20 Super Hot Cechy
 • Dostawca oprogramowania: EGT
 • Typ automatu: Wideo sloty, Sloty owocowe, Hot spot, 777, Jackpot
 • Linie wygrywające: 5
 • Bębny: 20
 • Min. Zakład: 20
 • Max. Zakład: 400
 • RTP: 95.7%

20 Super Hot automat online

EGT to znana i lubiana firma tworząca automaty do gier, która zawsze oddaje swoim fanom solidne produkcje. Bez względu na poziom zaawansowania rozgrywki danej produkcji, zawsze wiadomo, że maszyna zapewni najlepsze możliwe warunki zabawy. Idealnym tego przykładem będzie 20 Super Hot automat do gry, który cechuje się wyjątkowo prostą, ale satysfakcjonującą rozgrywką. Twórcy zastosowali w tym klasyku kilka interesujących rozwiązań, które sprawiają, że rozgrywka jest emocjonująca i umożliwia trafienie naprawdę wysokich wygranych. To klasyczny automat do gier z owocami w roli głównej. Dlatego nie należy spodziewać się rozbudowanej linii fabularnej. Zamiast na tym, EGT skupiło się na stworzeniu odpowiedniej rozgrywki, co trzeba przyznać – udało im się bardzo dobrze.

Gra 20 Super Hot demo jest dostępna na naszej stronie internetowej czy w polskich kasynach. Jeśli ktoś chce przekonać się o najważniejszych cechach tej produkcji, to wystarczy, że ją włączy i będzie mógł cieszyć się z rozgrywki w wersji testowej. Wszystko wygląda identycznie jak podczas rozgrywki na poważnie. Jest tylko jedna różnica – pieniądze są fikcyjne i praktycznie się nie kończą. Dzięki temu można sprawdzić każdą funkcję gry i wypracować strategię dostosowaną do swoich możliwości, żeby zoptymalizować rozgrywkę i osiągać jak najlepsze wyniki. Dlatego 20 Super Hot za darmo zawsze powinien być pierwszym krokiem.

Funkcje i specyfikacje techniczne 20 Super Hot

Pomimo tego, że sama nazwa gry, jak i jej tematyka wskazują na to, że ma się do czynienia z na wskroś klasyczną produkcją, to twórcy jednak mocno zmodyfikowali jej rozgrywkę, żeby była oryginalna. 20 Super Hot gra ma standardowy format 5×3 (pięć bębnów, na których wyświetlają się po trzy symbole). Jak łatwo można się domyślić, w grze zastosowano także 20 zawsze aktywnych linii wygrywających.

Gra miała swoją premierę w 2014 roku, więc jest dostosowana do wszystkich popularnych rozwiązań, jak gra mobilna, czy zastosowanie interfejsu, zapewniającego automatyczną grę i wygodne ustawianie zakładu. Warto zwrócić szczególną uwagę, na możliwość zdobycia jednego z czterech Jackpotów. Gra statystycznie daje całkiem spore szanse na wygraną. Jej RTP wynosi około 95,8%, co jest bardzo dobrym wynikiem – zwłaszcza dla slotów oferujących możliwość wygrania Jackpotu.

Minimalny i maksymalny zakład w wersji 20 Super Hot bez rejestracji to 20 i 400 diamentów. Pomimo tego, że to 20 Super Hot online to gra hazardowa za darmo 77777 o cechach klasycznego slotu, to twórcy zdecydowali się zastosować w niej całkiem sporo funkcji specjalnych. Na bębnach pojawia się Scatter i Wild, a przy wygranej można uruchomić funkcję Gamble.

Tabela wypłat 20 Super Hot

Na ekranie pojawia się zaledwie 8 różnych symboli. Przy formacie 5×3 istnieje całkiem spore prawdopodobieństwo, że za każdym spinem pojawi się po kilka takich samych obrazków na ekranie. Wygrane w 20 Super Hot bez logowania przedstawiane są w diamentach. Przy zakładzie wynoszącym 20, wszystkie kombinacje i możliwe nagrody prezentują się następująco.

Symbol x3 x4 x5
Wiśnie 10 20 100
Pomarańcze
Cytryny
Arbuz 20 40 200
Śliwki
Winogrono 80 400
Gwiazdka 100 400

400

10 000
Siódemka 40 1000

Dwa najdroższe symbole mają także specjalne właściwości, dzięki którym wygrane trafiają się jeszcze częściej.

20 Super Hot – jak grać?

20 Super Hot automat to bardzo prosta gra, która nie ma zachwycać pod względem wizualnym, a przede wszystkim zachęcać do rozpoczęcia zabawy. Dlatego gra ma ładną oprawę graficzną, ale nie wyróżniającą się niczym szczególnym. Owoce się lśnią, a tło to prosta statyczna tekstura. Jeśli chodzi o animacje, to uruchamiają się przy losowaniu kolejnych symboli i trafianiu wygranych. Najważniejszy jest tutaj interfejs, który trzeba przyznać, dostarcza całkiem sporo informacji i możliwości. Gracz może sprawdzić wartość aktualnych Jackpotów, saldo konta, wartość zakładu, czy ostatnią wygraną. Dodatkowo można korzystać z przycisków funkcyjnych, które odpowiadają za (od lewej do prawej):

 • dźwięk – włącz/wyłącz,
 • pełny ekran,
 • tabela wypłat („i”),
 • losowanie symboli na bębnach/automatyczna gra,
 • ustawianie zakładu.

Najważniejszy dla nowego użytkownika będzie przycisk odpowiadający za tabelę wypłat. Znajdują się tam wszystkie niezbędne informacje o funkcjach bonusowych oraz potencjalnych wygranych ze wszystkich możliwych kombinacji. Już w kilka chwil można dowiedzieć się niezbędnych informacji, które sprawią, że rozgrywka będzie świadoma, a to może przełożyć się na lepsze wyniki. Dlatego zawsze zaleca się uruchomić najpierw 20 Super Hot z bonusem bez depozytu, żeby odpowiednio przygotować się do uruchomienia zabawy na poważnie.

Bonusy 20 Super Hot

Jak zostało wspomniane wcześniej, 20 Super Hot to przede wszystkim prosty automat do gier, który aspiruje o miano klasycznego. Z jednej strony bardzo pasuje do tego gatunku – jest prosty, dynamiczny, a jego motywem przewodnim są owoce. Jednak EGT postanowiło nieco wybić się z tego schematu i wprowadzono do rozgrywki kilka dodatkowych rozwiązań, które sprawiają, że rozgrywka nabiera dodatkowych rumieńców.

Scatter Gwiazdka wypłaca nagrody za „kombinacje”, a raczej liczbę wystąpień na ekranie bez względu na linie wypłacające. Mogą leżeć w dowolnych miejscach na bębnach i o ile występuje ich odpowiednia liczba, gracz otrzymuje nagrodę zgodną z tabelą wypłat.
Wild Siódemka zamienia się ze wszystkimi symbolami. W ten sposób może stworzyć kombinację z każdą ikoną z wyjątkiem Scattera.
Jackpoty Runda, która uruchamia się całkowicie losowo podczas kręcenia bębnami gry. Włącza się ekran z 12 kartami, a zadaniem gracza jest trafienie trzech takich samych symboli (trefl, karo, pik, kier), które odpowiadają za konkretny Jackpot.
Gamble Po każdym trafieniu wygranej odblokowuje się opcja Gamble, która polega na dodatkowym zakładzie o wygrane pieniądze. Użytkownik musi wybrać, czy wylosuje się czerwona, czy czarna karta. W przypadku poprawnego wytypowania wygrana zostaje podwojona, a w przypadku błędnego wytypowania zostaje anulowana.

Jak widać, rozgrywka w 20 Super Hot jest pełna atrakcji i każdy spin może zaskoczyć czymś emocjonującym.

Podsumowanie recenzji

Klasyczne automaty do gier to pozycje uniwersalne, które idealnie wpasują się w wymagania każdego typu fana gier losowych. Zapewniają bardzo prostą i intrygującą rozgrywkę na wiele godzin, a czasem potrafią nawet czymś zaskoczyć. Doskonałym przykładem będzie zabawa w 20 Super Hot na prawdziwe pieniądze. Ten automat łączy wszystko, co najprzyjemniejsze w owocówkach i dodaje kilka nowoczesnych rozwiązań, sprawiając, że zabawa cieszy jeszcze bardziej. Szczególnie kiedy jeden z takich dodatków zapewni trafienie, które całkowicie odwróci bieg dotychczasowej rozgrywki.