Triple Edge Poker

Star Star Star Star Star
Grać na prawdziwe pieniądze

Top Kasyna Miesiąca

Triple Edge Poker to jeden z popularniejszych typów pokera. Jego popularność została wykorzystana przez Betsoft Gaming, który przygotował grę bazującą na tym typie. Jest to gra automatyczna, gracz gra przeciwko komputerowi. Jest ona dość charakterystyczna, ponieważ przed graczem pojawiają się 3 kupki na karty, a nie jedna. Wiadomo, że wiąże się to z postawieniem trzech różnych zakładów. Jednocześnie masz jednak 2 razy więcej szans na wylosowanie odpowiedniej kombinacji, tej wygranej.

Zdecydowaliśmy się na naszej stronie umieścić wersję demo Triple Edge Poker, aby każdy mógł zobaczyć na czym ona polega i jak można w nią zagrać. Wersja demo oznacza, że jest ona zupełnie darmowa w polskim kasynie, możesz w nią grać bez żadnego limitu. Gra nie jest bardzo skomplikowana, ale do opracowania wygranej przyda Ci się trochę szczęścia oraz dużo ćwiczeń.

Z wersją demo możesz spróbować różne możliwości, na przykład różne decyzje, inne zakłady, aż dojdziesz do perfekcji. Nie wstydź się tracić czasu na takie ćwiczenia, z pewnością pomogą Ci w osiągnięciu upragnionego sukcesu, ponieważ ćwicząc i będąc świadomym graczem, masz o wiele większe szanse na wygraną, niż gracz, który podszedł do gry bez żadnego przygotowania.

Specyfikacje techniczne Triple Edge Poker

Triple Edge Poker została przygotowana przez producenta Betsoft pod koniec 2015 roku. Opiera się ona na potrójnej ręce, z której gracz może korzystać, stąd bierze się nazwa „Triple”. Stopa zwrotu gracza prezentowanego slotu wynosi 97,99%, co jest wynikiem dość średnim dla pokera, szczególnie tego z kilkoma kupkami kart.

Minimalny zakład, jaki można wybrać w Triple Edge Poker wynosi 1 danej waluty. Maksymalnie możesz zdecydować, że zakład będzie wynosił 100 danej waluty. Zakład obstawia się z pomocą żetonów, więc powinieneś ustawić odpowiednią kwotę na jeden żeton. Warto pamiętać, że prezentowana gra jest przeznaczona wyłącznie na komputer, więc nie można w nią zagrać z pomocą urządzeń mobilnych typu telefony.

Jak zagrać w Triple Edge Poker?

Gra nie jest skomplikowana, mogą startować nawet osoby, które do tej pory z pokerem nie miały za wiele wspólnego. Intuicyjność tego automatu powoli powinien poprowadzić każdego gracza przez każdy krok, jednak przed rozpoczęciem rozgrywki polecamy zapoznać się z podstawowymi zasadami pokera, z pewnością Ci się przydadzą. Na początku polecamy wersję demo, ponieważ jest ona zupełnie darmowa i wybaczy ewentualne błędy i braki w wiedzy graczowi. Kiedy już poczujesz się gotowy, możesz przejść do wersji na pieniądze.

Przed sobą zobaczysz trzy miejsca na zakłady. Musisz obstawić każdy z nich zakładem ante. Do tego celu wybierz odpowiedni żeton. Każdy z nich ma inny kolor, który odpowiada innej wartości. Kiedy jesteś już zdecydowany, naciśnij przycisk DEAL. Przy każdym zakładzie pojawią się po 3 karty. System komputerowy od razu podpowie Ci, jaką kombinację wygrałeś i na podstawie tej wiadomości możesz ustalić swoje dalsze kroki. W tym momencie masz dwie opcje. Jedną z nich jest utrzymanie swojego zakładu lub wstrzymanie się z nim.

Możesz zdecydować się na wszystkie zakłady, możesz zrezygnować ze wszystkich lub utrzymać na przykład dwa, w zależności od ich wyników. Następnie zostają odkryte karty krupiera i już w tym momencie wiesz, który z Twoich zakładów przegrał, a który wygrał. W tej wersji nie ma opcji wymiany kart. Obok zakładów pojawi się informacja o tym, ile dokładnie należy Ci się za daną rękę. Pamiętaj o tym, że może się przydarzyć taka sytuacja, że krupier wcale nie zakwalifikuje się do gry (musi mieć co najmniej jedną kartę o wartości królowej). W tym wypadku Twoje zakłady zostaną oddane.

Triple Edge Poker – darmowa gra

Skorzystaj z tej niesamowitej okazji i poćwicz grę w pokera na naszej stronie zupełnie za darmo. Umieściliśmy tutaj wersję demo Triple Edge Poker od producenta Betsoft. Jest ona świetnie wykończona oraz bardzo intuicyjna, co doceniają początkujący gracze.

Ten automat podoba się nie tylko nowym gracze, nawet doświadczonym podoba się prostota, profesjonalizm oraz dobre wykonanie tej gry. Zagraj więc zupełnie za darmo i sam zobacz, jakie są Twoje możliwości. Możliwe, że po kilku sesjach poczujesz się na tyle silny, że zdecydujesz się na grę na prawdziwe pieniądze, wybór zależy od Ciebie.