American Blackjack od Habanero

Star Star Star Star Star
Grać na prawdziwe pieniądze
American Blackjack Cechy
  • Dostawca oprogramowania: Habanero
  • Typ automatu: Card, Blackjack
  • Min. Zakład: 20
  • Max. Zakład: 1000
  • RTP: 99.65%

American Blackjack online za darmo

American Blackjack to bardzo przyjazna gra stworzona przez dewelopera Habanero, która posiada bardzo atrakcyjną wartość RTP i daje naprawdę duże szanse na wygraną. Gra stworzona została na podstawie standardowych zasada gry w blackjacka, w której można obstawiać nawet 3 ręce na rundę. Oprawa wizualna jest poprawna i pozwala na wygodną grę na telefonie. W dolnej części ekranu widoczna jest belka funkcyjna, która wykorzystujemy do nawigowania po grze. W grze American Blackjack casino gra rozgrywana jest wyłącznie z komputerem. Ponadto, jeżeli chcesz wypróbować ten tytuł bez depozytu możesz skorzystać z darmowe wersji American Blackjack demo, którą udostępniamy bezpośrednio na naszej stronie. Posiada ona wszystkie funkcje i stanowi doskonałą formę przygotowania do gry w kasynach wirtualnych na pieniądze.

Cechy charakterystyczne gry American Blackjack

American Blackjack gry online jest klasyczną grą w blackjacka i posiada standardowe funkcje gry bez żadnych dodatkowych elementów. Oznacza to, że nie ma tutaj dostępnych żadnych funkcji specjalnych w tym niestandardowych zakładów. Minimalny zakład w tej grze wynosi 20 monet, maksymalnie możemy obstawić natomiast nawet 1000 monet. RTP w tej grze wynosi 96%, co jest dobrym wynikiem i daje naprawdę duże szanse na wygraną. Niestety w grze nie ma żadnych innych elementów specjalnych takich jak tryb autoodtwarzania lub funkcje związane ze zmianą tempa gry. Nie powinno to jednak dziwić, ponieważ jest to gra hazardowa, która pojawiła się w 2017 roku i jest zbudowana w stylu retro.

American Blackjack – w jaki sposób grać?

Tak jak już wspomnieliśmy wcześniej American Blackjack darmowy to gra klasyczna, posiadająca standardowe układy rozdań. Grę rozpoczyna się od wybrania wartości zakładu, co można zrobić korzystając z przycisku symbolizującego żeton, który znajduje się na dole ekranu po lewej stronie. Następnie wybrany żeton należy położyć na stole, klikając w jedno z 3 dostępnych miejsc opisanych „Place Bet”. Aby rozpocząć grę, konieczne jest wejście przynajmniej jedną ręką.

Gdy już dobierzemy stawkę, za jaką chcemy grać oraz zdecydujemy iloma rękami chcemy grać jednocześnie możemy kliknąć w przycisk „Deal”, który spowoduje, że karty zostaną rozdane i rozpoczniemy rzeczywistą grę. Po kliknięciu krupier rozdaje po dwie karty na rękę, w przypadku ręki dealera jedna karta zostanie odkryta. Następnie, gracz otrzymuje 3 możliwości podjęcia decyzji są nimi:

  • Stand – czyli sprawdzenie i niedobieranie większej ilości kart.
  • Hit – dobranie jednej karty
  • Double – podwojenie stawki.
  • Split – podział ręki na dwie.

Ze względu na fakt, że American Blackjack gra to klasyczna wersja gry w blackjacka możemy w niej zastosować różne strategie gry, dzięki którym będziemy w stanie nieco zwiększyć prawdopodobieństwo naszej wygranej. Jedną z najbardziej popularnych strategii, która stosowana jest w wielu grach stołowych jest Martingale. Jest ona bardzo popularna szczególnie w ruletce online, ale również w przypadku gry w blackjacka wielu graczy stosuje ją z sukcesem. Celem tej strategii jest uzyskanie wygranej z początkującego zakładu. Zastosowanie jej jest bardzo proste, trzeba jednak przygotować się do sytuacji, w której naszej seria przegranych może być naprawdę bardzo długa. Warto więc rozsądnie dostosować rozmiar stawek do posiadanego budżetu. W praktyce na samym początku konieczne jest stawki bazowej, w przypadku gdy nasze rozdanie okaże się przegrane, podczas kolejnego powinniśmy zastosować podwojony zakład. Musimy stosować tę zasadę aż do skutku, czyli do wygranej, który zwróci nam z nawiązką wszystkie poprzednie przegrane. Jak widzisz, jest to bardzo prosta strategia i to prawdopodobnie z tego względu cieszy się ona tak dużą popularnością.

Inną równie popularną strategią jest 212 lub Manhattan. Jest to strategia progresywna, której zadaniem jest ograniczenie strat i zmaksymalizowanie zysków. Na samym początku gracz musi dobrać odpowiednią stawkę, załóżmy, że nasze podstawowe wejście to 50 złotych. Ważne jest, aby przestrzegać sekwencji 212. Oznacza to, że rozpoczynamy naszą grę od dwóch jednostek, czyli w naszym przypadku zaczynamy obstawiać od 100 złotych. Jeżeli uda Ci się wygrać zabierasz zysk i obniżasz ilość obstawianych jednostek do jednej aż do momentu, w którym wygrasz. W momencie, gdy w końcu uda Ci się zwyciężyć, zabierasz zysk i po raz kolejny obstawiasz 2 jednostki. Co ważne strategia zakłada, że powinieneś dodawać jedną jednostkę aż do momentu, w którym przegrasz. Jak widzisz jest to zupełnie odwrotne do omówionej wcześniej strategii Martingale.

Przed rozpoczęciem gry pamiętaj, że oprócz strategii równie ważne jest zarządzanie budżetem i dostosowanie go do stylu oraz możliwości finansowych. Jest to ważne w szczególności, jeżeli zdecydujemy się zastosować strategię Martingale, która w niektórych przypadkach może wymagać posiadania naprawdę dużego kapitału. Zapoznaj się również z zasadami oraz instrukcją gry przygotowaną przez dewelopera.

American Blackjack – graj bez logowania

American Blackjack online to naprawdę dobrze przygotowana gra w blackjacka online. Gra posiada standardowe możliwości zakładów oraz rozległe stawki zaczynające się od 20 do nawet 1000 monet. Jest to doskonała wiadomości zarówno dla graczy początkujących, jak i tych, którzy specjalizują się w grach high roller. Ponadto deweloper Habanero przygotowała wersję demo , z której można skorzystać na naszej stronie internetowej. Skorzystaj z niej już teraz i przygotuj się do gry w prawdziwym kasynie online.

FAQ - najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi

Czy możliwa jest gra w American Blackjack za darmo?

Tak, jeżeli chcesz zagrać w American Blackjack bez depozytu możesz skorzystać z wersji demo, która jest dostępna na naszej stronie internetowej.

Czy American Blackjack online posiada funkcje bonusowe?

Nie, American Blackjack gra online to standardowa wersja gry w blackjacka i nie posiada żadnych dodatkowych funkcji bonusowych.

Czy możliwe jest wygranie prawdziwych pieniędzy grając w American Blackjack?

Oczywiście, że tak. Gracz, który chce grać na prawdziwe pieniądze, musi otworzyć konto w kasynie i dokonać depozytu, dzięki czemu możliwa będzie gra z wykorzystaniem realnej gotówki.

Czy konieczne jest pobieranie American Blackjack, żeby zagrać?

Nie, gra w American Blackjack internetowy odbywa się w trybie instant bezpośrednio w przeglądarce internetowej. Do prawidłowego działania wymagany jest jedynie stały dostęp do internetu.