Top Kasyna Miesiąca

Bonus Poker online za darmo

Jeśli Ty też zaliczasz się do grona osób, które najbardziej z gier hazardowych pociągają pokery wideo, to możemy Ci dziś zaproponować naprawdę atrakcyjny artykuł. Opisujemy bowiem dzisiaj specjalnie dla Ciebie Bonus Poker, który został wyprodukowany przez firmę Habanero w grudniu 2017 roku i stanowi odniesienie do klasycznego kanonu w postaci Jacks or Better, czyli odmiany pokera pięciokartowego dobieranego, w którym najniższą premiowaną wygraną jest para waletów. Pary o niższych wartościach nie zapewniają nagród graczom.

Możesz przekonać się dokładniej o wszystkich zasadach i rozwiązaniach zastosowanych w tej grze grając w Bonus Poker demo, którą to wersję udostępniliśmy zupełnie za darmo na naszej stronie internetowej. Oczywiście nie płacisz ani złotówki za możliwość grania, ale też nie wygrasz tutaj żadnych pieniędzy. Ale zamiast tego możesz po prostu nabrać doświadczenia, przetestować różne rozwiązania i stawki, liczbę rozdań, która Cię najbardziej satysfakcjonuje oraz po prostu doskonale się bawić. I co najważniejsze – nie musisz spełniać żadnych warunków, by móc zagrać w ten wspaniały tytuł, jest on dostępny dla wszystkich i bez żadnych ograniczeń. Miej oczywiście na uwadze, że Bonus Poker darmowy jest grą z komputerem, nie jest to wersja turniejowa jak na stronach Polskich kasyn online legalnych, w której rywalizujesz z innymi graczami!

Specyfikacje techniczne Bonus Poker

Jak już zdążyłeś się z pewnością dowiedzieć, Bonus Poker gra jest dziełem firmy Habanero i została opublikowana w 2017 roku. Jest to typowy legalny poker online wideo, który ma pięć kart i pozwala na jeden etap wymiany dowolnej ich liczby. Nie ma tutaj żadnej licytacji, ani też opcji blefowania, bo w pokerach wideo, jak zapewne doskonale wiesz, grasz przeciwko komputerowi, a nie prawdziwym przeciwnikom. Pewną typową dla wielu pokerów wideo wyprodukowanych przez firmę Habanero cechą jest opcja wyboru liczby rozdań, jakie chcemy rozegrać w ramach jednej rundy. Mamy tutaj możliwość zagrania 1, 5, 10, 25, 50 i 100 rozdań jednocześnie. Z tą funkcją wiąże się także zmienny zakres maksymalnych i minimalnych stawek na jedną grę:

  • Na przykład po wybraniu jednego rozdania na rundę minimalny nominał monety to 0,20, a maksymalny to 20. Możesz postawić od 1 do 5 monet na rundę, czyli maksymalny zakład to 100 monet.
  • Jeśli wybierzesz opcję 100 jednoczesnych rozdań, to minimalna wartość monety wynosi 0,20, a maksymalny nominał to 0,2. W efekcie także najwyższa kwota do postawienia to 100 monet.

Jest to o tyle istotne, że zmienia się w tym momencie wynikowa kwota wygranych. Jak łatwo zauważyć, najwyższe sumy zapewnia Ci granie na 1 rozdanie, ale najwięcej emocji rzecz jasna znajdziesz grając w Bonus Poker casino na 100 rozdań. Wygrane dla każdej liczby wygranych prezentują się następująco.

Symbol / zakład 1 moneta 2 monety 3 monety 4 monety 5 monet
Poker królewski 250 500 750 1 000 4 000
Poker zwykły 50 100 150 200 250
Kareta z asów 80 160 240 320 400
Kareta dwójek, trójek, czwórek 40 80 120 160 200
Kareta kart o wartości 5 lub wyższej 25 50 75 100 125
Full 7 14 21 28 35
Kolor 4 8 12 16 20
Strit 4 8 12 16 20
Trójka 3 6 9 12 15
Dwie pary 2 4 6 8 10
Para waletów lub wyższa 1 2 3 4 5

Mamy tutaj także opcję gry automatycznej oraz automatycznego zaznaczania przez grę kart do zostawienia. Można tę drugą funkcję oczywiście wyłączyć lub postępować zgodnie z własnymi preferencjami, to jedynie forma wskazówek dla gracza.

Bonus Poker jak grać?

Rozgrywka w przypadku Bonus Poker gry online jest prosta i bardzo typowa dla gier firmy Habanero. Interfejs gry jest bardzo prosty, podobnie jak oprawa graficzna – a to oznacza, że nawet zupełnie początkujący gracze nie powinni mieć tutaj żadnych problemów. Tło ekranu gry ma kolor niebieski, centralną część zajmują karty i tabela wygranych, a w dolnej części mamy panel sterowania z dużymi, żółtymi i niebieskimi przyciskami.

Ustalasz tutaj wartość monety, liczbę monet na zakład, a także parametry gry automatycznej oraz ewentualnie włączasz lub wyłączasz opcję AUTO HOLD, czyli podpowiadanie przez Bonus Poker online kart wartych zostawienia. W celu rozpoczęcia gry kliknij przycisk DEAL. Otrzymasz pięć kart. Możesz teraz zaznaczyć te, które chcesz sobie zostawić lub zmienić podpowiedź gry – karty do zostawienia mają żółtą etykietę z napisem HOLD. Gdy już podejmiesz decyzję, kliknij przycisk DRAW. Otrzymasz wtedy nowe karty, a Bonus Poker gra online oceni wtedy siłę Twojego rozdania i wypłaci Ci stosowną wygraną.

Ważną kwestią są dodatkowe rozdania – karty zaznaczone do zostawienia zostaną przeniesione do wszystkich dodatkowych rozdań, a Bonus Poker bez depozytu następnie dolosuje do nich karty, które zdecydowałeś się wymienić. To znakomita informacja w momencie, gdy już na starcie dostaniesz niezłe rozdanie, typu dwie pary lub trójka – bo wtedy otrzymasz na pewno sporo cennych wygranych!

Bonus Poker – graj bez logowania

Firma Habanero na ma koncie wiele udanych pokerów wideo, a Bonus Poker to bez wątpienia ścisła czołówka w portfolio tego producenta. Jest to po prostu bardzo dobra, udana i niezwykle wciągająca gra hazardowa, która co roku zyskuje sobie nowe grono dozgonnych fanów. Jedynym minusem tego produktu jest może najwyżej oprawa graficzna, która nie wygląda zbyt efektownie, jest niezwykle skąpa i oszczędna, bez jakichkolwiek bardziej efektownych rozwiązań, które istnieją również w grach typu ruletka online za darmo.

FAQ - najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi

Gdzie będę mógł zagrać w Bonus Poker za darmo?

Gra Bonus Poker za darmo czeka na Ciebie w naszym serwisie internetowym. Jest ona dostępna zupełnie bez żadnych wymogów i ograniczeń, możesz w nią grać ile tylko zechcesz i na dodatek nie wiąże się to z żadnymi zobowiązaniami. Życzymy dobrej zabawy!

Czy w grze Bonus Poker występują jakieś funkcje dodatkowe?

Nie ma tutaj żadnych opcji specjalnych, które możemy czasami znaleźć w różnych wariacjach pokera. Ale fani doceniają ciekawe rozwiązanie, jakim jest możliwość zagrania jednocześnie nawet do 100 rozdań w ramach jednej rundy.

Jakie sumy można wygrać podczas grania w Bonus Poker?

Maksymalna kwota do wygrania podczas jednej rundy w Bonus Poker internetowy wynosi 4 000 monet o nominale 20, czyli łącznie 80 tysięcy monet. A to naprawdę spora kwota!

Czy gra Bonus Poker wymaga pobierania i instalacji przed zagraniem?

Nie będziesz musiał zaprzątać sobie tym głowy. To nowoczesna aplikacja internetowa wykonana w technologii HTML5 i JavaScript, która działa pod kontrolą przeglądarki internetowej i w związku z tym wszystko odbywa się w pełni automatycznie!