Blazin Buffalo

Star Star Star Star Star
Grać na prawdziwe pieniądze
Blazin Buffalo Cechy
  • Dostawca oprogramowania: Rival
  • Typ automatu: Wideo Slot
  • Linie wygrywające: 50
  • Bębny: 5
  • Min. Zakład: 0.01
  • Max. Zakład: 125
  • RTP: 94.95%

Blazin Buffalo gra online

Pierwsze uruchomienie Blazin Buffalo i już czujesz klimat USA. Amerykańskie prerie bogate w dziką zwierzynę będą Twoim miejscem rozgrywki. Blazin Buffalo automat do gry powstał w pracowni dewelopera Rival Gaming. Przemierzając prerie spotkasz m.in. niedźwiedzie grizzly, orły, kojoty i grzechotniki. Powolna, spokojna muzyka w stylu country zachęca cały czas do dalszej wędrówki. Gwałtownie przyspieszy gdy napotkasz stado rozpędzonych bawołów. A Ty idziesz i idziesz, stawiasz krok za krokiem, właśnie ustrzeliłeś kojota. Nabijasz znów swą dubeltówkę, łyk Whiskey i idziesz dalej.

Jeżeli chcesz zagrać w Blazin Buffalo bez rejestracji to zrobisz to na naszej stronie. Sam decydujesz o swoim losie. Żadnej rejestracji, logowania, depozytów i wszystko za darmo. Czy to nie jest Twój american dream? Jeśli zapoznasz się z grą i zrozumiesz jej zasady będziesz gotów zagrać w Blazin Buffalo na prawdziwe pieniądze. Dobrze zainwestuj swoje ciężko zarobione dolary i bądź odpowiednio przygotowany zanim rzucisz je na stół.

Funkcje i specyfikacje techniczne Blazin Buffalo

Blazin Buffalo online to wspaniały wideo slot wyposażony w długą listę bonusów. Są dostępne rundy bonusowe w których odgadujesz karty, darmowe spiny a w nich możliwe kolejne, dające jeszcze większe wygrane Blazin free spins. Jest dość prosty tryb gry automatycznej, symbole Wild i Scatter. Wersja mobilna bardzo dobrze odtwarza się na urządzeniach przenośnych. Nie ma natomiast Jackpota.

Gra toczy się na 5 bębnach, na których jest aż 50 linii wygrywających. Czy to nawiązanie do ilości stanów w USA? Zmienna jest wartość jednego kredytu i dla minimalnych wartości wynosi 0.01 kredytu, maksymalną jest to 125 kredytów. Cały zakład to składowa trzech czynników: wartości kredytu, ilość kredytów i ilość linii wygrywających. Współczynnik RTP wynosi ok 95%. Mógłby by być trochę wyższy, ale i tak nie jest źle.

Blazin Buffalo – stół wypłat

Blazin Buffalo automat posiada kilka tabeli wypłat w zależności od aktywnego bonusu. Inna jest podczas normalnej rozgrywki, inna w trakcie darmowych spinów i jeszcze inna w trybie Blazin Free Spins. Poniższa przedstawia wygrane dla standardowej rozgrywki przy zakładzie 25 kredytów. (wartość żetonu 0.2, ilość żetonów: 2, ilość linii: 50)

Symbol x3 x4 x5
9, 10 5 10 50
J, Q 8 15 80
K 10 25 100
A 15 30 150
grzechotnik 20 50 300
orzeł 30 75 500
kozioł 40 125 750
grizzly 50 150 1,000
kojot 75 200 2,500
Worki jackpot 100 300 3,000
Księżyc Wild 75 750 15,000

Jak zagrać w Blazin Buffalo?

Linie wygrywające tworzone są od lewej do prawej strony. Ta zasada nie dotyczy scattera i karcianej rundy bonusowej. Trafienie układu wraz z symbolem wild podwaja wygraną. Linie podejrzeć można w uproszczonych zasadach gry, które są dostępne pod przyciskiem z kwadratami i literą “i” w lewym dolnym rogu interfejsu sterującego. Przedstawione tam także zostały wszystkie zasady oraz tabele wypłat z podziałem na różne tryby gry. Jest to istotna informacja, ponieważ z tymi zasadami zawsze warto dobrze się zapoznać.

Pod tym symbolem dostępne są ustawienia gry w których zmienić można prędkość gry i głośność dźwięków. Jeśli jesteśmy już przy dźwiękach to nie warto ich wyłączać. Ścieżka dźwiękowa wspaniale komponuje się z główną tematyką automatu i dodaje jej dobrego smaczku w polskim kasynie online. Muzyka country wprowadza spokojny klimat oraz nadaje dynamizmu w trakcie rund bonusowych.

W tle automatu widać góry. Na dwóch palach po lewej i prawej stronie bębnów nabite zostały czaszki, które są oświetlane przez dwie lampy naftowe. Słońce chyli się już ku zachodowi. Wnioskować można, że zaraz trzeba będzie rozpalić ognisko i przeczekać tę noc. Symbole, które tworzą grę wyglądają jak trofea po udanym polowaniu zawieszone na ścianie obok strzelby.

Pod bębnami jest zawarte całe sterowanie automatem. Po lewej stronie, tuż za zasadami gry zmieniamy zakład manewrując trzema parametrami: wartością kredytu, ich ilością oraz ilością linii. Jeśli chcemy grać maksymalną stawką jest do tego dodatkowy przycisk MAX BET. Na środku duża strzałka odpowiada za obroty bębnami. Za nią jest włączenie gry automatycznej i całe saldo.

Współczynnik RTP jest w granicy 95% – podobny jak w przypadku innych slotów. Aby zdobywać wyższe wygrane należy obrać odpowiednią strategię. Warto zaczynać od małych stawek i ćwiczyć się w Blazin Buffalo demo. Granie na wirtualne żetony w Blazin Buffalo bez depozytu nie niesie za sobą negatywnych konsekwencji jeśli podwinie nam się noga. Po takim przygotowaniu będziesz gotów zagrać na prawdziwe pieniądze.

Bonusy i premie w Blazin Buffalo

Specjalny symbol z bawołem i napisem Blazin Buffalo to Scatter. Nie tworzy on żadnych linii wygrywających. Obecność 3 scatterów na dowolnych miejscach rozpoczyna 7 darmowych spinów. 4 scattery to 15 spinów a 5 scatterów to aż 50 darmowych zakręceń. Gdy je trafimy przez ekran przebiega stado byków rozpoczynając darmowe spiny. Podczas tych spinów oprócz standardowych symboli, scatter wciąż jest w grze. Jeśli trafimy go co najmniej 3 razy rozpoczyna się prawdziwa jazda bez trzymanki.

Trafienie kolejny raz scatterów odpowiada za jeszcze lepszy bonus jakim jest Blazin Free Spins. W tym trybie ekran zaczyna płonąć a cały pierwszy bęben staje się symbolem “WILD”. Wygrane są zwiększane przez dodatkowy mnożnik x2. Do salda zaczynają wpadać ogromne kwoty. Wbrew pozorom Blazin Free Spins to nie jest rzadki widok. Ich ilość zależy od ilości trafionych bawołów podczas darmowych spinów. I tak:

  • 3 bawoły = 2 BFS
  • 4 bawoły = 5 BFS
  • 5 bawołów = 15 BFS

Blazin Free Spins są dodawane do zwykłych Free Spinów i nie zabierają darmowych zakręceń.

Oprócz darmowych spinów automat został także wyposażony w rundy bonusowe. Trafienie 3 symboli z kartami i napisem Bonus rozpoczyna grę w karty. Na stole są 3 karty. Po przetasowaniu ich należy odgadnąć pod którym schował się bawół. Jeśli się uda, do salda zostanie doliczona nagroda, jeśli nie, to tylko nagroda pocieszenia.

Wypróbuj Blazin Buffalo za darmo

Warto choć przez chwilę zagrać aby poczuć klimat wielkiej Ameryki. Niewiele slotów jest tak charakterystycznych. Blazin Buffalo posiada swoją oryginalną tożsamość i żadna inna maszyna go nie podrobi. Blazin Buffalo bez logowania jest dostępny na naszej stronie. Przekonaj się na własnej osobie czy zdobędziesz kolejne trofeum na swoją ścianę czy tym razem dzika zwierzyna pokona Ciebie.