Burning Hot Cechy
 • Dostawca oprogramowania: EGT
 • Typ automatu: Wideo sloty, Sloty owocowe, Hot spot, 777, Jackpot
 • Linie wygrywające: 5
 • Bębny: 5
 • Min. Zakład: 5
 • Max. Zakład: 100
 • RTP: 96.45%

Burning Hot – darmowy slot online

EGT to firma produkująca automaty do gier dla kasyn internetowych, która słynie z bardzo dobrze przygotowanych klasycznych slotów. Jedną ze sztandarowych pozycji na liście produkcji tego studia jest seria Burning Hot online, która składa się z kilku delikatnie różniących się od siebie produkcji. To doskonale prezentuje, jak dużym hitem jest maszyna, która to wszystko zapoczątkowała.

To standardowy, klasyczny automat do gier, który dostarcza bardzo dobrej i przyjemnej rozgrywki. Jak łatwo można się domyślić, twórcy nie zdecydowali się na wprowadzanie żadnego motywu przewodniego. Zamiast tego gracze już od pierwszych chwil dokładnie wiedzą, czego mogą się spodziewać po tej grze, co wcale nie przekłada się na mniejsze emocje. Dlatego warto dać szansę tej produkcji, która z pewnością otworzy drogę do kolejnych części z serii, które nieznacznie modyfikują to, co prezentuje Burning Hot gra hazardowa.

Gra jest dostępna na naszej stronie i to całkowicie za darmo. Możliwość zabawy w Burning Hot bez rejestracji daje niesamowitą frajdę i szansę na dogłębne zapoznanie się z jej możliwościami. To z kolei jest doskonałym sposobem na przygotowanie się do rozgrywki o pieniądze. Gracz może wszystko dokładnie sprawdzić i nie martwić się, że jakikolwiek błąd może przyczynić się do strat finansowych. Dopiero kiedy będzie pewien swego, może przejść do kasyna internetowego na prawdziwe pieniądze i cieszyć się z rzeczywistych możliwości automatu.

Burning Hot slot – główne funkcje

Burning Hot gra hazardowa owoce miała swoją premierę w 2014 roku i trzeba przyznać, że doskonale wpasowała się w produkcje z tamtych czasów. Ma pięć bębnów i trzy rzędy z symbolami. Wygrane tworzą się na pięciu zawsze aktywnych liniach. Zakład ustawia się w standardowy sposób, a jego wartość jest przedstawiana w diamentach. Minimalny i maksymalny zakład wynoszą kolejno 5 i 100. RTP gry to imponujące 96,5%, co daje pewność, że na ekranie zawsze będzie działo się coś interesującego, a użytkownik może liczyć na dobry wynik.

Na szczególną uwagę zasługują funkcje specjalne, które z natury są rzadkością w produkcjach tego typu. Na pierwsze miejsce wysuwa się Jackpot. Co ciekawe, bębny wyświetlają aż dwie ikony o funkcji Scattera oraz jeden symbol Wild. Dodatkowo można liczyć na popularną opcję Gamble. Pod względem mechanicznym Burning Hot automat do gry 777 nie wyróżnia się niczym szczególnym. To solidnie zrealizowany slot, który działa mobilnie i pozwala na wykorzystywanie opcji automatycznej rozgrywki.

Wygrane w Burning Hot

Na bębnach automatu do gier można wylosować do 11 różnych ikon. Wszystkie z wyjątkiem koniczyny (Wild) zapewniają wygrane za kombinację. Nagrody otrzymuje się na trafienie na liniach od 3 do 5 takich samych obrazków. Wyjątkiem jest siódemka, która wypłaca nagrodę pocieszenia w postaci 2-krotności zakładu za trafienie dwóch symboli dla jednej linii. Wszystkie kombinacje i ich wygrane przy zakładzie wynoszącym 5, prezentują się następująco.

Symbol x3 x4 x5
cytryny 10 30 100
wiśnie
pomarańcze
śliwki
arbuz 40 100 500
dzwonek 20 50 200
winogrono 40 100 500
siódemka 50 200 3000
gwiazdka 100
dolar 15 100 500
koniczyna

Jak wygrać w Burning Hot?

Klasyczne automaty do gier są wyjątkowo proste w obsłudze. Co więcej, jeśli ktoś bawił się wcześniej w produkcjach od EGT, to z pewnością już od pierwszych chwil będzie wiedział jak grać. Zastosowano identyczny interfejs jak w wielu innych grach tej firmy i dostosowano go do możliwości gry. Najlepszym sposobem na poznanie gry, będzie uruchomienie jej w wersji Burning Hot demo. Można w ten sposób opracować optymalną strategię oraz poznać wszystkie możliwości automatu i to bez ryzyka przegranej.

Grą steruje się z wykorzystaniem prostego paska interfejsu. W lewym dolnym rogu umieszczono podstawowe opcje, dzięki którym można uruchomić wszystkie kluczowe rozwiązania: dźwięk, pełny ekran, tabelę wypłat „i”, automatyczną grę i standardowe losowanie symboli. Dodatkowo można w wygodny sposób przełączać się pomiędzy różnymi wartościami zakładów (5, 10, 25, 50, 100).

Najważniejszym miejscem dla osoby, która dopiero poznaje tę grę, będzie tabela wypłat. To pierwsze miejsce, w które warto zajrzeć – nawet jeśli ktoś bawi się w Burning Hot bez logowania. Można się tam dowiedzieć wszystkich istotnych informacji o rozgrywce – wygrane z dowolnych kombinacji, przebieg linii wypłacających oraz działanie funkcji specjalnych.

Oprawa wizualna pełni tutaj drugorzędną funkcję. Jest ładna i kolorowa, ale nic ponadto – to główna cecha, jaką charakteryzują się wszystkie klasyczne automaty do gier, więc nikt nie powinien oczekiwać niczego więcej. Głównym kolorem jest zieleń, która pokrywa całe tło. Reszta to kolorowe symbole owoców oraz informacje, których jest całkiem sporo: wartości Jackpotów, liczba linii oraz informacje o saldzie, zakładzie i ostatniej wygranej. Warto poznać te wszystkie dane w wersji Burning Hot bez depozytu, żeby w jeszcze łatwiejszy sposób wkroczyć do zabawy na poważnie.

Bonusy i promocje w Burning Hot

Burning Hot to klasyczna produkcja, ale EGT mimo wszystko wprowadziło do niej kilka bonusów, które sprawiają, że zabawa jest jeszcze bardziej dynamiczna. Jeśli ktoś już kiedyś miał do czynienia z grami tej firmy, to z pewnością zdaje sobie sprawę z tego, co ta maszyna ma do zaoferowania:

 • Scatter (gwiazdka)wypłaca nagrodę za pojawienie się 3 symboli w dowolnym miejscu na ekranie.
 • Scatter II (dolar)wypłaca nagrodę za pojawienie się od 3 do 5 symboli w dowolnym miejscu na ekranie.
 • Wild (koniczyna)zamienia się ze wszystkimi standardowymi symbolami na ekranie, tworząc z nimi kombinacje wygrywające.
 • Jackpot podczas losowania symboli losowo może uruchomić się runda bonusowa, w której gracz wybiera karty. Jeśli uda mu się skompletować 3 takie same symbole, otrzymuje odpowiedni Jackpot.
 • Gamblepo każdym trafieniu odblokowuje się specjalna opcja, która pozwala podjąć dodatkowy zakład o wygraną. Szansa trafienia wynosi 50% i jeśli się powiedzie, wygrana zostaje podwojona.

Wszystkie bonusy można sprawdzić z wersji Burning Hot za darmo.

Burning Hot slot – nasza opinia

Automat do gry Burning Hot to kawał solidnego klasycznego slotu. Każdy gracz od czasu do czasu lubi zagrać na maszynach, w których chodzi wyłącznie o to, żeby trafiać odpowiednie kombinacje wygrywające. Ta gra idealnie się do tego nadaje – jest dynamiczna i sprawia nieprawdopodobną satysfakcję. Jeśli doda się do tego częste trafienia wygranych i możliwość odebrania Jackpotu, to otrzyma się niemal idealną grę losową. Dlatego warto zapoznać się z tą produkcją, żeby przejść do rozgrywki w Burning Hot na prawdziwe pieniądze i poczuć frajdę, jaką ta gra zapewnia.