5 Dragons Cechy
 • Dostawca oprogramowania: Aristocrat
 • Typ automatu: Wideo sloty
 • Linie wygrywające: 243
 • Bębny: 5
 • Min. Zakład: 1
 • Max. Zakład: 90
 • RTP: 95,17%

5 Dragons slot online

5 Dragons to opowieść o kulturze Dalekiego Wschodu. Nawiązania do niej widać na każdym etapie gry. Slot jest utrzymany w azjatyckim stylu. Symbolami są elementy chińskiej kultury a najważniejszą rolę w grze pełnią różne smoki. Slot 5 Dragons jak i jego fizyczny odpowiednik są bardzo popularnymi grami. Gracze z całego świata przesiadują przy nich godzinami licząc, że smoki im przyniosą szczęście. Wielu graczy tego doświadczyło, inni musieli obejść się smakiem. Nad wieloma aspektami tej grami sami mamy kontrole i to od nas będzie zależało czy pójdziemy ścieżką ryzykanta czy małymi kroczkami będziemy dążyć do zwycięstwa. 5 Dragons bez rejestracji dostępny jest całkowicie za darmo na naszej stronie internetowej. Warto grać w 5 Dragons za darmo aby poznać wszystkie rodzaje smoków i sprawdzić, który będzie nam sprzyjał. To doświadczenie okaże się nieocenione w czasie gry na prawdziwe pieniądze w kasynach online. Do gry na pieniądze wybieraj tylko licencjonowane kasyna online w Polsce.

5 Dragons slot – główne funkcje

5 Dragons online to wideo slot o 5 bębnach i aż 243 liniach wygrywających. Zakład całkowity jest iloczynem wartości zakładu i stawki jednostkowej. Stawka jednostkowa w 5 Dragons demo może przyjąć wynieść 25 albo 30. Wartość zakładu wybierana jest z przedziału od 0,04 do 30 kredytów. Stąd minimalny zakład całkowity wynosi 1 a maksymalny 90 kredytów. Tryb gry automatycznej jest bardzo prymitywny. Można w nim wskazać tylko ilość obrotów. Dokonuje się tego małymi strzałkami znajdującymi się obok przycisku PLAY. Darmo spiny można potraktować jako rundę bonusową, sami wybieramy szczegóły tej rozgrywki.

Mnożnik w grze nie występuje, tak samo jak jackpot. 5 Dragons gra posiada symbole Wild i Scatter, które ułatwiają rozgrywkę. Stopa zwrotu dla gracza, czyli RTP wynosi 95,17%. Jest to wynik zbliżony do średniej wartości współczynnika dla podobnych gier online. Slot posiada bardzo dobrą wersję mobilną. Gra działa płynnie na wszystkich urządzeniach mobilnych. Została stworzona w technologii HTML5, dzięki czemu do gry wystarczy sama przeglądarka internetowa. Nie potrzeba Adobe Flash Playera. Wspierane są wszystkie współczesne systemy operacyjne.

5 Dragons – stół wypłat

Poniższa tabela przedstawia wygrane dla stawki jednostkowej 30 i wartości zakładu 1. Całkowity zakład w tym przypadku wynosi 30 kredytów.

x3 x4 x5
Złoty ptak 50 100 800
Złota figura tygrysa 35 100 800
Złota ryba 30 100 800
Złoty żółw 20 50 300
księgi 15 135 300
A 10 30 200
K 10 20 200
Q, J, 10, 9 10 15 100
Moneta z chińskimi symbolami 5 10 50

Jak wygrać w 5 Dragons?

W 5 Dragons nie ma wymaganych linii wygrywających. Każdy układ zaczynający się od pierwszego bębna z przynajmniej 3 takich samych symboli będzie premiowany. Tego rodzaju sloty nazywane są Megaways – jest w nich po prostu wiele ścieżek na wygraną. Sterowanie zostało umieszczone pod bębnami. Unit Stake i Reel Cost wpływają na wysokość zakładu całkowitego, który jest widoczny w polu Total Bet. W polu Win prezentowana jest ostatnia wygrana. Poniżej Win jest przycisk Gamble, po naciśnięciu którego uruchamiania jest gra ryzyka. Trójkąt po prawej stronie z opisem Play odpowiada za rozkręcanie i zatrzymywanie bębnów. Plus i minus znajdujący się koło niego definiuje ilość automatycznych obrotów.

Jeszcze niżej w polu Balance widoczny jest aktualne saldo gracza. W ustawieniach pod kołem zębatym sterujemy efektami dźwiękowymi – szkoda je wyłączać, poniewaz pasują do klimatu gry. Pod znakiem zapytania znajdują się zasady gry. Gra hazardowa nie jest najprostsza i zawiera kilka ukrytych nagród. Warto więc dobrze zapoznać się z zasadami gry, aby poznać je wszystkie. Będzie to szczególnie przydatne podczas gry na pieniądze. Warto także poćwiczyć wybór różnych smoków, aby wybrać tego, który będzie nam najbardziej sprzyjał. Bardziej szczegółowo opisujemy je w dalszej części recenzji.

Bonusy i promocje w 5 Dragons

5 Dragons automat do gry posiada wiele różnych bonusów i promocji. Podczas standardowej gry zielony smok działa jako wild zastępując inne symbole na liniach wygrywających. Jest także scatter, który w przeciwieństwie do większości gier musi się znajdować na bębnach 1, 2 i 3, aby uruchomił rundę darmowych spinów. Gdy ta już się rozpocznie wtedy zaczyna robić się ciekawie. Gracz sam wybiera ile będzie darmowych spinów. Wydawać by się mogło, że warto będzie wziąć jak najwięcej. Niekoniecznie tak musi być. Im mniej spinów tym większą rolę odgrywają w niej smoki i na odwrót. Smoki działają jako mnożniki. Im spinów jest mniej tym mnożnik jest wyższy.

 • Biały smok – 20 DS – gdy wystąpi zadziała jako x2, x3 lub x5.
 • Czerwony smok – 15 DS – gdy wystąpi zadziała jako x3, x5 lub x8.
 • Czarny smok – 10 free spins – gdy wystąpi zadziała jako x5, x8 lub x10.
 • Niebieski smok – 8 DS – gdy wystąpi zadziała jako x8, x10 lub x15.
 • Żółty smok – 5 DS – gdy wystąpi zadziała jako x10, x15 lub x30.

W trakcie spinów 3 scattery wywołują respiny, można w nich wybrać innego smoka. Dodatkowo w trakcie trwania darmowych spinów można zdobyć tzw czerwony pakiet. Zdobywamy go gdy na pierwszym i ostatnim bębnie pojawi się czerwona księga. Pozycja na bębnach nie jest istotna. Czerwony pakiet dodaje nawet kolejnych 50 darmowych obrotów. Jest jeszcze gra ryzyka a nawet jej dwie odmiany. Wybierać można standardowo pomiędzy kolorami czerwonym i czarnym, wtedy szanse na wygraną wynoszą 50%. Po dobrej odpowiedzi saldo jest podwajane. Można też podjąć większe ryzyko odgadując kolor karciany (kier, karo, trefl, pik). Szanse wynoszą tylko 25%, ale wygrana jest mnożona razy 4. Grać można do 5 rund, albo do pierwszej pomyłki.

Zagraj w 5 Dragons automat do gry – wypróbuj fortunę

5 Dragon to wyjątkowa, unikatowa gra. Pozwala graczowi decydować o swoim losie. Można grać bardzo ryzykownie, lub dużo ostrożniej. Gracz sam może obrać swoją ścieżkę. Automat posiada wyjątkowe bonusy, których nie spotkamy w innych tytułach. Część z nich nie jest na pierwszy rzut oka widoczna, dlatego warto zagrać 5 Dragons bez logowania, za darmo na naszej stronie. Niech ta podróż po krajach Orientu będzie ciekawą przygodą podczas, której nie tylko poznamy lepiej kulturę Dalekiego Wschodu, ale i przy odrobinie szczęścia wypełnimy swoje portfele gotówką.

FAQ - najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi

Czy można grać w 5 Dragons bez ponoszenia opłat?

W 5 Dragons bez depozytu można zagrać na naszej stronie. Gra jest całkowicie darmowa.

Czy 5 Dragons automat ma funkcję darmowych spinów?

Slot posiada bardzo ciekawe podejście do darmowych spinów. Samemu można wybrać ich ilość.

Czy w 5 Dragons można wygrać prawdziwe pieniądze?

W 5 Dragons na prawdziwe pieniądze można zagrać w dowolnym kasynie online.

Czy konieczne jest pobranie 5 Dragons, żeby móc zagrać?

Gra bez problemu działa w przeglądarce, nie trzeba nic więcej pobierać.