Burning Reels

Star Star Star Star Star
Grać na prawdziwe pieniądze
Burning Reels Cechy
  • Dostawca oprogramowania: Wazdan
  • Typ automatu: Wideo sloty
  • Linie wygrywające: 20
  • Bębny: 5
  • Min. Zakład: 0.2
  • Max. Zakład: 100
  • RTP: 96.63%

Burning Reels — darmowy slot online

Burning Reels automat wideo to niewątpliwie atrakcyjna maszyna, która została wypuszczona na rynek przez jednego z najbardziej rozpoznawalnych deweloperów na rynku, jakim jest Wazdan. Motyw gry dotyczy płonących lasów, a Twoim zadaniem jest dołączenie do zespołu strażaków i ugaszenie ogromnego pożaru. Pomóc mają Ci w tym dodatkowe funkcje specjalne, takie jak ikona Wild, Scatter oraz Mnożnik zwiększający wygraną.

Jeżeli chciałbyś zagrać w Burning Reels na prawdziwe pieniądze, warto, abyś najpierw się do tego przygotował. Mówiąc to, mamy na myśli grę demonstracyjną, która jest dostępna na naszej witrynie. Jeżeli chcesz dowiedzieć się nieco więcej na temat tego slota, to czytaj dalej tę recenzję.

Podstawowe cechy Burning Reels

W grze Burning Reels dostępnych jest 5 bębnów i 20 linii wygrywających, na których mogą tworzyć się zwycięskie kombinacje. RTP tego slota jest bardzo wysoki i wynosi 96,63%, a elastyczna zmienność powoduje, że nagrody będą wypłacane tak często, jak zadecydujesz. Symbolem Wild jest Strażak z kolei Scatter to Kobieta w hełmie. Przy odrobinie szczęścia weźmiesz udział w rundzie darmowych spinów, a trafienie Mnożnika sprawi, że nagroda będzie ogromna. Minimalny zakład, jaki możesz postawić w Burning Reels za darmo wynosi 0,20 kredytów natomiast maksymalny 100,00. Są to racjonalne limity, które powinny zaspokoić zarówno początkujących, jak i zaawansowanych graczy polskich kasyn.

Wygrane w Burning Reels

Uzyskanie minimalnej wygranej w Burning Reels bez depozytu jest możliwe, gdy trafisz na linii przynajmniej 2 identyczne symbole, natomiast ten warunek dotyczy tylko tych ikon, które najlepiej wypłacają, w przypadku większości, konieczne będzie wylosowanie 3 takich samych symboli. Poniżej w tabeli znajduje się wartość każdego symbolu przy najniższej możliwej stawce 0,20 kredytów.

Symbol x2 x3 x4 x5
Strażak (Wild) 0,10 0,80 10,00 50,00
Helikopter 0,05 0,30 2,00 10,00
Wóz strażacki 0,05 0,25 1,00 5,00
Hełm 0,05 0,15 0,65 2,50
Wąż, Gaśnica 0,10 0,40 2,00
Siekiera, Hydrant, Odznaka 0,05 0,20 1,00
Kobieta w hełmie (Scatter) 0,40 3,00 10,00

Na podstawie informacji zawartych w tabeli możesz zauważyć, że najbardziej opłacalnym symbolem jest Strażak, Kobieta w hełmie, Helikopter oraz Wóz strażacki. Wszystkie wymienione symbole wypłacają w momencie trafienia ich w ilości 2 na odpowiedniej linii. Najmniej opłacalna jest Siekiera, Odznaka oraz Hydrant.

Burning Reels — jak grać?

Ważne jest, aby wiedzieć jakie skutki wywołują w grze określone przyciski, pomoże to uniknąć nieświadomych decyzji, które mogą spowodować poniesienie potencjalnej porażki. Jednakże wszystkie przyciski podobnie jak interfejs w Burning Reels demo jest bardzo czytelny.

Saldo Twojego konta znajduje się tuż obok „Worka z pieniędzmi”. Aby zapoznać się z tabelą wypłat, kliknij „i”. Główne ustawienia gry znajdują się pod kafelkiem z trzema poziomymi liniami. Za pomocą ikony „Głośnika”, możesz dopasować dźwięk w grze, z kolei całą instrukcję gry znajdziesz pod przyciskiem „?”.

Podobnie jak w innych grach hazardowych od Wazdan, tak i w Burning Reels bez rejestracji na samym środku paska nawigacji znajdują się prostokątne przyciski odpowiedzialne za wysokość stawki, którą możesz dopasować również za pomocą „+” i „-”. Kafelek z widocznymi na nim „Papryczkami” umożliwia dopasowanie zmienności gry.

Największy czerwony przycisk to „Spin”, a jego kliknięcie powoduje uruchomienie bębnów. Jeżeli nie chcesz uruchamiać gry ręcznie, możesz wykorzystać przycisk autoodtwarzania. Za pomocą „Żółwia” możesz dopasować szybkość gry.

Bonusy za grę w Burning Reels

Ikoną Wild w Burning Reels bez logowania jest Strażak. Jest on w stanie zastąpić wszystkie inne ikony z wyjątkiem symbolu Scatter i Mnożnika, aby spełnić warunki zwycięstwa. Ikona Rozproszona to Kobieta w hełmie. Wypłaca ona w każdym miejscu na planszy a trafienie jej na bębnach nr 3, 4 oraz 5 powoduje, że otrzymasz 10 darmowych spinów. Jeżeli podczas rundy darmowych obrotów uda Ci się trafić ikonę Mnożnika na środkowym bębnie, Twoja wygrana zostanie podwojona.

Po każdym zwycięskim obrocie możesz zdecydować czy chcesz skorzystać z funkcji „Gamble”. Jej aktywacja powoduje uruchomienie dodatkowej minigry, w której Twoim zadaniem będzie dokonanie predykcji koloru zakrytej karty. Jeżeli Ci się to powiedzie, to nagroda zostanie podwojona, w przypadku pomyłki stracisz całą wygraną, którą odniosłeś w rundzie, podczas której uruchomiłeś funkcję „Gamble”.

Wypróbuj grę Burning Reels za darmo

Dzięki unikalnemu motywowi i satysfakcjonującym funkcjom specjalnym Burning Reels online to unikalna gra, która zdobyła serca fanów na całym świecie. Deweloper Wazdan zadbał o to, aby grafika była niesamowita i w pełni mu się to udało. Jeśli oczekiwałeś uczciwych zwrotów, to dobrze trafiłeś, ponieważ takie zapewnia wysoki wskaźnik RTP tego slota. Dodatkowo dzięki możliwości zmiany wariancji, jesteś w stanie zdecydować czy chcesz, aby wygrane były częstsze, ale mniejsze, czy może, aby pojawiały się rzadko, ale były ogromne. Burning Reels gra ponadto jest dostępna w kasynach na prawdziwe pieniądze na wszystkich urządzeniach mobilnych, więc możesz się nią cieszyć nawet podczas podróży.

Już teraz wejdź na naszą witrynę i zagraj w Burning Reels automat do gry na telefonie komórkowym całkowicie za darmo. Nie jest konieczne zakładanie konta, więc nie czekaj i już teraz rozpocznij swoją hazardową przygodę!

FAQ - najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi

Czy możliwa jest gra w Burning Reels całkowicie za darmo?

W obecnych czasach możliwa jest gra praktycznie we wszystkie sloty całkowicie za darmo. Na naszej witrynie możesz grać we wszystkie tytuły za darmo, ponadto nie jest konieczne zakładanie swojego konta.

Czy slot Burning Reels został wyposażony w funkcję darmowy spinów?

Tak! W Burning Reels jest obecna funkcja darmowych obrotów. Aby ją wyzwolić, musisz wylosować przynajmniej 3 symbole Scatter, a wtedy maszyna nagrodzi Cię 10 darmowymi spinami.

Czy jest możliwość, abym wygrał prawdziwe pieniądze grając w Burning Reels?

Jeżeli chcesz wygrać prawdziwe pieniądze, musisz założyć swoje konto na stronie kasyna online, dokonać depozytu oraz rozpocząć stawianie zakładów za swoje środki. W grach demo wygrana pieniędzy nie jest możliwa.

Czy muszę pobierać aplikację Burning Reels, aby zagrać?

W obecnych czasach niemal wszystkie gry są zoptymalizowane z przeglądarkami mobilnymi, więc aby zagrać w Burning Reels, nie musisz pobierać dedykowanej aplikacji.