Baccarat od BGaming

Star Star Star Star Star
Grać na prawdziwe pieniądze
Cechy
  • Dostawca oprogramowania: BGaming
  • Typ automatu: Card, Bakarat
  • Min. Zakład: 1
  • Max. Zakład: 300
  • RTP: 93.7%

Gra w bakarata nie cieszy się tak dużą sławą, jak inne klasyczne pozycje karciane, a więc blackjack oraz poker. Polscy gracze coraz chętniej jednak sięgają właśnie po bakarata. Zalety tej gry to z pewnością prostota zasad oraz elastyczność, która jest o wiele większa, niż w dość podobnym blackjacku. Bakarat jest też uznawany za pozycję mniej ryzykowną, ponieważ zasady nie przewidują znanej chociażby z blackjacka sytuacji Bust, a więc automatycznej przegranej gracza po przekroczeniu określonej liczby punktów.

Poza rosnącą popularnością samej gry w bakarata w kasynach online daje się zauważyć jeszcze jeden ciekawy trend. O ile jeszcze jakiś czas temu gracze wybierali prawie wyłącznie gry stołowe w wersji live, o tyle aktualnie potężną i ciągle rosnącą popularnością cieszą się automaty. Właśnie do tej drugiej kategorii należy Baccarat internetowy od znanego studia deweloperskiego BGaming.

W odróżnieniu od gier na żywo Baccarat gra online od studia BGaming pozwala toczyć rozgrywkę w naszym własnym rytmie. Przeciwnikiem gracza jest tylko oprogramowanie stworzone przez dostawcę. Jako automat karciany Baccarat od BGaming posiada również darmową wersję demonstracyjną, którą gracz może swobodnie przetestować przed grą w kasynie na prawdziwe pieniądze. Tryb Baccarat za darmo online jest dostępny na naszej stronie bez logowania i rejestracji. Możesz grać na urządzeniach mobilnych bezpośrednio z okna przeglądarki. Nie trzeba też pobierać żadnego oprogramowania na dysk.

Specyfikacje techniczne Baccarat

Baccarat online produkcji studia BGaming to automat ze standardową europejską odmianą bakarata. Do gry używamy talii 52 kart bez jokerów. Celem gracza jest uzyskanie kart dających wynik 9 punktów (automatyczna wygrana zakładu) lub też zbliżenie się do tego wyniku bardziej niż wirtualny dealer. Automat posiada też sporo specyficznych zasad, z którymi gracz powinien zapoznać się przed rozpoczęciem rozgrywki (więcej na ten temat napiszemy w następnym paragrafie).

Studio BGaming określa parametr RTP dla swojego automatu na pułapie 97,3%. Trzeba jednak pamiętać, że tak w jak w prawie każdej odmianie bakarata, Baccarat gra od BGaming oferuje graczowi trzy rodzaje zakładów:

  • Wygrana kart gracza: nagroda w stosunku 2 do 1.
  • Wygrana kart dealera: nagroda w stosunku 2 do 1 minus 5% „podatku”.
  • Remis: nagroda w stosunku 8 do 1.

Co oczywiste, dla każdego z tych trzech zakładów dostępnych w Baccarat demo od BGaming parametr Teoretycznego Zwrotu Dla Gracza będzie nieco odmienny. Najniższy zwrot oferują zakłady Tie, czyli na remis kart. W grze zastosowano ponadto korzystną dla gracza regułę, w przypadku której remisowy wynik kart gracza i dealera powoduje zwrot kwoty zakładu na konto gracza (oczywiście w sytuacji, kiedy nie postawiliśmy zakładu Tie).

Najniższy możliwy do obstawienia zakład na rozdanie wynosi w automacie Baccarat 1 żeton. Maksymalnie możemy postawić po 100 żetonów na każdy z trzech dostępnych zakładów (Player, Banker, Tie), czyli łącznie 300 monet na rozdanie. W automacie karcianym Baccarat nie ma opcji gry automatycznej ani prawie żadnych innych funkcji dodatkowych. Jedyną opcję specjalną stanowi możliwość automatycznego ponowienia poprzedniego zakładu. Rozgrywka w Baccarat ma charakter niemal w pełni automatyczny. Gracz nie decyduje np. o dobieraniu trzeciej karty: robi to za niego oprogramowanie zgodnie z określonymi w zasadach gry regułami.

Baccarat – jak grać?

Baccarat darmowy od BGaming odznacza się ascetycznym menu, które dla gracza jest bardzo proste w nawigacji. Powyżej wspominaliśmy o dość szczegółowych zasadach rozgrywki, z którymi użytkownik musi się zapoznać. Zakładkę zasad znajdziemy, wybierając przycisk trzech pasków (prawy górny róg ekranu gry), a potem odznaczając zakładkę Rules. Sekcja ta będzie zawierać między innymi informacje na temat punktacji kart gracza oraz krupiera, w których gra automatycznie dobiera trzecią kartę. Wzmiankowany przycisk z trzema paskami zawiera też zakładkę Sound & Music, gdzie można ustawić głośność efektów dźwiękowych.

W głównym ekranie rozgrywki Baccarat casino produkcji BGaming na początku zażąda od nas obstawienia zakładu na rozdanie. U dołu widzimy klasyczny dla automatów z grami karcianymi pasek zawierający żetony o różnych nominałach. Należy wybrać żeton, a potem umieścić go na stole, na jednym z trzech pól dostępnych zakładów, zależnie od tego, jaki zakład chcemy zagrać. Można też obstawić w jednym rozdaniu jednocześnie dwa, a nawet trzy zakłady, co jednak przeważnie nie stanowi strategii godnej polecenia.

Po ustawieniu zakładu w prawej stronie ekranu pojawi się ikonka Kart z umieszczonym na niej napisem Deal. Wybranie tego przycisku powoduje rozdanie kart. Następnie gra toczy się już w 100% automatycznie (dotyczy także dobierania trzeciej karty przez gracza/wirtualnego dealera). Po zakończonym rozdaniu możemy wybrać opcję Rebet (ponowienie tego samego zakładu) albo New Bet (określenie nowego zakładu).

Sumę posiadanych przez siebie środków w grze Baccarat użytkownik widzi po lewej stronie ekranu, pod napisem Balance. Po prawej stronie widnieje napis Total Bet, gdzie widzimy całościową kwotę zakładu na rozdanie kart. Jeśli rozdanie zostanie zakończone naszą wygraną, w centrum ekranu pojawi się również złoty napis Win łącznie z kwotą wygranej.

Baccarat – graj bez logowania

Baccarat od studia BGaming stanowi następną innowacyjną, efektowną i naprawdę ciekawą pozycję karcianą sygnowaną marką tego znakomitego dostawcy. Jednocześnie jednak Baccarat w wydaniu BGaming nie jest propozycją dla wszystkich. Gra hazardowa ma bardzo zautomatyzowany przebieg, przez co gracze ceniący sobie bardziej rozbudowany zakres możliwości strategicznych mogą poczuć się znudzeni.

Z drugiej strony, niemal całkowicie automatyczny przebieg rozgrywki w ramach Baccarat gry online od BGaming czyni grę o wiele szybszą i bardziej dynamiczną niż w przypadku zdecydowanej większości innych automatów z grami stołowymi. Rozdania toczą się błyskawicznie, wynik jest widoczny niemal natychmiastowo, a wygrane w iście ekspresowym tempie zasilają saldo gotówkowego użytkownika. Pod względem oprawy wizualnej i dźwiękowej Baccarat od BGaming również prezentuje się przyzwoicie, przez co w ogólnym rozrachunku można ocenić tę pozycję tylko i wyłącznie w sposób pozytywny. Najlepiej zresztą, aby gracz sam się o tym przekonał, korzystając z dostępnej u nas demonstracyjnej wersji automatu Baccarat bez depozytu.

FAQ - najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi

Czy gra Baccarat od BGaming ma darmową wersję?

Oczywiście, że tak. Bezpłatny tryb demo automatu karcianego Baccarat od BGaming jest dostępny na naszej stronie.

Czy automacie karcianym Baccarat online są dostępne jakieś specjalne funkcje rozgrywki?

specjalne funkcje rozgrywki? Jedyny dodatkowy tryb to funkcja automatycznego ponowienia ostatniego zakładu.

Czy granie w Baccarat oferuje szanse wygrania realnych pieniędzy?

Jest to możliwe po rejestracji i wpłaceniu depozytu w kasynie online.

Co trzeba zrobić, aby zagrać w Baccarat od BGaming na telefonie?

Automat karciany Baccarat można uruchamiać bezpośrednio w oknie przeglądarki każdego urządzenia mobilnego.