Double Double Bonus Poker

Star Star Star Star Star
Grać na prawdziwe pieniądze

Top Kasyna Miesiąca

Double Double Bonus Poker online za darmo

Double Double Bonus Poker online to alternatywna wersja pokera, dostarczana do polskich kasyn internetowych przez producenta Microgaming. Mówi się, że zasady i przebieg gry zbliżone są najbardziej do wersji Jacks or Better, chociaż w tym wypadku rozgrywka jest nieco bardziej dynamiczna, a potencjalne wypłaty – o wiele wyższe.

Microgaming to twórca, który znany jest przede wszystkim z produkcji świetnej jakości slotów wideo. Niewielu graczy jednak wie, że firma Microgaming stworzyła ponadto kilka gier stołowych, w których część możemy grać również w wersji na żywo. Microgaming funkcjonuje już od 1994 roku i od tego czasu zdążyła już uzyskać kilkanaście prestiżowych nagród za swoje liczne, najnowsze technologie.

W Double Double Bonus Poker internetowy gramy zawsze przeciwko sztucznej inteligencji, a nie innym graczom. Jeżeli chcesz, możesz wypróbować grę za darmo, grając w Double Double Bonus Poker demo. Gra może zostać uruchomiona bezpłatnie, bez logowania ani rejestracji, również w wersji mobilnej. Zachęcamy do przeczytania naszej recenzji.

Specyfikacje techniczne Double Double Bonus Poker

Double Double Bonus Poker bez depozytu to pięciokartowa gra o maksymalnej wysokości zwrotu dla gracza w wysokości 98,98%. Zagrasz tu za stawkę w wysokości od 1,25 do 25 monet. Wartości nagród zmieniają się wraz z każdym układem, zależnie od ustawionego zakładu. Dodatkowo każdy układ może mieć wartość od 1 do 5 monet.

Nie wszystkie układy mają identyczną wartość. Istnieją tu układy o wyższej i niższej wartości, dokładnie tak, jak w każdej innej wersji pokera. Wygrane wypłacane są zawsze w przypadku, gdy na planszy pojawi się jeden z kilku układów w całości. Poniżej przedstawiamy wartości nagród dla wszystkich układów, przy minimalnym zakładzie:

Układ 1 moneta 2 monety 3 monety 4 monety 5 monet
Royal Flush 250 500 750 1,000 4,000
Straight Flush 50 100 150 200 250
4 asy z 2, 3 lub 4 400 800 1,200 1,600 2,000
4 x 2, 3 lub 4 i as, 4 asy 160 320 480 640 800
4 x 2, 3 lub 4 80 160 240 320 400
4 x 5 i wzwyż 50 100 150 200 250
Full House 9 18 27 36 45
Flush 6 12 18 24 30
Straight 4 8 12 16 20
Three of a kind 3 6 9 12 15
Dwie pary, Jacks or Better 1 2 3 4 5

Double Double Bonus Poker gra online została wyposażona w jedną funkcję bonusową, którą można aktywować według własnych preferencji i chęci. Funkcja ta nosi nazwę Double Feature i działa w podobny sposób, jak funkcja Gamble obecna w niektórych slotach. Dzięki niej możemy podwoić każdą uzyskaną wygraną.

Na ekranie pojawi się kilka kart, z czego tylko jedna będzie odsłonięta. Zadaniem gracza będzie wybranie jednej z nich, która jego zdaniem przewyższy wartość wyświetlającą się na pierwszej karcie. Funkcja może być aktywowana kilka razy z rzędu. Można również przerwać ją w dowolnej chwili.

Double Double Bonus Poker – jak grać?

Rozgrywka w Double Double Bonus Poker poker odbywa się w podobny sposób, jak w przypadku slotów. Każde kolejne rozdania działają na zasadzie spinów, podczas których gracz może zatrzymać określone karty wybierając jeden z potencjalnych układów. W pierwszej kolejności należy wybrać wysokość zakładu poprzez liczbę monet i ich wartość, o co gra zapyta nas przy każdym rozdaniu.

Wraz z każdym spinem Double Double Bonus Poker gry online losowanych jest 5 kart ze standardowej, pomieszanej talii składającej się z 52 kart. Naciskając przycisk DEAL rozpoczynamy kolejne rozdania. Na podstawie podanych na górze ekranu układów gracz może samodzielnie wybierać karty, które zostaną wymienione.

Mechanika gry hazardowe za darmo jest identyczna jak w przypadku zwykłego pokera online. Karty mogą być zamieniane na inne bądź zatrzymywane w ręce. Jeśli znasz zasady klasycznej pokera, nie musisz uczyć się gry od samego początku.

Możesz także wykorzystać znaną Ci strategię gry, o ile tylko takową posiadasz i uważasz za skuteczną. Procent zwrotu dla gracza zmniejsza się w zależności od wartości zakładu i trudności w jego zdobyciu. Wszystko opiera się zatem na ocenie, który potencjalny układ jesteś w stanie utworzyć. Do wyboru masz trzy opcje:

  • DEAL – ręka gracza zostaje zresetowana, następuje rozdanie pięciu nowych kart
  • HOLD – gracz może kliknąć na wybrane przez siebie karty, które jego zdaniem mogą utworzyć jeden z potencjalnych układów. Gra czasami sugeruje, które karty powinny pozostać w ręce
  • DRAW – wymiana niezatrzymanych przez gracza kart na nowe

Na podstawie tych trzech decyzji Double Double Bonus Poker darmowy wypłaci graczowi wygraną, której wysokość zostaje z góry określona i wskazana w znajdującej się na górze ekranu tabeli wypłat. Całe sterowanie znajduje się natomiast w dolnej części ekranu. Za pomocą dolnej konsoli można zwiększać lub zmniejszać wysokość stawki i wykonywać kolejne spiny. Tam również ukazują się wszelkie istotne wartości, takie jak aktualna wygrana czy pozostała liczba monet.

Ustawienia w grze Double Double Bonus Poker za darmo zostały umieszczone pod przyciskiem oznaczonym strzałką. W praktyce znajdują się tam trzy opcje: liczba monet, dźwięk gry i możliwość aktywacji funkcji Double Feature.

Double Double Bonus Poker – graj bez logowania

Double Double Bonus Poker gra niewiele różni się od zwykłego pokera wideo. Panują w niej dokładnie takie same zasady, jak w przypadku najzwyklejszej wersji pokera, co jest dużą zaletą, zwłaszcza dla osób, które miewają problemy w opanowywaniu nowych gier. Nie jest to zarazem zbyt zaawansowana gra, gdyż jedyną opcją bonusową jest tutaj funkcja Gamble. Każde oferujące grę Double Double Bonus Poker casino pozwala na darmową rozgrywkę, bez rejestracji.

FAQ - najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi

Gdzie zagrać w Double Double Bonus Poker bezpłatnie?

W Double Double Bonus Poker możesz zagrać całkowicie za darmo w wersji demo, którą znajdziesz w niektórych kasynach online.

Czy gra Double Double Bonus Poker ma jakieś funkcje bonusowe?

Double Double Bonus Poker ma jedną funkcję bonusową, dzięki której gracz może podwoić zdobytą przez siebie nagrodę.

Czy grając w Double Double Bonus Poker da się wygrać prawdziwe pieniądze?

Tak. Wystarczy, że wybierzesz któreś z kasyn, złożysz depozyt i wyjdziesz z trybu demo.

Jak zagrać w Double Double Bonus Poker bez konieczności pobierania?

Gry Double Double Bonus Poker nie trzeba pobierać. Istnieje jednak aplikacja z grą, którą można pobrać na telefon.