Amerykańska Ruletka od NetEnt

Star Star Star Star Star
Grać na prawdziwe pieniądze

Top Kasyna Miesiąca

Amerykańska ruletka to jedna z najczęściej występujących wersji tej zabawy w kasynach na całym świecie. Jak sama nazwa wskazuje, powstała dopiero po przeniesieniu za Ocean Atlantycki. Gra jest praktycznie identyczna z tym, co prezentują wersje europejskie, więc nikt nie powinien mieć problemów z opanowaniem jej zasad. Zwłaszcza jeśli mowa o American Roulette online od NetEnt.

Producent słynie z tworzenia absolutnie topowych gier dla kasyn internetowych. W jego portfolio znajdują się głównie najlepsze na świecie automaty do gier, ale w przypadku darmowej gry hazardowej American Roulette internetowa udowadnia także, że przykłada taką samą uwagę do każdej produkcji. Ruletka uchodzi za dość zaawansowaną grę, która z jednej strony może być banalnie prosta, a z drugiej – trudna do opanowania w „całości”. Z aplikacją od NetEnt z pewnością każdy błyskawicznie opanuje tę zabawę i zacznie wdrażać strategie i inne ciekawe rozwiązania, ponieważ twórcy upakowali do niej wiele dodatkowych możliwości, które znacznie ułatwiają analizę rozgrywki.

Jako że mowa o aplikacji komputerowej, która działać prosto z przeglądarki, a rozgrywka znacząco będzie się różniła od tego, co można spotkać w klasycznych, stacjonarnych kasynach. Ze względu na to, że gra nie jest obsługiwana przez krupiera, a komputer – nie ma tutaj żadnych limitów i przy jednej grze równolegle może bawić się dowolna liczba osób. To jeszcze nie wszystko. Dzięki tej opcji każdy może grać w American Roulette demo i do tego nie trzeba rejestrować konta. Wystarczy po prostu włączyć grę, a ona automatycznie przyzna dość dużą fikcyjną pulę pieniędzy, z którą można bawić się przez bardzo długi czas i poznać wszystkie możliwości tego programu.

Cechy American Roulette

Jak przystało na NetEnt, American Roulette amerykańska przez nich przedstawiona zawiera wszystko to, czego można oczekiwać od takiej produkcji. Twórcom udało się włożyć do zabawy wiele interesujących rozwiązań, które znacząco ułatwiają rozgrywkę i pozwalają planować dalszą zabawę.

Wszystko znajduje się na jednym ekranie, co trzeba uznać za duże osiągnięcie. Niewiele gier daje radę zmieścić wszystko w ten sposób, a w tym przypadku nie można nawet powiedzieć, żeby na ekranie było wszystkiego za dużo. Gracz skupia się na dolnej części gry, gdzie obstawia zakłady na stole przez kładzenie różnowartościowych żetonów na konkretnych polach. Można wybierać zakłady od 0,1 do 1000. Jednak maksymalny zakład zależy głównie od liczby pól, które się obstawi. Mimo wszystko limit wartości żetonów położonych na stole to 5 000.

Na ekranie znajduje się wiele ułatwiających opcji. Szczególną uwagę należy zwrócić na przyciski odpowiadające za obstawianie zakładów, gdzie można w szybki sposób:

 • podwoić wartość aktualnych zakładów,
 • cofnąć ostatnie działanie,
 • wyczyścić cały stół,
 • powtórzyć ostatni zakład i oczywiście uruchomić losowanie pola na ruletce.

W prawym górnym rogu znajdują się informacje o dotychczasowej rozgrywce. Specjalny algorytm wskazuje najczęściej i najrzadziej losowane pola, a obok zapisywane są ostatnio wylosowane wyniki. W ten sposób American Roulette ruletka staje się idealnym narzędziem do zabawy ze strategiami, gdzie można w łatwy sposób analizować wszystkie swoje ruchy.

W lewym dolnym rogu znajdują się dodatkowe przyciski, gdzie można uruchomić popularny „tor wyścigowy”, a także zapisywać ulubione zakłady, i przeglądać dodatkowe statystyki dotychczasowej rozgrywki. Mając takie narzędzie i możliwość zabawy w American Roulette za darmo, gracz może w bardzo łatwy i przyjemny sposób przyswoić sobie wszystkie zasady gry oraz zacząć wdrażać nowe strategie, które mogą zoptymalizować jego rozgrywkę, zapewniając potencjalnie lepsze wyniki.

American Roulette ruletka jak grać?

Gry stołowe w pierwszych chwilach mogą odrzucać nowych użytkowników. Trudno się temu dziwić. Po uruchomieniu American Roulette casino uruchamia się aplikacja z tabelą i ogromem możliwości, co z pewnością przytłoczy każdego niedoświadczonego gracza. Na szczęście to tylko pozory, a te wszystkie opcje służą do ułatwiania rozgrywki. Użytkownik na początku może skupić się na samej rozgrywce, a ta z kolei jest banalnie prosta. Wystarczy obstawiać zakłady na stole i losować wyniki. Najważniejsze na początku będzie poznanie sposobów obstawiania zakładów. Na szczęście zawsze dostępna jest wersja American Roulette bez depozytu, która pozwala na sprawdzenie wszystkiego na własnej skórze – bez ryzyka utraty pieniędzy.

W lewym dolnym rogu znajduje się przycisk „i”, który oznacza tabelę wypłat z przedstawieniem wszystkich rodzajów zakładów i wypłaty trafienia w stosunku do postawionego zakładu.

Rozróżnia się zakłady wewnętrzne i zewnętrzne – te pierwsze odpowiadają za bardzo wysokie wygrane przy niskim prawdopodobieństwie trafienia, a drugie na odwrót. Wygrana w American Roulette gra zawsze jest proporcjonalna do szansy trafienia, więc to tylko od gracza zależy, jaką podejmie strategię. Tabela wypłat przedstawia się następująco:

 • 1-18/19-36 (połowy) – 1:1,
 • Even/Odd (parzyste/nieparzyste) – 1:1,
 • Red/Black (czerwone/czarne) – 1:1,
 • Dozen (tuziny) – 2:1,
 • Column (kolumny) – 2:1,
 • Six Line (linia sześciu pól) – 5:1,
 • Top Line (górna linia) – 6:1,
 • Corner (narożnik czterech pól) – 8:1,
 • Three Line (linia trzech pól) – 11:1,
 • Split (dwa sąsiadujące pola) – 17:1,
 • Straight (pojedyncze pole) – 35:1.

Zwrot pieniędzy do gracza w amerykańskiej ruletce jest nieco niższy niż w przypadku wersji europejskich. Wszystko ze względu na zmodyfikowaną zasadę pola „0”. W tym przypadku dodano drugie pole „00”, które ma identyczne znaczenie, czyli nie pasuje do żadnego z zakładów grupowych, sprawiając, że po wylosowaniu jednego z tych dwóch pól użytkownik najczęściej przegrywa. RTP dla American Roulette hazardowa wynosi 94,74%.

Stosowanie strategii i optymalizacja rozgrywki

Gra stworzona przez firmę NetEnt idealnie nadaje się dla nowych graczy, jak i tych, którzy chcą optymalizować swoją rozgrywkę, żeby regularnie poprawiać swoje wyniki. Dla tej zabawy stworzono kilkadziesiąt różnych strategii, które całkowicie zmieniają obraz rozgrywki i pozwalają na osiąganie jeszcze lepszych rezultatów. Dzięki temu, że gra jest dostępna w wersji demonstracyjnej, można do woli testować różne opracowania ekspertów i wybrać to, które najlepiej pasuje do stylu danego gracza. W ten sposób ta prosta i powtarzalna rozgrywka zapewni dziesiątki godzin niezwykle interesującej rozrywki.

Podsumowanie

W iGamingu panuje przekonanie, że kiedy NetEnt coś tworzy, to grzechem byłoby tego nie sprawdzić. Jeśli ktoś szuka najwyższej jakości rozgrywki na popularnej wariacji tej niesamowicie rozbudowanej gry, to trudno o lepszą pozycję niż American Roulette gra online. Gra stołowa charakteryzuje się niesamowitą oprawą graficzną oraz przystępnością obsługi. Wszystkie opcje są dostępne z jednego ekranu, dzięki czemu użytkownik może analizować i dokładnie przemyśleć każdy swój ruch. Dlatego z czystym sumieniem można każdemu polecić tę grę, ponieważ pod każdym względem prezentuje najwyższy możliwy poziom.