Book of Ra Cechy
 • Dostawca oprogramowania: Novomatic
 • Typ automatu: Wideo sloty, Książki
 • Linie wygrywające: 9
 • Bębny: 5
 • Min. Zakład: 0.02
 • Max. Zakład: 5
 • RTP: 92.13%

Book of Ra za darmo

Book of Ra online od Novomatic zabierze nas na przygodę do krainy starożytnego Egiptu. Głównym bohaterem prowadzącym nas przez ten mistyczny świat jest poszukiwacz skarbów w kapeluszu przypominający trochę postać Indiany Jonesa.

Novomatic to producent, który ma za sobą dziesiątki lat działalności. Rozpoczynając więc rozgrywkę w Book of Ra, możemy być pewni, że stajemy przed dopracowanym produktem.

Gdzie możemy wypróbować ten świetny produkt od sprawdzonego producenta? Odpowiedź jest naprawdę blisko. W Book of Ra za darmo możecie zagrać na naszej stronie. Dobrze słyszeliście, właśnie u nas macie możliwość zagrania dziesiątek losowań w Book of Ra bez rejestracji.

Book of Ra bez logowania pozwoli wam na zdobycie cennego doświadczenia, które może zaowocować w przyszłości!

Podstawowe cechy Book of Ra

Book of Ra automat to video slot, w którym losowanie odbywa się na 5 bębnach oraz 3 rzędach. Ponadto Novomatic oddaje nam do dyspozycji maksymalnie 10 zwycięskich linii. Nie mamy co prawda gry bonusowej ani mnożnika, ale za to jest możliwość wylosowania darmowych spinów, które otrzymujemy po wylosowaniu symbolu Scatter. Ten symbol zastępuje również brakujące symbole na zwycięskiej linii.

Minimalny zakład w Book of Ra demo wynosi 1 kredyt, maksymalny – 1000. Współczynnik RTP to dokładnie 96%. Book of Ra automat do gry dostępny jest w wersji mobilnej.

Tabela wypłat Book of Ra

Czas przyjrzeć się temu, ile możemy wygrać, obstawiając najmniejszy zakład:

 • 5 symboli poszukiwacza skarbów = 5000 kredytów
 • 5 symboli sarkofagu lub księgi, która pełni również funkcję symbolu Scatter = 2000 kredytów
 • 5 symboli feniksa lub skarabeusza = 750 kredytów
 • 5 symboli liter „K” lub „A” = 150 kredytów
 • 5 symboli „J”, „Q” lub „10” = 100 kredytów.

Jak wygrać w Book of Ra?

W Book of Ra bez depozytu droga do zwycięstwa jest naprawdę prosta. Jak na slot przystało, żeby wygrać, musimy po prostu uzbierać minimum 2 lub 3 symbole, których kolekcjonowanie zaczynamy od bębnów znajdujących się po lewej stronie. Warto zaznaczyć, że do naszego salda zostanie dodana tylko i wyłącznie linia z najwyższą wygraną. Jeżeli więc udało nam się uzbierać na przykład 2 zwycięskie linie, wówczas tylko ta gwarantuje nam najwyższą wygraną zostanie zakwalifikowana jako nasza główna wygrana.

RTP wynoszące 96% nie powinno nam znacznie utrudnić tego zadania, ponieważ nie jest to z pewnością niski współczynnik, jeżeli weźmiemy pod uwagę inne wideo sloty.

Grafika w Book of Ra nie za bardzo różni się od klasycznych slotów. Dominuje prostota i brak paraliżujących wzrok efektów graficznych. Interfejs natomiast można opisać jako prosty i przyjazny użytkownikowi. Na pewno zainteresują was dwa główne przyciski „panelu sterowania” umieszczonego na dole ekranu gry.

Pierwszym niesamowicie ważnym przyciskiem jest oczywiście przycisk rozpoczęcia rozgrywki „start”, który znajduje się po prawej stronie.

Po lewej stronie natomiast znajduje się niesamowicie ważny przycisk prowadzący nas do informacji o grze. Symbolizowany jest on przez znak zapytania. Pamiętajcie, żeby zawsze spojrzeć w zakładkę informacyjną przed rozpoczęciem gry. Jest to naprawdę ważne!

Bonusy Book of Ra

Symbol Scatter, czyli księga, nie tylko daje nam 10 darmowych spinów. Zastępuje on również wszystkie pozostałe symbole. Jeżeli więc brakuje nam jakiegoś symbolu na zwycięskiej linii i pojawi się na niej księga, wówczas brakujący symbol zostaje przez Scatter uzupełniony. Ponadto podczas darmowych spinów gra losowo wybiera dla nas specjalny symbol.

Podsumowanie recenzji

Book of Ra gra w polskich kasynach może nie jest majstersztykiem graficznym, ale na pewno ma w sobie to coś. Nie jest to kolejna nudna owocówka, przemierzanie starożytnego świata wraz z poszukiwaczem skarbów jest znacznie ciekawsze od losowania owoców.

Jedynym minusem tej gry jest brak mnożnika lub jakiegoś bardzo unikatowego bonusu. Sam symbol Scatter pełniący też funkcję Wild to trochę mało, biorąc pod uwagę, że Book of Ra to wideo slot.

Pamiętajcie, że nie musicie od razu grać w Book of Ra na prawdziwe pieniądze, ponieważ na naszej stronie macie możliwość prowadzenia darmowej rozgrywki!