Book of Loki Cechy
  • Dostawca oprogramowania: 1x2 Gaming
  • Typ automatu: Wideo sloty, Książki
  • Linie wygrywające: 10
  • Bębny: 5
  • Min. Zakład: 0.1
  • Max. Zakład: 10
  • RTP: 95.8%

Book of Loki gra online

Loki to postać świetnie znana nam z filmów, komiksów oraz mitologii, i o ile Book of Loki automat z nimi wszystkimi nie ma zbyt wiele wspólnego, jest to równie wciągające dzieło co pozostałe wymienione przez nas źródła. Na slocie co prawda spotkamy się z tą postacią, mocno wzorowaną na filmowym i komiksowym odpowiedniku, ale jednak na tym podobieństwa się kończą.

Czy to źle? Nie, zdecydowanie nie. Gra jest naprawdę wciągająca i oryginalna, wyróżnia się świetną grafiką i ciekawym spojrzeniem na nieco już oklepany mitologiczny motyw. Do tego ma naprawdę korzystne bonusy i gwarantuje wysokie wygrane – a więc tak właściwie zawiera wszystko to, co na automatach ma kluczowe znaczenie.

Zresztą o tym, jak dobrym slotem jest Book of Loki gra możesz przekonać się samemu i to niekoniecznie przez czytanie naszej recenzji – chociaż do tego gorąco cię zachęcamy. Slot od 1×2 Gaming dostępny jest na naszej stronie Polskie Kasyno Online kompletnie za darmo w wersji demo. Co więcej, by w niego zagrać, nie będziesz potrzebować nawet konta na stronie – wystarczy, że uruchomisz slot, by cieszyć się z rozgrywki!

Podstawowe cechy Book of Loki

Na start porozmawiajmy o podstawowych cechach tego slotu. Book of Loki za darmo składa się z 5 bębnów oraz 3 linii, do tego ma też 10 linii wygrywających. Warto powiedzieć dwa słowa o tych ostatnich, gdyż taka ich ilość jest nieco większa niż standardowa ilość wygrywających kombinacji na automatach o takiej budowie.

Gra hazardowa cechuje się też nie najgorszym RTP, które wynosi 95,8%. To wynik nieco poniżej średniej, ale gdy pod uwagę weźmiemy wszystkie występujące na automacie bonusy, a także wygrane, jakie przypisane są do poszczególnych ikon, wskaźnik ten nie powinien nas zbytnio martwić.

Wróćmy do niekwestionowanych pozytywów – jednym z nich jest ilość opcji bonusowych na automacie. Book of Loki online posiada funkcję darmowych spinów, rozwijanych symboli, a do tego umożliwia zdobycie dodatkowych nagród symbolami Wild i Scatter. O ich dokładnym działaniu opowiemy więcej w dalszej części tekstu.

W grze spotkasz się także z trybem automatycznym. Jego ogromnym plusem jest możliwość dostosowania przebiegu rozgrywki dodatkowymi opcjami, dzięki czemu autogra wyłączy się po określonej przegranej czy wygranej.

Do tego slot posiada też tryb turbo, a na komputerze umożliwia uruchamianie kolejnych spinów spacją. Alternatywą do gry na komputerze jest zabawa przez telefon czy tablet – slot jest do nich świetnie przystosowany, gwarantując nam komfortową rozgrywkę na urządzeniu mobilnym.

Na koniec tej sekcji warto wspomnieć też o zakładach, jakie postawić można na automacie. Najtańszy w Book of Loki na prawdziwe pieniądze wyniesie nas 0,10 kredytów. Taka stawka nie gwarantuje jednak wysokich wygranych. Z drugiej strony maksymalny zakład nie jest ogromnie wysoki, gdyż wynosi tylko 4 kredyty.

Tabela wypłat Book of Loki

Skoro już o pieniądzach mowa, wypada przybliżyć wygrane, przypisane do poszczególnych symboli gry. Tych jest całkiem sporo, a oprócz klasyków, takich jak J czy K, wyjętych z gier karcianych, zobaczysz tutaj samego Lokiego, jego księgę czy pierścień i berło. Do każdego z symboli przypisana jest następująca wygrana:

Symbol x3 x4 x5
Loki 100 1,000 5,000
Berło 40 400 2,000
Księga 20 200 2,000
Pierścień, Kompas 30 100 750
A, K 5 40 150
Q, J, 10 5 25 100

Jak zagrać w Book of Loki?

Skoro wiesz już, na jakie wygrane możesz liczyć na tym automacie, warto przybliżyć sam proces rozgrywki w Book of Loki demo, jak i jego pełną wersję. Po uruchomieniu gry zobaczysz wyświetlacz z symbolami oraz kilkoma guzikami po obu stronach ekranu. Po prawej zobaczysz duży, okrągły przycisk ze strzałką – uruchamia on obrót automatu. Nad nim umieszczono przycisk autogry. Z tego poziomu możesz go jedynie uruchomić lub wyłączyć.

By przejść do jego ustawień, musisz udać się do menu, które znajdziesz na panelu po lewej stronie – jest to środkowy przycisk. Z menu będziesz miał też dostęp do ustawień gry – uruchomisz tam tryb turbo lub włączysz uruchamianie gry spacją. Po odpowiednich kartach menu przełączać się będziesz panelem po prawej stronie.

W menu dostępna jest też instrukcja gry, znajdująca się pod sekcją “i”. Warto zapoznać się z nią przed rozgrywką, gdyż objaśni ona działanie automatu, jego funkcji dodatkowych i wszystkich innych ważnych aspektów działania gry. Gdy skończysz już czytać i będziesz gotowy do gry w Book of Loki bez logowania, naciśnij wspomniany już przycisk startu. Gra domyślnie uruchamia się z minimalnym zakładem, a więc w trakcie gry być może będziesz zainteresowany zmianą tego ustawienia. Zrobisz to z sekcji umieszczonej w dolnym lewym rogu, naciskając na przyciski + i -.

Bonusy Book of Loki

Na koniec zostawiliśmy sobie naszą ulubioną część każdego slotu, czyli jego bonusy. W Book of Loki bez rejestracji główny bonus to tytułowa księga. Przede wszystkim działa ona jako Wild – oznacza to, że symbol książki może zastąpić w kombinacji dowolny inny symbol, tym samym powiększając nasze wygrane.

To jednak nie wszystko – księga jest też Scatterem, którego zdobycie przynajmniej 3 kopii nagrodzi nas 10 darmowymi grami. W trakcie bonusowej zabawy gra wybierze też jeden symbol, który będzie rozwijał się na bębnach – czyli zajmował dodatkowe miejsca, tym samym dając nam lepsze kombinacje. Grając w Book of Loki automat do gry darmowe spiny można zdobywać tak naprawdę bez końca, a więc możemy liczyć na sporo darmowego grania!

Wypróbuj Book of Loki za darmo

Pora na podsumowanie naszych przemyśleń na temat tego automatu. Czy jest on warty twojego czasu i pieniędzy? Naszym zdaniem – jak najbardziej. Jest to gra naprawdę dopracowana, wciągająca i emocjonująca, o czym zresztą przekonać się możesz testując Book of Loki bez depozytu na naszej stronie, zanim zagrasz w kasynie na prawdziwe pieniądze!

FAQ - najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi

Czy zagram w Book of Loki za darmo?

Jeżeli chcesz zagrać w darmowe demo tej gry, znajdziesz je na naszej stronie internetowej.

Czy w Book of Loki występują darmowe obroty?

Tak, gra ma taką funkcję specjalną - jednorazowo wygrać możesz 10 darmowych spinów z rozwijanymi symbolami!

Czy rozgrywka na realne pieniądze możliwa jest na slocie Book of Loki?

Jak najbardziej - jednak pamiętaj, że grać na pieniądze możesz jedynie w legalnym kasynie internetowym.

Czy do grania w Book of Loki slot trzeba coś pobierać?

Nie ma takiej potrzeby - gra na komputerze, jak i telefonach uruchomi się przez przeglądarkę internetową.