Poker Texas Holdem

Star Star Star Star Star
Grać na prawdziwe pieniądze

Top Kasyna Miesiąca

Poker Texas Holdem online za darmo

Texas Hold’em to zapewne najbardziej znana na całym świecie turniejowa odmiana pokera. Ale nie zawsze fani pokera mają możliwość zagrania w nią, bo po prostu turnieje nie są rozgrywane codziennie na stronie Polskich kasyn online, albo wpisowe do wzięcia udziału może być dość wysokie. Dlatego też niektórzy producenci tworzą pokery wideo oparte o tę właśnie odmianę, ale pozwalające na granie bez innych użytkowników. Przykładem takiej gry jest Poker Texas Holdem online wyprodukowany w 2016 roku przez firmę 1×2 Gaming. I właśnie tę konkretną grę zamierzamy Ci dzisiaj zaprezentować.

Obok samego tylko artykułu przygotowaliśmy dla Ciebie coś dodatkowego. Tym czymś jest możliwość zagrania w Poker Texas Holdem za darmo na naszej stronie internetowej. To doskonała informacja dla wszystkich tych, którzy myślą o tym, by zagrać w gry hazardowe na pieniądze, ale jednocześnie najpierw chcieliby potrenować bez płacenia, by poznać lepiej ten konkretny tytuł i nabrać doświadczenia.

Po prostu taka możliwość jest niezwykle cenna, bo można dzięki niej popełniać różne typowe dla początkujących błędy bez żadnych konsekwencji finansowych. Pamiętaj także o tym, że Poker Texas Holdem pozwala Ci grać przeciwko wirtualnemu krupierowi, a nie z rzeczywistymi rywalami – możesz więc grać kiedy chcesz i jak długo chcesz bez czekania na innych użytkowników.

Specyfikacje techniczne Poker Texas Holdem

Jak już wiesz, Poker Texas Holdem gra opiera się na odmianie Texas Hold’em. Wyprodukowana została w 2016 roku przez firmę 1×2 Gaming (a ściślej rzecz biorąc to Scientific Gaming Digital, czyli podwykonawcę pracującego wyłącznie na rzecz tego dostawcy). Ten producent zaprojektował ją w bardzo interesujący sposób dostosowując zasady tej odmiany pokera do wymogów typowego pokera wideo.

Ciekawie wygląda kwestia obstawiania – bowiem gracz może zmieniać maksymalne stawki podczas gry. Wersja początkowa to 100 monet na zakład Ante i 100 monet na Blind, czyli łącznie 200 monet. Ale w trakcie rozgrywki dostępna jest nawet opcja położenia na stół czterokrotnej wartości stawki, czyli łącznie na stole może znaleźć się 600 monet. Trzeba o tym zawsze pamiętać i nie rozpoczynać gry od zbyt wysokiego budżetu.

Mamy tutaj także jeszcze opcję specjalną o nazwie Trips. Położony na odpowiednim polu zakład jest analizowany po tym, gdy na stole znajdą się wszystkie karty. Wtedy gra wybiera z pięciu kart wspólnych i dwóch gracza najmocniejszy układ pięciu kart i na tej podstawie wypłaca wygraną zgodnie z tabelą wygranych dla Trips. Co ważne – zakład Trips jest zupełnie niezależny od tego, czy gracz wygrał z krupierem, czy też nie. Tak przedstawia się tabela wygranych dla tej gry dla obu rodzajów zakładów.

Układ kart Zakład Ante i Blind Zakład Trips
Trójka 3:1
Strit 1:1 4:1
Kolor 3:2 7:1
Full 3:1 8:1
Kareta 10:1 30:1
Poker 50:1 40:1
Poker królewski 500:1 50:1

Poker Texas Holdem jak grać?

Interfejs Poker Texas Holdem gry online może na pierwszy rzut oka wydawać się skomplikowany, ale to wrażenie jest doprawdy złudne. Ta gra jest naprawdę prosta i poradzi sobie z nią nawet zupełny nowicjusz. Trzeba po prostu tylko zrozumieć jej zasady – możesz to zrobić klikając ikonę znaku zapytania w kółku, która znajduje się na dolnej belce ekranu gry. Otworzysz w ten sposób wbudowaną w grę instrukcję obsługi zawierającą komplet niezbędnych informacji.

Gdy już będziesz pewien swojej wiedzy na temat zasad obowiązujących w Poker Texas Holdem casino, to możesz rozpocząć rozgrywkę. Najpierw wybierz interesujący Cię nominał żetonu. Następnym krokiem jest położenie odpowiedniej liczby żetonów na polu Ante. Zauważ, że ta sama kwota wyląduje także na polu Trips. Następnie kliknij w zielony przycisk DEAL, jaki ujrzysz po prawej stronie okna gry. Otrzymasz wtedy dwie odkryte karty, Poker Texas Holdem bez depozytu rozda także dwie zakryte karty wirtualnemu krupierowi. Potem masz do wyboru kilka opcji:

  • x4, czyli rozdanie wszystkich pięciu kart i zakończenie rozdania. Na stole znajdzie się w polu Play dodatkowo liczba żetonów równa czterokrotności stawki początkowej (ANTE + BLIND).
  • CHECK, czyli przejście do kolejnego etapu rozgrywki bez podnoszenia stawki. Na stole pojawią się trzy karty.
  • W tym momencie możesz ponownie wybrać CHECK lub x2. W pierwszym wypadku na stole pojawi się czwarta karta, a w drugim dwie karty i podwójny zakład w polu Play.
  • Ostatnim krokiem jest CHECK lub x1. Na stole pojawi się piąta karta, a jeśli kliknąłeś x1, to równowartość zakładu w polu Play.

Teraz nastąpi zakończenie rozgrywki i wypłacenie wygranych, jeśli takowe uzyskałeś i nie grasz w Poker Texas Holdem darmowy, ale na prawdziwe pieniądze. Ta gra jest naprawdę niezwykle prosta!

Poker Texas Holdem – darmowa gra

Poker Texas Holdem gra online to świetny sposób, by opanować podstawy odmiany Texas Hold’em oraz po prostu pograć w poker online za darmo wideo dobrze się przy tym bawiąc. Gra wygląda naprawdę ładnie, jest przyjemna dla oka, ma bardzo przejrzyste i łatwe do zrozumienia zasady oraz niesamowicie wręcz wciąga, co zresztą jest typowe dla pokerów online. Jeśli lubisz więc więc gry w karty czy ruletkę za darmo, to gorąco zachęcamy Cię do zagrania w tę pozycję, bo jest ona naprawdę warta uwagi!

FAQ - najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi

Czy mogę gdzieś znaleźć wersję demo Poker Texas Holdem?

Oczywiście, że tak. Specjalnie dla Ciebie i użytkowników o podobnych potrzebach udostępniliśmy Poker Texas Holdem demo w naszej witrynie internetowej. Możesz pograć w tę grę zupełnie bez żadnych ograniczeń, ile tylko chcesz i kiedy chcesz.

Czy Poker Texas Holdem ma jakieś opcje specjalne?

Znajdziemy tutaj pewne odstępstwa od tradycyjnej odmiany Texas Hold’em o dosyć specyficznym znaczeniu. Warto więc zapoznać się z regułami tej gry przed skorzystaniem z tych opcji. Możesz jednak naturalnie grać w sposób standardowy, bez zwracania na nie uwagi.

Ile pieniędzy można wygrać grając w Poker Texas Holdem?

Maksymalna wygrana w tej grze wynosi 500-krotność postawionego zakładu. A ponieważ zakład taki może wynieść nawet 600 monet, to sam sobie policz, ile możesz tutaj zgarnąć w jednej rundzie!

Czy Poker Texas Holdem trzeba zainstalować na swoim urządzeniu?

Nie ma powodu, by to robić. Firma 1x2 Gaming wykonała swoją grę w oparciu o technologię HTML5, więc Poker Texas Holdem internetowy działa w przeglądarce internetowej i nie wymaga żadnych zabiegów ze strony gracza, by mógł on w niego zagrać.