777 Blazing Blackjack

Star Star Star Star Star
Grać na prawdziwe pieniądze
Cechy
 • Dostawca oprogramowania: SG Digital
 • Typ automatu: Card, Blackjack
 • Min. Zakład: 0.1
 • Max. Zakład: 600
 • RTP: 99.33%

777 Blazing Blackjack online za darmo

W 2018 roku na rynku pojawiła się bardzo ciekawa wariacja na temat klasycznego blackjacka. Została ona opracowana przez firmę SG Digital i otrzymała nazwę 777 Blazing Blackjack gra. W sporym uproszczeniu jest to po prostu tradycyjna gra w blackjacka (w Polsce znamy ją także pod innymi nazwami, jak na przykład „dwadzieścia jeden”, albo „oczko”), ale z dodatkową opcją zakładu premiującego karty o wartości siedem. Jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat tej gry i zastosowanego w niej oryginalnego rozwiązania, to zachęcamy Cię do poświęcenia kilku minut na lekturę naszego dzisiejszego artykułu!

Zauważ także, że na naszej stronie znajdziesz też 777 Blazing Blackjack demo. Ta wersja gry wykorzystuje wirtualną walutę, ale oprócz tego pod każdym innym względem jest w pełni funkcjonalna i w stu procentach odpowiada grze o tym samym tytule, jaką spotkasz w kasynach online na prawdziwe pieniądze. Ale wspomniana modyfikacja w postaci wirtualnej waluty oznacza, że nie musisz płacić za poszczególne rozdania. Możesz więc grać w tę grę do woli, bez konieczności logowania się u nas i rejestrowania, klikania w reklamy, zapisywania się do naszego biuletynu reklamowego, czy też wykonywania innych czynności. Ta gra jest u nas dostępna bez żadnych ograniczeń i dla wszystkich naszych czytelników.

Oczywiście zachęcamy Cię do grania w 777 Blazing Blackjack darmowy, bo w ten sposób bez depozytu nabierzesz doświadczenia, nauczysz się podstaw blackjacka i opanujesz zasady dodatkowej opcji obstawiania. A to z pewnością okaże się niezwykle przydatne, gdy zasiądziesz do wirtualnego stołu w tej grze już w kasynie online, gdzie będziesz grał na własne, prawdziwe i w pełni rzeczywiste pieniądze walcząc o wygrane!

Specyfikacje techniczne 777 Blazing Blackjack

Jak już wiesz, gra hazardowa 777 Blazing Blackjack online została wyprodukowana w 2018 roku przez znanego producenta, firmę SG Digital. Nie ma ona żadnych opcji specjalnych znanych choćby z maszyn slotowych, a jedynym odstępstwem od kanonu blackjacka jest dodatkowa reguła o nazwie 777 Blazing.

Na pojedyncze rozdanie możemy postawić tutaj do 100 monet oraz dodatkowo 100 monet na zakład opcjonalny 777. Czyli jednorazowa stawka maksymalna to 200 monet – ale ponieważ możemy tutaj zagrać jednocześnie nawet na trzy rozdania, to możesz postawić do 600 monet na jedną rundę. Warto także przyjrzeć się uważnie współczynnikowi RTP, który zależy od wybranych opcji i prezentuje się następująco:

 • 99,42% dla standardowej rozgrywki w blackjacka z pominięciem opcji dodatkowych.
 • 95,92% dla zakładu typu 777.
 • 92,60% jeśli wybierzesz opcję ubezpieczenia (insurance bet).

777 Blazing Blackjack – jak grać?

Po uruchomieniu 777 Blazing Blackjack gry online ujrzysz ładnie wykonany ekran gry przypominający prawdziwy stół do grania w blackjacka. Ma on niebieskie sukno, ciemne wykończenia i charakterystyczne nadruki.

Rozgrywka sprowadza się do wybrania wartości żetonu, a następnie położenia go na stole w odpowiednim miejscu – wystarczy w tym celu kliknąć zaznaczone pola. Możesz położyć kilka żetonów na jednym polu, o ile nie przekroczysz maksymalnej kwoty zakładu na jedno rozdanie. Oczywiście masz możliwość samodzielnego podjęcia decyzji na temat liczby rozdań w ramach jednej rundy oraz tego, czy chcesz korzystać z zakładu dodatkowego 777. Po prostu kliknij w odpowiednie pola!

Jeśli się pomylisz, to możesz cofnąć swój ruch lub w ogóle usunąć wszystkie żetony ze stołu i rozpocząć obstawianie od początku. A gdy uznasz, że wszystko jest gotowe na rozpoczęcie gry, to kliknij w przycisk DEAL, dzięki czemu otrzymasz karty. Zaraz po tym rozstrzygnięte zostaną zakłady typu 777, a czerwone obramowanie wskaże Ci aktywne rozdanie, dla którego musisz teraz podjąć decyzję. Dostępne opcje to:

 • HIT – czyli dobranie kolejnej karty.
 • STAND – zakończenie gry z obecnymi kartami.
 • SURRENDER – poddanie rozdania.
 • DOUBLE – podwojenie stawki i dobranie tylko jednej karty.
 • SPLIT – rozdzielenie kart na dwa niezależne rozdania. Opcja dostępna tylko w niektórych przypadkach.

Po dokonaniu wyboru runda zostanie rozstrzygnięta, a Ty będziesz mógł od razu zagrać ponownie (REBET & DEAL) lub zmienić swoje zakłady (REBET lub NEW BETS).

777 Blazing Blackjack – darmowa gra

777 Blazing Blackjack gra online na pewno przypadnie do gustu wszystkim fanom blackjacka. Jesteśmy tego pewni z dwóch powodów. Po pierwsze, jest świetnie wykonana, prosta w obsłudze, ma przejrzysty interfejs, a rozgrywka na urządzeniach mobilnych jest naprawdę bardzo dynamiczna. Po drugie, jest to typowy blackjack ze wszystkimi jego zaletami wzbogacony o dodatkową funkcję w postaci zakładu 777 Blazing. Znacząco podnosi ona atrakcyjność rozgrywki zapewniając nowe atrakcje w blackjacku – bez wątpienia warto zapoznać się bliżej z tym wspaniałym tytułem firmy SG Digital!

FAQ - najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi

Czy jest gdzieś dostępna gra 777 Blazing Blackjack w wersji za darmo?

Tak, oczywiście. Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy grę 777 Blazing Blackjack za darmo po to, by mogli oni się z nią zapoznać w praktyce. Możesz w nią grać ile tylko zechcesz, jest ona w pełni darmowa i na dodatek dostępna bez żadnych warunków lub ograniczeń z naszej strony. Po prostu potraktuj to jako darmowy trening bez żadnych zobowiązań. To na pewno Ci się przyda w przyszłości.

Czy gra 777 Blazing Blackjack online ma jakieś funkcje specjalne?

Właściwie to 777 Blazing Blackjack internetowy jest automatem do grania w blackjacka online. Nie powinieneś więc spodziewać się od tej pozycji rozbudowanej funkcjonalności dodatkowej. Ale firma SG Digital postanowiła uatrakcyjnić nieco rozgrywkę wprowadzając nowy zakład opcjonalny, który nosi nazwę 777 Blazing i nagradza układy z siódemkami. Szczegóły poznasz czytając jeden z wcześniejszych punktów naszej recenzji.

Czy da się zgarnąć wysokie wygrane grając w 777 Blazing Blackjack?

Nie i tak. Nie, bo wygrane oferowane przez 777 Blazing Blackjack casino odpowiadają standardowym kwotom znanym z innych wersji tej gry, więc są dosyć niskie. Tak, bo jeśli będziesz chciał korzystać z zakładu dodatkowego 777 Blazing, to przy pomyślnym rozwoju wydarzeń czeka na Ciebie wygrana wynosząca aż 777 razy zakład podstawowy - a jest to suma całkowicie nieosiągalna w standardowym blackjacku. Zatem wszystko zależy od tego czy wybierzesz funkcję dodatkową tej gry, czy też z niej zrezygnujesz.

Czy trzeba instalować na telefonie grę 777 Blazing Blackjack, żeby w nią zagrać?

Nic nie będziesz musiał robić. 777 Blazing Blackjack bez depozytu to świetny sposób na sprawdzenie, jak ta gra będzie działać na Twoim telefonie komórkowym. Ale ogólnie to wszystko czego będziesz potrzebować, sprowadza się do przeglądarki internetowej z obsługą standardu HTML5 oraz JavaScript. Ta gra działa bowiem w pełni w przeglądarce i gracz nie musi wykonywać żadnych czynności dodatkowych, by przygotować swój telefon do grania w nią.