Book of Gods Cechy
 • Dostawca oprogramowania: Big Time Gaming
 • Typ automatu: Książki
 • Linie wygrywające: 243
 • Bębny: 5
 • Min. Zakład: 0.1
 • Max. Zakład: 40
 • RTP: 96.35%

Book of Gods online

Book of Gods automat jest jedną z gier hazardowych produkcji ze starożytnym Egiptem w tle. Akcja rozgrywa się przed wejściem do jednej z potężnych piramid. Widać ogromne, kamienne kolumny z hieroglifami w postaci niebieskich malowideł. Za nimi widoczne są dwie kolejne budowle, piękny krajobraz z błękitną wodą i majestatycznymi górami. Symbole gry przedstawiają wizerunki postaci wzorowanych na bogach z egipskiej mitologii.

Automat ma 5 bębnów i 3 rzędy, a wygrane otrzymujemy w nim dzięki specjalnym, nieustalonym z góry kombinacjom. Maszynę w 2018 roku wyprodukowało studio Big Time Gaming. Automat Book of Gods online można w każdej chwili wypróbować bezpłatnie. Na tej stronie znajdziesz nie tylko tę, ale i wiele innych gier w wersji demo, do której nie trzeba się logować  w kasynie online.

Book of Gods – opis gry

Rozgrywka w Book of Gods za darmo toczy się na planszy o 5 bębnach i 3 rzędach. Zakład można tu wybrać z przedziału rozpoczynającego się od 0,10 monet, a kończącego na 40. Może odbywać się gra na telefonach i poprzez funkcję Autoplay. Autorem gry jest  Big Time Gaming, czyli znany producent gier dla internetowych kasyn. To właśnie on jest twórcą technologii Megaways, którą dziś wykorzystuje większość również innych deweloperów. Golden Catch, Wild Flower, Chocolates, Lucky Streak to przykłady innych ciekawych maszyn od Big Time Gaming. Book of Gods bez rejestracji to automat 3D zawierający symbole Wild i Scatter, i oferujący dodatki, takie jak darmowe spiny czy losowo inicjowane funkcje bonusowe. RTP tej maszyny wynosi 96,35%.

Tabela wypłat Book of Gods

Wygrane oferowane w Book of Gods automat do gry dopisywane są do konta gracza w chwili, gdy na ekranie pojawią się co najmniej 3 odpowiadające sobie ikony. Nie ma tutaj tradycyjnych linii, a specjalne układy. Identyczne symbole powinny znaleźć się na sąsiadujących kolumnach. Tabela wypłat informuje nas o mnożnikach do stawki, w zależności od poszczególnych symboli:

Symbol x2 x3 x4 x5
Fioletowy symbol 0,5x 1x 2x 20x
Czerwony symbol 0,2x 0,5x 1x 6x
Niebieski symbol 0,1x 0,3x 0,6x 2,5x
Zielony symbol 0,1x 0,3x 0,5x 2,2x
A 0,2x 0,4x 2x
K 0,2x 0,4x 1,2x
Q 0,1x 0,3x 1x
J 0,1x 0,3x 0,8x
10 0,1x 0,2x 0,6x
0 0,1x 0,2x 0,5x

Jak zagrać w Book of Gods?

Slot Book of Gods bez depozytu może nie wyróżnia się pod względem grafiki, ale z pewnością roztacza wokół siebie aurę, przez którą do gry chce się ciągle wracać. Grafika jest jasna i przyjemna, a pogoda słoneczna, jak to w Egipcie. Technicznie również jest dobrze. Gra działa świetnie, a animacje są płynne. Grając usłyszysz muzykę, która, choć nie przeszkadza, może zostać wyłączona w ustawieniach.

Poniżej ekranu gry pokazują się wszystkie wartości, czyli stawka, aktualna wygrana i pozostała liczba monet. Z prawej strony umieszczono natomiast wszystkie przyciski. Za pomocą strzałeczek można zmieniać zakład, a za pomocą zielonego przycisku z trójkątem – obracać bębnami gry. Trzy poziome kreski przenoszą do menu z informacjami o grze i ustawieniami.

Bonusy i promocje w Book of Gods

Wild i Scatter w Book of Gods bez logowania zostały wyrażone jako jeden symbol specjalny, który może połączyć się ze zwykłymi obrazkami, zamiast brakujących. Dzięki temu możemy uzyskać wygraną zgodnie z tabelą wypłat, nawet pomimo pozornie niekompletnej kombinacji. Dodatkowo symbol ten wypłaca stałą nagrodę w zależności od liczby ikon na planszy:

 • 5 symboli Wild/Scatter – wygrana z mnożnikiem x30
 • 4 symbole Wild/Scatter – wygrana z mnożnikiem x10
 • 3 symbole Wild/Scatter – wygrana z mnożnikiem x5
 • 2 symbole Wild/Scatter – wygrana z mnożnikiem x2

W trakcie każdego zakręcenia symbole, takie jak 9, 10, J, Q, K, A mogą mieć postać ikony Cloning Symbol. Ta wyświetla się zawsze na książce z lewej strony ekranu. Po wypłacie wszystkich wygranych, które potencjalnie mogą ukazać się na planszy, wskazany przez księgę symbol rozszerzy się o kilka dodatkowych pól, stwarzając tym samym możliwość zyskania drugiej z kolei wypłaty. W połączeniu z możliwością złączenia się z symbolem Wild/Scatter daje to szansę na łatwą do zdobycia wygraną.

Za pomocą symboli Wild/Scatter można ponadto aktywować funkcję Free Spins w następujących ilościach:

W trakcie bonusowych spinów po prawej stronie ekranu również pojawia się symbol, który po wypłacie nagród zostanie sklonowany o kolejne pola na planszy. Każde kolejne 3 lub więcej symboli Wild/Scatter dodaje nam więcej pozostałych spinów. Wówczas symbolami klonowanymi mogą być również wizerunki bogów, czyli tych o wyższej wartości. Po trzech aktywacjach tej funkcji można jedynie zwiększyć liczbę spinów, już bez ulepszania klonowanych symboli.

Book of Gods gra pozwala na dokonanie samodzielnego zakupu bonusowej funkcji. Można zakupić ją za cenę wyświetlającą się powyżej przycisku Buy. Wygrane dają nam specjalne monety, które zmniejszają wartość funkcji. Funkcja aktywuje się automatycznie, gdy jej koszt zmniejszy się do 0.

Book of Gods slot – nasza opinia

Mając do wyboru tak wiele maszyn opowiadających o starożytnym Egipcie warto bardziej zwracać uwagę na to, w co gramy. W przypadku automatu Book of Gods na prawdziwe pieniądze wybór jest jak najbardziej trafiony. Automat ma bardzo zyskowną funkcję bonusową pozwalającą na zwiększenie prawdopodobieństwa uzyskania płatnej kombinacji. Można zainicjować ją drugi raz z rzędu, a nawet samemu kupić. Wygrywając zbieramy monety, które dają nam bezpłatny dostęp do funkcji bonusowej. Zwykła rozgrywka może nie wyróżnia się niczym specjalnym, ale gdy już uda nam się włączyć dodatkową funkcję, emocje i wysokie nagrody będą gwarantowane. Wypróbuj je bez depozytu na naszej stronie zanim zagrasz w kasynie na prawdziwe pieniądze, w Book of Gods demo.

FAQ - najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi

Czy konieczna jest wpłata, by móc zagrać w Book of Gods?

Nie zawsze. Jeśli chcesz zagrać za darmo w wersji demo, nie musisz wpłacać depozytu. Demo tego oraz innych automatów odnajdziesz na tej stronie.

Czy możliwe jest uzyskanie bezpłatnych zakręceń w automacie Book of Gods?

Tak. Aktywujesz je dzięki przynajmniej trzem symbolom złotej księgi, czyli Wild/Scatter.

Co mogę zrobić, by wygrywać pieniądze w grze Book of Gods?

Warunkiem jest zalogowanie się na konto w oferującym Book of God kasynie i wpłacenie depozytu.

Co muszę pobrać, by być w stanie uruchomić grę Book of Gods?

Nie trzeba pobierać żadnego dodatkowego oprogramowania ani specjalnych aplikacji.