Book of Aztec

Star Star Star Star Star
Grać na prawdziwe pieniądze
Book of Aztec Cechy
  • Dostawca oprogramowania: Amatic
  • Typ automatu: Wideo sloty, Książki
  • Linie wygrywające: 10
  • Bębny: 5
  • Min. Zakład: 1
  • Max. Zakład: 500
  • RTP: 95.1%

Book of Aztec – darmowy automat do gry

Book of Aztec to slot, którego akcja jest osadzona w czasach gdy Aztekowie panowali w Ameryce Środkowej. Automat ten został stworzony przez firmę Amatic. Dla wprawionych graczy interfejs będzie mógł być obsługiwany nawet z zamkniętymi oczami. Część innych slotów tego producenta posiada identyczne przyciski sterujące. Młodsi, mniej doświadczeni gracze również sobie poradzą i szybko opanują obsługę automatu, gdyż ta nie jest zbyt skomplikowana.

Motywem przewodnim jest kultura Azteków. Nawiązują do niej symbole oraz wygląd maszyny. Najbardziej pożądanym symbolem jest tytułowa księga Azteków. Dzięki temu, że pełni ona wiele funkcji układy z nią są wysoko nagradzane. Wszystkie bonusy zostały szczegółowo opisane w dalszej części.

Na naszej stronie internetowej zagrać w Book of Aztec bez rejestracji. Book of Aztec bez logowania jest dostępny absolutnie za darmo. Poćwicz swoje umiejętności w Book of Aztec demo, gdzie gra się tylko o wirtualne żetony. Po przygotowaniu na wersji demo będziesz gotów podnieść poprzeczkę i zagrać w jednym z licencjonowanych, polskich kasyn w Book of Aztec, w końcu naprawdę żywe emocje można uzyskać tylko grając w kasynie na prawdziwe pieniądze. 

Book of Aztec slot – główne funkcje

Book of Aztec online to klasyczny slot typu jednoręki bandyta. Rozgrywka odbywa się na 5 obracanych walcach przy stałych 10 liniach wygrywających. Minimalny zakład to 10 żetonów, maksymalnie jest ich 50 na każdą z linii czyli 500. Dostępne są symbole wild i scatter. Obie role pełni ten sam symbol księgi. Gdy zadziała jako scatter przechodzi do darmowych spinów.

Wersja mobilna gry bez problemu jest odtwarzana na różnych urządzeniach mobilnych. Nie ma problemów z grą na smartfonie, tablecie czy laptopie. Współczynnik RTP wynosi 95.1%. Stopa zwrotu dla graczy jest zbliżona do średniej wartości dla tego typu maszyn. Book of Aztec automat nie został wyposażony w mnożnik, jackpot ani rundy bonusowe. Tryb automatyczny został ograniczony do minimum. Można go tylko włączyć i wyłączyć. Nie można wskazać ilości automatycznych obrotów. Jedyną możliwością konfiguracji jest włączenie gry ryzyka podczas autogry specjalnym przyciskiem “ryzyko” na dolnym interfejsie.

Book of Aztec – stół wypłat

Poniższa tabela prezentuje wygrane przy minimalnym zakładzie 10 kredytów.

Symbole x2 x3 x4 x5
10, J, Q 5 25 100
A, K 5 40 150
Kot, ryba 5 30 100 750
piramida 5 40 400 2,000
podróżniczka 10 100 1,000 5,000
Księga scatter 20 200 2,000

Jak wygrać w Book of Aztec

Symbole aby przyniosły wygraną muszą rozpoczynać się od pierwszego bębna i występować na kolejnych zgodnie z przebiegiem linii wygrywających. Premiowany jest najkorzystniejszy układ dla gracza z danej linii wygrywającej. Aby podejrzeć jakie są linie wygrywające należy kliknąć w przycisk “pomoc”. Na kilku stronach pomocy zostały pokazane linie wygrywające, tabela wypłat i reguły gry. Reguły to zawsze dobry sposób na zapoznanie się z automatem. Zawierają wszystkie istotne informacje dotyczące rozgrywki.

Interfejs gry jest jest czytelny i od razu wiadomo o co chodzi. Przyciski sterujące są opisane w języku polskim. Po kolei są to: saldo gracza, gra automatyczna, pomoc czyli zasady gry, wejście do gry ryzyka po utworzeniu punktowanego układu, wybór wysokości zakładu, start rozpoczynający grę i wysokość całkowitego zakładu. Można się jedynie przyczepić do sposobu wybierania zakładu. Aby to zrobić trzeba wielokrotnie naciskać przycisk “zakład”, a jeżeli klikniemy o jeden raz za dużo, trzeba od najniższego zakładu znowu go podbijać.

Symbole występujące w Book of Aztec nawiązują do kultury Azteków. Jest słynna piramida, amulety z rybą i kotem. Pozostałe symbole są wyraźne, duże, czytelne. Nie ma problemu z ich odróżnieniem. Cały automat wygląda jakby znajdował się na dużej kamiennej tabliczce zwieńczonej dwoma kolumnami. Na szczycie tych kolumn znajdują się dwie głowy smoków. W tle widnieje ciemnoniebieskie niebo. Detale są dobrze dopracowane.

Średni zwrot dla gracza wynosi 95.1%. Nie jest to może najwyższa wartość, ale na pewno automat daje spore szanse na wygraną. Warto szlifować swoje umiejętności w Book of Aztec za darmo. Pomyłka w darmowej grze hazardowej nie niesie za sobą konsekwencji w postaci utraty środków. Zaczynaj od małych zakładów, aby w miarę nabierania pewności zacząć je powoli podnosić. Sterowanie wysokością zakładu sprzyja takiej taktyce, ponieważ klikanie w przycisk “zakład” powoli podnosi stawkę.

Bonusy i promocje w Book of Aztec

Producent gry wyposażył ją w dość proste bonusy. Book of Aztec gra ma do zaoferowania darmowe spiny oraz bardzo ryzykowny tryb “gambling”. 10 darmowych spinów rozpoczyna się po trafieniu co najmniej 3 scatterów. Dzięki temu, że ten sam symbol, czyli księga pełni rolę wild i scatter, to najpierw wypłacona zostanie kwota za utworzone linie wygrywające.

Następnie następuje losowanie specjalnego symbolu, który podczas darmowych spinów będzie posiadał specjalne właściwości. Symbole za wyjątkiem księgi biorą udział w losowaniu. Trafiony symbol posiada mniej rygorystyczne warunki do spełnienia, aby zapunktować. Mianowicie będzie mógł się znajdować na dowolnych pozycjach na bębnach. Nie będzie wymagane od niego znajdowanie się na pozycjach od pierwszego bębna.

Wspomniany tryb gambling może być rozgrywany na dwa sposoby. Pierwszy z nich to klasyczne 50/50. Odgadujemy kolor kolejnej karty. Kolor w rozumieniu czerwony lub czarny. Stąd szanse pół na pół, a po udanym trafieniu wygrana jest mnożona x2. Jest też możliwość odgadywania koloru czyli: pik, trefl, kier lub karo. Możliwości jest 4 więc szanse wynoszą tylko 25%, ale po udanym trafieniu wygrana jest mnożona x4. Style te można dowolnie mieszać. Istotne jest tylko aby się nie pomylić, ponieważ wtedy tracimy całą wygraną. Jest też możliwość wzięcia połowy aktualnej wygranej i grania tylko drugą połową. W tym przypadku porażka nie jest już tak bolesna, ponieważ połowę sumki udało się ocalić.

Zagraj w Book of Aztec automat do gry – wypróbuj fortunę

Book of Aztec bez depozytu od Amatic to ciekawy, klasyczny i przyjemny slot na niedzielne popołudnie. Gra nie jest specjalnie trudna, jest dobrze wykonana i oferuje wysokie wygrane. Można się przy niej zrelaksować. Symboli nie jest dużo, łatwo je wszystkie zapamiętać. Tryb gamble, który może mnożyć x4 daje szansę na szybkie wzbogacenie się. Jest to dobry slot zarówno dla początkujących graczy jak i starych wyjadaczy. Zagraj już dziś i spróbuj samemu rozwikłać zagadkę ukrytą księdze Azteków.