Aviator Cechy
  • Dostawca oprogramowania: Spribe
  • Typ automatu: Wideo Slot
  • Min. Zakład: 0.1
  • Max. Zakład: 100
  • RTP: 97%

Aviator za darmo

Aviator onlineAviator automat to gra obok której ciężko jest przejść obojętnie. Szturmem zdobywa nowe najilepsze kasyna online a gracze zakochali się w niej od pierwszego “wylotu”. Aviator automat do gry to nie jest zwykły slot posiadający bębny i symbole. Rozgrywka odbywa się w zupełnie inny sposób. Wsiadamy do samolotu, który w każdej chwili może odlecieć. Zadaniem gracza jest zgarnięcie wygranej zanim ten odleci.

Zasady wydają się być proste, ale nie jest tak łatwo. Czasami samolot odleci tuż po samym starcie, gdy jeszcze dobrze nie zapniemy pasów, a czasem leci i leci wydawać by się mogło, że bez końca. To właśnie takie długie wyloty powoduję, żeby jeszcze trochę poczekać, żeby jeszcze trochę współczynnik wzrósł.

Aviator gra swoim klimatem nawiązuje do początków światowego lotnictwa. Jest rok 1903. Amerykański konstruktorzy o nazwisku Wright budzą się rano i czują, że to będzie dobry dzień. Tego dnia odbywają swój pierwszy, dziewiczy lot, który trwał 12 sekund. Czy w grze Aviator uda Ci się pobić ten wynik? Zapewne tak, ale nie obejdzie się bez wielu nieudanych prób. Tak samo było z braćmi Wright. Po wcześniejszych nieudanych lądowaniach sukces przyszedł 17 grudnia 1903 roku. Tego również dnia pobili oni swój rekord a ich konstrukcja wzbiła się w powietrze na 59 sekund.

W świecie automatów do gier Aviator również okazał się pewnym kamieniem milowym. Jest jedną z pierwszych tego typu gier dostępnych kasynie online. Wiele kasyn wyróżnia grę tak, że dostaje ona swoje zaszczytne miejsce na stronie głównej. Dołączając do Aviator online zawsze będziemy współgrać z wieloma innymi miłośnikami lotnictwa. W tej grze wyniki wszystkich graczy przedstawiane są w jednej dużej tabeli. Jest to gra typu multiplayer.

Twórcą tej fantastycznej gry hazardowe za darmo jest firma Spribe. Została założona dopiero w 2018 roku i za cel postawiła sobie zrewolucjonizowanie współczesnych gier dla kasyn online. Aviator jest doskonałym przykładem. W swoich grach stawiają na rewolucyjną technologię nazywaną przez nich “provably fair”. Ta technologia ma na celu jeszcze lepsze zabezpieczenie gier przez próbą oszustwa.

Została opracowana przez kryptografów, którzy dostali za zadanie zapewnienie jeszcze większego bezpieczeństwa i uniemożliwienie fałszowania wyników. Wynik każdej kolejnej rundy jest losowany tuż przed jej rozpoczęciem. Jest on generowany wraz z komputerami graczy i jest w pełni transparentny. Przez to nie da się manipulować wynikiem.

Na naszej stronie internetowej dostępny jest Aviator bez rejestracji. Możesz zagrać w darmową wersję gry, aby poznać jej mechanikę i zasady, które w niej obowiązują. Dostępny tam Aviator bez depozytu będzie najlepszym sposobem na przygotowanie się do gry o prawdziwe pieniądze. W Aviator na prawdziwe pieniądze możesz zagrać w dowolnym kasynie online na pieniądze .

Podstawowe cechy Aviator

Aviator graAviator demo nie wygląda tak jak większość automatów do gier znanych z różnych kasyn. Nie ma w nim symboli, brak jest bębnów i linii wygrywających. Co za tym idzie nie będzie darmowych spinów, symboli Wild i Scatter. Minimalny zakład dostępny w grze to 0,1 USD. Maksymalnie może to być nawet 100 USD. W zasadzie można grać równolegle na dwa zakłady więc jeden lot to postawione nawet 200 USD.

Stopa zwrotu dla gracza wynosi 97%. To znaczy, że w 100 kolejnych rundach średnio co trzecia będzie się kończyła odlotem samolotu na początku rundy. Mnożnik narasta wraz z oddalaniem się samolotu. Jest to wartość przez, którą zostanie pomnożony nasz zakład, o ile uda się wydostać z samolotu zanim ten odleci.

Dobrym sposobem na grę jest tryb automatyczny. Wskazujemy w nim ile kolejnych lotów ma on obowiązywać. Następnie należy podać jakim zakładem wchodzimy, przy jakim mnożniku pilot ma sam się ewakuować, oraz co najmniej jeden z trzech warunków zatrzymania:

  • Jeśli gotówka spadnie o wartość,
  • Jeśli gotówka wzrośnie o wartość,
  • Jeśli pojedyncza wygrana przekroczy wartość.

Oczywiście sama gra powstała w technologii HTML5 przez co jest niezwykle grywalna na wszystkich urządzeniach z przeglądarką internetową i dostępem do Internetu. Nie ma znaczenia czy gramy ze smartfonu czy komputera.

Tabela wypłat Aviator

Aviator demo nie posiada klasycznej tabeli wypłat znanej z innych automatów. Dostępna jest za to tabela wyników z kilkoma ciekawymi danymi. Można w niej sprawdzić jakie były ostatnie loty samolotu i ile ostatnio wygrali inni gracze. Są tam też informacje o najdłuższych lotach i największych wygranych z różnych okresów czasu. Jak widać po wynikach ten szczęśliwy samolot potrafi naprawdę daleko polecieć.

Aviator – podstawowe zasady

Aviator slotCelem gry jest opuszczenie samolotu, zanim ten odleci i będzie na to już za późno. Stawka w grze jest przemnażana przez coraz większy mnożnik wraz z oddalaniem się samolotu. Nie wolno się spóźnić ponieważ wygrana z tej rundy przepadnie.

Jest możliwość grania na dwa równoległe zakłady z oddzielnymi ustawieniami dla każdego z nich. Najlepiej wtedy korzystać z trybu automatycznego, szczególnie jeśli zależy nam na podobnym mnożniku podczas wyskoczenia z samolotu. Gra jest przetłumaczona na język polski, przez co jest bardzo prosta w obsłudze. Plusem i minusem wybieramy zakład i naciskamy duży zielony przycisk. Gdy samolot już wystartuje tym samym przyciskiem zbieramy wygraną. Zielonym plusem po prawej stronie umożliwiamy uruchomienie drugiego zakładu.

Po lewej stronie ekranu są tabele z wygranymi, po prawej stronie czat na żywo z innymi graczami. Na czacie prezentowane są także wysokie wygrane innych zawodników. U góry jest saldo gracza, tuż obok niego są zasady gry. Te także są dobrze przetłumaczone na język polski. Warto je dobrze poznać, szczególnie jeśli wcześniej nie grałeś lub jesteś ciekaw jak działa wspomniana technologia “provably fair”.

Bonusy za grę w Aviator

Aviator bez logowania jest prostą grą, ale z drugiej strony tak bardzo wciągającą, że nawet brak dodatkowych bonusów bez depozytu nie jest odczuwalny. Gra jest bardzo wciągająca a współrywalizacja z innymi powoduje, że nie możemy się od niej oderwać. Któż nie chciałby być na szczycie tabeli wygranych?

Aviator slot – nasza opinia

Aviator to bez wątpienia kamień milowych w historii gier online. Twórca tej gry Spribe dokonał pewnej rewolucji. Zszedł z utartej ścieżki, zaryzykował tworząc tak odmienną grę. To ryzyko się opłaciło. W każdej chwili w Aviator gra bardzo duża ilość zawodników. Gdy tylko uruchomimy grę od razu poczuć możemy tę rywalizację. Trzeba mieć nerwy ze stali widząc, że jesteśmy już tak daleko, ale gdy tylko spóźnimy się o ułamek sekundy, cała wygrana wraz z samolotem może bezpowrotnie odlecieć. Nie pozostało nic innego jak założyc gogle i usiąść za sterami tego samolotu. Tylko pamiętaj aby wyskoczyć w odpowiedniej chwili!