Book of Darkness

Star Star Star Star Star
Grać na prawdziwe pieniądze
Book of Darkness Cechy
  • Dostawca oprogramowania: Betsoft
  • Typ automatu: Książki
  • Linie wygrywające: 10
  • Bębny: 5
  • Min. Zakład: 0.1
  • Max. Zakład: 10
  • RTP: 96.48%

Book of Darkness – darmowy slot online

Dzisiaj chcemy Ci przedstawić jeden z najbardziej udanych produktów, jakie znajdziemy w portfolio firmy Betsoft. Został on wydany w październiku 2020 roku i jest maszyną slotową wideo noszącą tytuł Book of Darkness online. Naprawdę warto ją poznać bliżej, możesz to zrobić już za chwilę. Wystarczy, że przeznaczysz kilka minut na przeczytanie recenzji, którą specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy.
Oczywiście chcielibyśmy w tym momencie Cię także zaprosić do zagrania na telefonie  w Book of Darkness demo, które udostępniamy na naszej stronie internetowej. Jest to gra hazardowa w pełni funkcjonalna, oferująca wszystkie opcje i możliwości, ale pozwalająca grać tylko na wirtualne monety – nie możesz więc niczego wygrać, ale też nie płacisz za grę. Możesz za to potrenować bez depozytu przed rozpoczęciem grania na prawdziwe pieniądze w kasynie internetowym.

Funkcje i specyfikacje techniczne Book of Darkness

Jak już wiesz, Book of Darkness gra to produkt firmy Betsoft z 2020 roku i należy do grupy slotów wideo. Oparta jest ona o standardową mechanikę w układzie 5×3 z pięcioma bębnami i dziesięcioma aktywnymi liniami wygranych.

Współczynnik opłacalności dla tego tytułu (określany jako RTP) wynosi 96,48%, a wprawdzie producent nie podaje oficjalnie zmienności dla tej gry, jednak z naszych testów wynika, że ten tytuł cechuje się niską zmiennością. Potwierdza to zresztą maksymalna wygrana określona przez firmę Betsoft, wynosząca stawkę podstawową pomnożoną przez 1056. Jeśli weźmiemy pod uwagę, że możemy tutaj postawić do 40 monet na jedno zakręcenie, to widzimy, że czeka na nas jednorazowo do 42 240 monet do zgarnięcia. A to już jest całkiem dobra wartość.

Z funkcji dodatkowych mamy tutaj między innymi darmowe spiny, mnożniki wygranych oraz rozszerzające się symbole. Szczegółowe informacje na ten temat zaprezentujemy Ci w dalszej części naszej recenzji tej wspaniałej gry.

Tabela wypłat Book of Darkness

Jeśli nagrałeś się już do woli w Book of Darkness za darmo i chciałbyś teraz spróbować swoich sił w obstawianiu w kasynach na prawdziwe pieniądze, to po wybraniu stawki 100 monet za jeden spin czekają na Ciebie następujące wygrane.

Symbol 2 symbole 3 symbole 4 symbole 5 symboli
Tytułowa księga 80 800 8 000
Wojownik i Wojowniczka 40 80 400 1 000
Czerwone kryształy oraz niebieski pierścień 8 40 200 600
Fioletowa fiolka i zielony sztylet 8 120 320
As (A), Król (K) i Dama (Q) 8 40 200

Jak wygrać w Book of Darkness?

Book of Darkness automat wygląda może dosyć prosto na pierwszy rzut oka, ale gdy się tylko mu lepiej przyjrzysz, to szybko dojdziesz do wniosku, że masz do czynienia z jedną z najlepiej wykonanych gier slotowych, przynajmniej od strony graficznej. Wszystkie elementy na ekranie są naprawdę ładne, doskonale zaprojektowane z dużą dbałością o szczegóły oraz po prostu wyjątkowo estetycznie – niezależnie od tego, czy przyglądamy się elementom wystroju na ekranie, symbolom na bębnach, czy obramowaniu okna gry.

Pod oknem z symbolami znajduje się prosty panel sterowania z kilkoma istotnymi elementami. Znajdziemy na nim na przykład wartość bieżącą salda, wysokość ostatniej wygranej, stawkę na grę oraz naturalnie przycisk służący do zakręcenia bębnami i tym samym rozpoczęcia gry. Jest on bardzo prosty i nie powinien przysporzyć żadnych problemów nawet zupełnie początkującym graczom.

A jeśli nie czujesz się zbyt pewnie, to firma Betsoft przygotowała dla Ciebie rozbudowaną instrukcję obsługi tej gry. Jest ona dostępna po kliknięciu przycisku z „i” w kółku znajdującego się w lewym dolnym rogu ekranu. To świetna pomoc dla zupełnie zielonych graczy!

Bonusy za grę w Book of Darkness

Firma Betsoft dodała do gry Book of Darkness sporą liczbę ciekawych rozwiązań. Zacznijmy od klasyki, czyli od Wilda – tę rolę pełni księga na zielonym tle i naturalnie potrafi ona zastępować dowolne inne symbole na bębnach. Ale to nie wszystko – jest ona także Scatterem i nie tylko zapewnia standardowe wygrane, ale dodatkowo jeszcze nagradza graczy darmowymi spinami. Za pięć symboli księgi dostaniesz 20 darmowych spinów, za cztery księgi 15 spinów oraz 10 darmowych spinów za 3 Scattery w oknie gry. W trakcie darmowych spinów wylosowany zostanie jeden symbol, który uzyska nową funkcję. Za każdym razem, gdy pojawi się na bębnie, rozszerzy się na wszystkie pola tego właśnie bębna.

Inną ciekawą opcją specjalną jest runda bonusowa, aktywowana po trafieniu dwóch symboli bohaterów głównych w linii poziomej. Gracz uaktywni wtedy funkcję o nazwie HERO METER i w zależności od tego, który z bohaterów wygra starcie, otrzyma odpowiednią nagrodę w postaci darmowych spinów lub innych korzyści.

Zagraj w Book of Darkness automat do gry – wypróbuj fortunę

Uważamy, że Book of Darkness automat do gry to jedna z tych pozycji w portfolio firmy Betsoft, którą powinien poznać każdy gracz. To po prostu wyjątkowo dobry produkt! Ma ładną i ciekawą oprawę graficzną, interesującą tematykę, jest świetnie wykonany i przede wszystkim potrafi zapewnić graczom wiele godzin wspaniałej zabawy zapewniając przy okazji możliwość wygrania wielu atrakcyjnych wygranych.

FAQ - najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi

Czy da się gdzieś zagrać w demo Book of Darkness?

Naturalnie, że tak. Jeśli chciałbyś pograć w Book of Darkness bez depozytu, to zapraszamy Cię na naszą stronę internetową, na której możemy Ci zaoferować nieograniczony dostęp do tej właśnie gry w wersji demonstracyjnej. Jest ona w pełni darmowa, oferuje wszystkie funkcje pełnej wersji gry i możesz w nią grać kiedy tylko będziesz mieć na to ochotę.

Czy w grze Book of Darkness dostępne są darmowe spiny?

Tak. Grając w Book of Darkness bez logowania możesz poznać mechanikę odpowiedzialną za aktywowanie darmowych spinów. Ogólnie rzecz biorąc, za tę funkcję odpowiedzialna jest tytułowa księga, która zapewni Ci darmowe spiny za co najmniej trzy takie symbole w oknie gry.

Czy można zdobyć spore pieniądze grając w Book of Darkness?

Według informacji producenta, jeśli zdecydujesz się zagrać w Book of Darkness na prawdziwe pieniądze, to stawiając maksymalną kwotę 40 monet, możesz za jedną najwyżej płatną kombinację otrzymać łącznie 200 000 monet. A to jest naprawdę przyzwoita kwota, nieprawdaż?

Czy trzeba instalować Book of Darkness, żeby zagrać na telefonie komórkowym?

Nie będziesz musiał tego robić. Jest to nowoczesny produkt z 2020 roku wykonany w oparciu o najnowocześniejsze rozwiązania i dostosowany do szerokiej gamy urządzeń spotykanych na rynku. Zagraj w Book of Darkness bez rejestracji na naszej stronie, by się przekonać, że ta gra jest w pełni kompatybilna z Twoim telefonem!