Amazon Wild Cechy
  • Dostawca oprogramowania: Playtech
  • Typ automatu: Wideo
  • Linie wygrywające: 100
  • Bębny: 5
  • Min. Zakład: 0.01
  • Max. Zakład: 1
  • RTP: 94.5%

Amazon Wild – darmowy automat do gry

Amazon Wild jest kolejnym efektownym slotem kasynowym online, który podejmuje egzotyczne motywy. Jednocześnie Amazon Wild – automat do gry – to produkcja pod wieloma względami zupełnie unikatowa, oferująca nietuzinkowe mechaniki, funkcje specjalne oraz wciągającą historię do opowiedzenia. Zapewne to właśnie te czynniki w głównej mierze wpływają na fakt, że slot Amazon Wild online cieszy się tak dużą popularnością wśród graczy korzystających z kasyn internetowych na pieniędzy.

Za produkcję slotu odpowiada Playtech, a więc powszechnie znane i cenione studio. Automat odznacza się dość złożoną mechaniką, co wynika między innymi z nietypowej planszy oraz ogromnej liczby linii nagrody. Zalecamy więc naszym czytelnikom, aby najpierw przetestowali slot Amazon Wild za darmo, co jest możliwe dzięki dostępnej na naszej stronie wersji demonstracyjnej. W demonstracyjną wersję automatu Amazon Wild bez rejestracji można grać od razu z poziomu przeglądarki internetowej. Gracz nie musi rejestrować się, inwestować żadnych środków ani pobierać aplikacji z grą na dysk twardy. Rozgrywka w wersji demo pozwoli graczowi bezpiecznie zapoznać się ze slotem, a także podjąć decyzję o ewentualnym przejściu do gry w Amazon Wild na prawdziwe pieniądze w kasynie online w Polsce.

Funkcje i specyfikacje techniczne Amazon Wild

Amazon Wild automat od Playtech posiada planszę złożoną z 5 rolek oraz 4 rzędów. Linii wygrywających w tym slocie jest aż 100. Wskaźnik Return To Player został określony przez dostawcę na poziomie 94,50%. W grze występują funkcje specjalne w postaci trybu gry automatycznej, Symboli Rozproszenia, symboli Expanding Wilds oraz ciekawych trybów gier bonusowych, do których wchodzi się po wylosowaniu na bębnach odpowiedniej liczby Scatterów.

Pod względem klasyfikacji gatunkowej, Amazon Wild od Playtech należy do slotów video. Należy zaznaczyć, że efekty graficzne nie należą w tej grze do szczególnie bogatych. Slot w większości kasyn internetowych na prawdziwe pieniądze jest kompatybilny z przeglądarkami urządzeń mobilnych dzięki zastosowaniu technologii HTML5. Stawki zakładów w Amazon Wild są kształtowane w EUR. Najniższy zakład na spin dostępny w grze od Playtech wynosi 1 € (100 razy po 0,01 € na każdą ze 100 stałych linii nagrody). Maksymalnie w jednym zakręceniu gracz może postawić kwotę 100 €.

Tabela wypłat Amazon Wild

Symbole występujące w slocie Amazon Wild demo nawiązują do motywów dżungli. Znajdziemy więc tutaj przykłady egzotycznej fauny oraz flory, a także specjalne symbole bonusowe oznaczające Dzikie Symbole oraz Scattery. Poziom wypłacalności standardowych symboli w slocie od Playtech jest przyzwoity: w większości wypadków nagrody co najmniej kilkukrotnie przebijają wysokość stawki gracza na spin. Amazon Wild jest też automatem o średnim poziomie zmienności, co oznacza, że wygrane trafiają się tutaj relatywnie często i mają regularną wysokość.

W poniższej tabeli gracz może zobaczyć poglądowe wypłaty dla wszystkich symboli występujących w Amazon Wild bez depozytu. Symulacja obowiązuje dla sytuacji, kiedy na bębnach trafimy 4 symbole tego samego rodzaju.

Wylosowany symbol Nagroda
Egzotyczny Krzak 30
Symbol Kolibra 35
Ropucha 40
Kwiat Fioletu 50
Papuga w Żółtym Kolorze 60
Kwiat Bieli 70
Mała Jaszczurka 80
Papuga w Czerwonym Kolorze 100
Kwiat Czerwieni 120
Kolorowy Tukan 150
Szympans 200
Czarny Lampart 250
Złote Logo Wild Dziki Symbol
Mapa Dżungli Symbol Rozproszenia

Amazon Wild – jak grać?

W slocie Amazon Wild gra posiada czytelny i raczej łatwy w nawigacji interfejs. Najpierw oczywiście warto dokładniej poznać zasady slotu oraz pozostałe zakładki informacyjne. W tym celu wybieramy widoczną w głównym panelu dużą ikonę oznaczoną napisem Info. Tutaj gracz znajdzie Stół Wypłat oraz rozkład wszystkich 100 linii wygrywających tego slotu.

Aby przeczytać szczegółowe zasady, trzeba odznaczyć małą ikonkę Opcji umiejscowioną w górnym prawym rejonie panelu, a następnie zakładkę oznaczoną napisem Help. W tej zakładce slot prezentuje informacje na temat RTP (przypomnijmy, że wynosi ono 94,50%), zasad rozgrywki, mechanizmu działania funkcji bonusowych oraz wypłacalności bonusów w różnych wariantach.

Po zapoznaniu się z informacjami wracamy do głównego panelu gry. W lewym dolnym rogu ekranu gracz widzi saldo środków na grę. Slot jednak nie zaznacza tego ekranu żadnym napisem, co z początku może stanowić pewne utrudnienie. Obok napisu Lines widoczna jest liczba linii nagrody. Po prawej stronie znajduje się mały ekran oznaczony napisem Line Bet oraz przyciski plusa i minusa, którymi ustawiamy wartość zakładu na linię. Ogólną kwotę stawki slot prezentuje w centralnej części, przy napisie Total Bet. Duży czerwony przycisk Spin służy do zakręcenia bębnami slotu.

Bonusy i promocje w Amazon Wild

Amazon Wild bez logowania jest slotem prezentującym nietypową, a zarazem naprawdę ciekawą strukturę funkcji bonusowych. Niestety produkcja od Playtech nie ma popularnej i pożytecznej opcji Gamble, jednak pozostałe bonusy bez depozytu z nawiązką rekompensują brak Gry Ryzyka.

Pierwsza z opcji dodatkowych w Amazon Wild to symbole Expanding Wilds. Poza zastępowaniem na bębnach innych symboli pełnią one też funkcję wydłużania się na wysokość całego rzędu za każdym razem, gdy zostaną wylosowane. Dzięki takiej mechanice Dzikie Symbole w Amazon Wild są w stanie o wiele częściej generować wygrywające kombinacje symboli. Dzikim Symbolem w slocie od Playtech jest Złota Maska z napisem Wild.

Kolejny bonus wiąże się z Symbolami Rozproszenia. Tę funkcję pełnią symbole Map z napisami Bonus. Wylosowanie 3, 4 albo 5 symboli Mapy otwiera drogę do gry specjalnej, niezależnie od ułożenia Scatterów względem linii wygrywających. Co ważne, im więcej Symboli Rozproszenia uda się wylosować graczowi, tym większe będą potencjalne nagrody możliwe do zdobycia w trakcie gry bonusowej.

Sama gra bonusowa w slocie Amazon Wild nie polega na rundach z darmowymi spinami. Zamiast tego gracz przenosi się do oddzielnego ekranu, gdzie widzi kilka Antycznych Piramid skrywających skarby. Jego zadaniem jest wybór 3 takich Piramid. Każda z nich skrywa określoną nagrodę. Jeżeli weszliśmy do gry bonusowej po wylosowaniu 5 Symboli Rozproszenia, wygrana może być naprawdę potężna i wynosić aż 2000-krotność stawki naszego zakładu!

Zagraj w Amazon Wild automat do gry – wypróbuj fortunę

Amazon Wild to slot ciekawy, wciągający i oferujący naprawdę wysokie nagrody. Szata graficzna być może wydaje się nieco przestarzała, zwłaszcza w porównaniu z najnowocześniejszymi slotami 3D, jednak pozostałe zalety automaty od Playtech z łatwością niwelują ten i tak niewielki mankament.

FAQ - najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi

Czy w slot Amazon Wild można grać bez depozytu?

Jak najbardziej tak. Amazon Wild w darmowej wersji demo jest dostępny dla czytelników naszej strony.

Czy Amazon Wild oferuje bonusy z free spinami?

Nie, za to w Amazon Wild można znaleźć inne, bardzo ciekawe funkcje specjalne.

Czy na slocie Amazon Wild można zdobywać nagrody w prawdziwych pieniądzach?

Tak. Wygrywanie prawdziwych pieniędzy w Amazon Wild jest możliwe po rejestracji w kasynie internetowym.

Czy automat Amazon Wild wymaga pobierania na dysk twardy?

Nie. Slot Amazon Wild od Playtech można otworzyć w oknie przeglądarki każdego urządzenia.