Book of Maya Cechy
  • Dostawca oprogramowania: Novomatic
  • Typ automatu: Wideo sloty, Książki
  • Linie wygrywające: 10
  • Bębny: 5
  • Min. Zakład: 0.4
  • Max. Zakład: 50
  • RTP: 95.18%

Book of Maya automat online

Book of Maya jest kolejną produkcją firmy Novomatic, która podbiła serca internetowych graczy na całym świecie. Motyw gry przenosi nas do ukrytego w dżungli Ameryki Środkowej świata cywilizacji Majów. Symbole występujące w grze nawiązują do architektury i sztuki Majów, zamieszkujących obszary półwyspu Jukatan. Jednym z symboli jest także młody odkrywca przypominający Indiana Jonesa. Pojawia się też wątek tajemniczej księgi, która, jak dowiesz się z kolejnych akapitów, ma w trakcie gry ogromną wartość.

Link do Book of Maya demo znajdziesz na naszej stronie, dzięki czemu możesz zagrać w Book of Maya bez rejestracji i za darmo w polskim kasynie. Uruchomienie gry w przeglądarce zajmie Ci dosłownie kilka sekund, po czym od razu możesz cieszyć się atrakcjami, jakie ma do zaoferowania ten egzotyczny slot online. Dzięki naszemu przewodnikowi po tym pełnym okazji automacie slotowym, z łatwością opanujesz podstawy i gry, by móc zadecydować, czy podejmiesz ryzyko gry w Book of Maya na prawdziwe pieniądze.

Cechy automatu do gry Book of Maya

Zatytułowana Book of Maya gra należy do internetowych slotów wideo, które mają do zaoferowania rozmaite funkcje dodatkowe. Znajdziemy tu lubiany i doceniany przez miłośników automatów slotowych symbol Scatter, czyli tytułową księgę Majów. Po pierwsze zastępuje ona każdy inny symbol na bębnach. Ponadto wylosowanie minimum 3 Scatterów aktywuje tryb 10 darmowych zakręceń bębnami, w trakcie których losowany jest specjalny symbol rozszerzający się na cały bęben. Gra posiada także tryb Autoplay i możliwość ustawienia maksymalnej stawki jednym guzikiem. Możemy też zagrać w Book of Maya bez logowania, zwyczajnie uruchamiając grę w przeglądarce.

Na główny panel rozgrywki składa się 5 bębnów, na każdym z nich mieszczą się z kolei 3 symbole. Razem daje to 15 symboli pojawiających się po każdym zakręceniu. Wypłacających linii jest 10. Minimalna stawka całkowita wynosi 0,10, podczasy gdy maksymalna ma wartośc 50. RTP dla Book of Maya wynosi 95,18%. Jest to wynik przyzwoity, wskazujący na to, że szansa na osiągnięcie zadowalającej nas wygranej przy większej liczbie zakręceń jest stosunkowo duża. Znajdziemy tu także grę ryzyka w postacie zakłądu o kolor karty.

Wygrane w Book of Maya

Informacje o dokładnej wartości poszczególnych symboli w wypłacających układach możemy znaleźć bezpośrednio w grze, klikając w przycisk “Menu” po prawej stronie, a następnie wybierając w górnej części okna zakładkę “Paytable”. Aby jednak ułatwić Ci zapoznanie się z nią jeszcze zanim przystąpisz do gry, zamieszczamy te informacje także w poniższej tabeli, dzięki czemu już teraz będziesz mieć wiedzę na temat systemu wypłat, jaki posiada Book of Maya automat do gry:

Symbol x5 x4 x3 x2
Indiana Jones 5 000 1 000 100 10
Figurka Maja (zielona) 2 000 400 40 5
Posągi 750 100 30 5
Księga (Scatter) 200 20 2
K / A 150 40 5
Q / J / 10 100 25 5

Zasady automatu Book of Maya

Aby wygrać w Book of Maya online, należy wylosować co najmniej 2 symbole, które utworzą płacącą linię. Wygraną możemy ponadto dodatkowo powiększyć w grze ryzyka lub aktywując tryb ekstra zakładu. Wylosowanie co najmniej 3 symboli Scatter da nam kolejne możliwości wygranej dzięki trybowi darmowych spinów. Dokładne wyjaśnienie tego, jak działają powyższe tryby, znajdziesz w kolejnym akapicie poświęconym funkcjom bonusowym.

Grafika Book of Maya jest przyjazna dla oka. Komiksowa stylistyka przywołuje wspomnienia starszych gier z początku wieku, które podbijały wówczas serca pierwszych graczy komputerowych. Wszystkie guziki i litery są dostatecznie duże, aby bez większego problemu odczytać je nawet bez trybu pełnoekranowego. Wszystkie najważniejsze przyciski są podpisane w języku angielskim. Cała dolna część ekranu głównego poświęcona jest danym liczbowym informującym o stanie naszego salda i ustalonej stawce, o jaką gramy.

Przycisk zakręcenia bębnami, stawki maksymalnej i trybu Autoplay znajduje się po prawej stronie głównego panelu. Nad nimi, w prawym górnym rogu znajdziemy Menu, w którym z kolei znajdują się 2 zakładki. W jednej możemy ustawić wysokość stawki i liczbę płacących linii, a także włączyć lub wyłączyć tryb ekstra zakładu. W drugiej zakładce – Paytable – znajduje się wspomniana wcześniej tabela wypłat. Pamiętaj, aby zapoznać się z nią, zanim przystąpisz do gry. Dzięki temu będzie w pełni rozumieć przebieg gry i stan swojego salda.

Bonusy za grę w Book of Maya

Jeśli nam się poszczęści i wylosujemy na bębnach co najmniej 3 symbole Scatter, to uzyskujemy dostęp do 10 bonusowych darmowych spinów. Zanim rozpocznie się bonusowa rozgrywka, następuje losowanie symbolu specjalnego spośród innych dostępnych w grze symboli. Będzie on w czasie bonusowych spinów rozszerzać się na cały bęben, na którym się pojawi. Jeśli aktywowaliśmy tryb ekstra stawki, to pozostałe bębny zakręcą się samoistnie po raz kolejny, podwyższając naszą szansę na kolejne wygrane.

Wiąże się to jednak z pewnym kosztem – aktywowanie bonusu ekstra stawki podawaja nasza aktualną stawkę, co oznacza, że każde zakręcenie będzie warte dwukrotnie więcej, tyle też zostanie odjęte z naszego salda za każde wprawienie w ruch bębnów. Z drugiej strony nasze szanse szanse na większą wygraną rosną, więc to od naszego stylu gry i apetytu na ryzyko zależy, czy pozostawimy ten tryb włączony, czy też zrezygnujemy z niego.

Zagraj w Book of Maya automat do gry – wypróbuj fortunę

Zdecydowanie mocną stroną Book of Maya jest wiele możliwości wygranej, czy to dzięki symbolowi Scatter i wiążącym się z nim bonusom, czy dostępnej po każdej wypłaconej linii grze ryzyka z losowaniem kolorowej karty, czy też ekstra zakładowi. Jesteśmy przekonani, że amatorzy mocnych wrażeń będą się czuć w tej grze jak w raju. Jeśli czujemy głód jeszcze silniejszych emocji, możemy skorzystać z przycisku Max Bet, dzięki któremu od razu ustawimy najwyższą możliwą stawkę i ruszymy do gry o największe wygrane.

Dla chcących spróbować swoich sił w Book of Maya bez depozytu świetną wiadomością będzie to, że slot ten jest dostępny na naszej stronie. Oznacza to, że nawet teraz możesz zagrać w Book of Maya za darmo, klikając w link i uruchamiając grę w przeglądarce. Brzmi niesamowicie prosto i takie właśnie jest granie razem z nami! Dlatego nie zastanawiaj się dłużej i pozwól nam zaprosić się do ekscytującej gry na tym przygodowym automacie slotowym już teraz!