

Kliknij teraz przycisk DRAW. Dostaniesz 2 nowe karty oraz każde pozostałe rozdanie także otrzyma 2 nowe karty, gra przejdzie teraz przez każde rozdanie oceniając jego układ i doda Ci odpowiednią wygraną do łącznej puli, której wartość znajdziesz w polu WIN. I to wszystko – właśnie zagrałeś w wideo pokera Joker Poker! Co ważne – jest to typowy wideo poker oparty o pięć kart, możesz więc zastosować wszystkie znane Ci strategię dla tego typu gry. Sprawdzą się one doskonale, dzięki czemu może zakończysz grę z lepszymi wynikami, niż jakbyś grał bez żadnych dodatkowych metod postępowania.

Joker Poker – graj bez logowania

Z pewnością zdążyłeś się już zorientować, że Joker Poker casino to świetna gra hazardowa, która może zapewnić Ci naprawdę sporo emocji. I tak jest faktycznie. Niech Cię nie zwiedzie dość skąpa oprawa graficzna – fani gier z pewnością wiedzą doskonale, że gry firmy Habanero nigdy nie należały do wyjątkowych od strony estetycznej. Niemniej jednak gra wygląda bardzo prosto i przejrzyście, nie ma żadnych rozpraszaczy, więc możesz skupić się wyłącznie na kartach i układach.

To niezwykle wciągająca i emocjonująca gra, która na dodatek może pozwolić Ci na zgarnięcie naprawdę wysokich kwot wygranych. Czego chcieć więcej? Koniecznie zagraj więc w Joker Poker i podziel się potem z nami informacjami o tym, jak Ci poszło i ile pieniędzy udało Ci się wygrać!