Book of Gold Cechy
  • Dostawca oprogramowania: Playson
  • Typ automatu: Wideo sloty, Książki
  • Linie wygrywające: 10
  • Bębny: 5
  • Min. Zakład: 0.1
  • Max. Zakład: 100
  • RTP: 95.04%

Book of Gold za darmo

Book of Gold online to darmowy slot w popularnym klimacie starożytnego egiptu. Znajdziemy w nim więc tytułową złotą księgę, faraona, boga Ra, znak życia Anch oraz oko horusa. Pozostałymi symbolami są litery i liczba, również stylizowane na starożytny egipt. Klimat tego zapomnianego starożytnego świata dodatkowo podkręca nastrojowa muzyka. Została ona dobrana wręcz idealnie do tematu.

Gra ta została wydana przez studio Playson. Studio to szczególnie upodobało sobie tworzenie gier osadzonych w czasach starożytnych. W swoim portfolio posiadają gry, których akcja dzieje się w starożytnych Chinach, Egipcie, Grecji czy Rzymie. Bohaterami ich gier są inkowie, rzymianie czy wikingowie. Niemal wszystkie ich gry cieszą się powodzeniem wśród graczy na całym świecie. Ich chyba najpopularniejszym dziełem jest jednak omawiany Book of Gold w polskich kasynach.

W tym artykule przyjrzymy się mu bliżej i poznamy jego podstawowe cechy, pokażemy tabelę wypłat, opiszemy jak z niego korzystać, dowiemy się jakie bonusy w nim występują oraz na koniec ocenimy czy warto go wypróbować.

Na naszej stronie znajdziesz Book of Gold bez rejestracji i całkowicie za darmo. Skorzystaj więc z Book of Gold demo i trenuj grę. Kiedy już dokładnie poznasz ten automat i dobierzesz odpowiednią dla siebie strategię, możesz wejść na wyższy poziom i grać na prawdziwe pieniądze w kasynie online.

Podstawowe cechy Book of Gold

Book of Gold gra została wydana 23 maja 2019 roku. Jest to więc stosunkowo nowa produkcja. Posiada więc większość popularnych we współczesnych automatach funkcji. Posiada więc autoplay, rundę bonusową z darmowymi spinami bez depozytu, symbol scatter i wild. Zabrakło jedynie mnożnika i jackpotu. Sam automat jest zbudowany z pięciu bębnów i trzech linii. Ma więc klasyczną budowę.  Zakłady o jakie możemy zagrać wahają się od 0,10 do 100. Wysokości wygranych dla maksymalnej stawki podajemy w kolejnym akapicie. Do wyboru stawki służy przycisk bet na dole ekranu. Możemy go po prostu kliknąć i wybrać interesującą nas stawkę, lub użyć strzałek góra i dół.

Średni zwrot dla gracza, czyli procentowa wartość zainwestowanych pieniędzy, jaka statystycznie powinna do nas wrócić, w przypadku Book of Gold na prawdziwe pieniądze jest dosyć niska i wynosi 95,4%. Lepiej prezentuje się maksymalna możliwa wygrana, jest to bowiem 6,550x zakład.

Tabela wypłat Book of Gold

W poniższej tabeli podajemy wysokości wygranych dla maksymalnej stawki wynoszącej 100. Aby sprawdzić, jaka czeka Cię nagroda przy niższych stawkach, kliknij przycisk “i” w lewym dolnym rogu ekranu. Tam też znajdziesz informacje o grze i jej zasady. Przed rozpoczęciem gry koniecznie zapoznaj się z nimi. Jest to bardzo ważne, ponieważ aby móc osiągać optymalne wyniki, wszystkie zasady musisz mieć w małym palcu. W przypadku Book of Gold jest to jednak nieco utrudnione, ponieważ gra nie została przetłumaczona na język polski. Jeśli więc nie znasz języka angielskiego, polecamy skorzystanie ze słownika.

Mamy też nadzieję, że nasz artykuł okaże się pomocny. Pod przyciskiem “i” znajduje się również opis ułożenia 10 linii wygrywających. Ich ilość jest z góry narzucona i gracz nie ma możliwości ich zmiany. Aby poruszać się pomiędzy kartami z tabelą wypłat, zasadami i ułożeniem linii wygrywających, skorzystaj z niebieskich strzałek po bokach ekranu.

Symbol x2 x3 x4 x5
Złota księga 200 2,000 20,000
Faraon 80 200 2,000 20,000
Ra 40 150 1,000 10,000
Oko horusa, Anch 40 120 500 5,000
A, K 40 120 1,200
Q, J, 10 40 80 8,000

Book of Gold – podstawowe zasady

Book of Gold automat do gry zbudowany jest bardzo intuicyjnie i jego obsługa nie powinna przysporzyć trudności doświadczonym graczom. Dla nowych osób opiszemy jego sterowanie. Najważniejszym przyciskiem jest duży, okrągły przycisk po prawej stronie. Służy on do uruchomienia losowania. Obok niego znajduje się przycisk uruchamiający grę automatyczną. Może się on przydać, kiedy znuży nas uruchamianie kolejnych losowań. Możemy wtedy wybrać, przez ile rund funkcja ta ma być aktywna. Możemy też ustawić limit przegranej lub wygranej. Jeśli zostanie on przekroczony, funkcja autogry się zatrzyma. Na lewo od nich znajdują się omówione wcześniej przyciski “i” oraz “bet”.

Losowanie możemy uznać za udane, jeśli na jednej z dziesięciu linii wygrywających pojawią się przynajmniej dwa lub trzy identyczne symbole. Symbole te, muszą znajdować się na sąsiadujących walcach, począwszy od pierwszego walca po lewej stronie. Wyjątkiem jest symbol scatter, który daje wygraną niezależnie od miejsca, w którym się znajdzie. Jeśli wygrana pojawi się na więcej niż jednej linii wygrywającej, wszystkie są wypłacane. Jeśli jednak dwie wygrane pojawią się na jednej linii, wypłacana jest, tylko ta wyższa.

Bonusy Book of Gold

Book of Gold automat posiada symbol specjalny. Jest nim tytułowa złota księga (ang. Book of Gold). Jest ona zarówno symbolem wild, potrafi więc zastąpić inne symbole, z wyjątkiem symboli specjalnych w rundzie bonusowej. Rundzie bonusowej, którą sam uruchamia, ponieważ jednocześnie jest symbolem scatter. Runda bonusowa uruchamia się, kiedy wylosujesz trzy lub więcej takich symboli. Runda bonusowa składa się z dziesięciu darmowych spinów, w jej trakcie, dwa losowe symbole rozszerzają się na cały bęben, znacząco zwiększając szanse na wygraną z bonusem bez depozytu za rejestracje.

Wypróbuj Book of Gold za darmo

Book of Gold to jeden z lepszych slotów online w temacie starożytnego Egiptu. Jako że jest to stosunkowo nowe, bo powstałe w 2019 dzieło, jego grafika jest świeża i ma nowoczesny wygląd. Automat owoce, muzyka, jak i symbole są wykonane z dbałością o najmniejszy szczegół, co wprawia gracza w przyjemny nastrój. Dzięki często występującym darmowym spinom gra jest również emocjonująca. Sam automat działa bez zarzutu i nie pojawiają się w nim nawet najmniejsze błędy. Generalnie całość trzeba ocenić bardzo pozytywnie i każdy fan slotów online, czy starożytnego egiptu powinien go poznać.

Skorzystaj więc z naszej strony i graj w Book of Gold bez depozytu. Co Więcej, u nas grę trenować możesz grając w Book of Gold bez logowania. Kiedy już go poznasz i będziesz pewny swoich umiejętność, możesz spróbować zarobić realne pieniądze, grając w kasynie online na prawdziwe pieniądze. Jeśli do tego dojdzie, to życzymy Ci dużo szczęścia i żeby złote księgi jak najczęściej pojawiały się na twoich bębnach.