Clockwork Oranges

Star Star Star Star Star
Grać na prawdziwe pieniądze
Clockwork Oranges Cechy
  • Dostawca oprogramowania: NetEnt
  • Typ automatu: Wideo sloty, Sloty owocowe
  • Linie wygrywające: 20
  • Bębny: 5
  • Min. Zakład: 0.02
  • Max. Zakład: 100
  • RTP: 95.07%

Clockwork Oranges gra online

Przeniesienie gier hazardowych do internetu umożliwiło twórcom znacznie większą dowolność w tworzeniu swoich produkcji. Gry takie mogą posiadać wiele opcji dodatkowych czy funkcji specjalnych, nie ogranicza ich też aż tak bardzo budowa czy wyświetlacz. Świetnym przykładem gry, która stawia na kreatywność jest Clockwork Oranges online.

To slot produkcji NetEnt, bardzo znanego dewelopera, więc nic dziwnego, że produkcja wyróżnia się jakością i ilością możliwych do zdobycia bonusów. Jest też świetnie animowana, a każdy obrót bębnem jest emocjonujący i jedyny w swoim rodzaju. O jakości gry możesz zresztą przekonać się sam – wystarczy że zagrasz w Clockwork Oranges bez depozytu na naszej stronie internetowej.

Gra w wersji demo co prawda nie pozwoli ci na zabawę o pieniądze, ale umożliwi zapoznanie się z funkcjami dodatkowymi i przygotuje cię do gry o realne stawki w kasynie internetowym. Co więcej, by zagrać w tę wersję bez depozytu, nie będziesz potrzebować nawet konta na naszej stronie – wystarczy uruchomić grę i cieszyć się nieograniczoną rozgrywką!

Funkcje i specyfikacje techniczne Clockwork Oranges

Zanim jednak rzucisz się do zabawy, warto, byś wiedział nieco więcej na temat samej gry. Zaskakująca bowiem jest tutaj sama budowa automatu, a im dalej w las, tym więcej różnic między tym slotem, a innymi grami-owocówkami.

Przede wszystkim Clockwork Oranges automat do gry składa się z 5 bębnów oraz takiej samej ilości linii – te drugie jednak nie zawsze są dostępne w pełni. Gra początkowo uruchamia się z 13 odkrytymi polami na automacie, a wraz z przebiegiem gry udostępniać nam będzie więcej pól – tym samym zwiększając możliwe kombinacje i powiększając nasze szanse na wygraną.

Slot posiada też dużo funkcji specjalnych – uzyskamy tutaj darmowe respiny, free spiny na rozgrywkę, ale też mnożniki wygranych. Na automacie wylosować możemy też symbole Wild. Do tego dochodzi kilka symboli specjalnych, takich jak ulepszanie symboli klasycznych czy doładowanie super licznika – o tym wszystkim opowiemy jednak więcej w sekcji z bonusami.

Gdy pod uwagę weźmiemy wspomniane już bonusy, nie powinno zaskakiwać nas nieco mniejsze RTP produkcji – wynosi ono 95,53%. Nie jest to kiepski wynik, nawet pomimo tego, że plasuje się nieco poniżej średniej. Dalej pozwala na zdobycie dużych wygranych i sporo darmowego grania!

Grając w Clockwork Oranges na prawdziwe pieniądze znaczenie będzie miała też cena zabawy – ta sięgać może od 0,20 kredytów do 40 monet. Im więcej postawisz na automacie, tym lepsze będą twoje wygrane, więc warto się dobrze zastanowić, ile chcesz postawić na rozgrywkę.

Wszyscy, którzy lubią grać na telefonach czy tabletach również będą mogli cieszyć się z rozgrywki Clockwork Oranges – slot jest świetnie przystosowany do urządzeń przenośnych i bez problemu uruchamia się nawet na mniejszych wyświetlaczach.

Wygrane w Clockwork Oranges

Jeżeli potrenowałeś już w Clockwork Oranges demo i chcesz przejść do gry w kasynie na prawdziwe pieniądze, warto, byś wiedział, ile dokładnie możesz wygrać, trafiając poszczególne symbole na automacie. Poniżej przedstawiamy wygrane za zakład na najniższym poziomie:

Symbol x3 x4 x5
Truskawka 10 50 200
Ananas 8 25 100
Pomarańcza, Arbuz 7 15 30
Winogrono, Śliwka 5 10 20
Czerwony, Pomarańczowy krążek 1 6 12
Żółty, Zielony, Fioletowy krążek 1 5 10

Zasady automatu Clockwork Oranges

Wiesz już, o jakie stawki będziesz grać na automacie, a także jak dokładnie jest on zbudowany. Przejdźmy teraz do tego, jak wygląda sama rozgrywka w Clockwork Oranges automat. Pierwszym krokiem, jaki powinieneś wykonać, jest przeczytanie instrukcji gry. Podstawowe zasady znajdziesz po naciśnięciu przycisku “i”. Instrukcja graficznie przedstawi ci symbole, tabelę wypłat czy funkcje dodatkowe. Po kliknięciu guzika “?” znajdującego się na dole automatu będziesz mógł przeczytać dokładniejsze zasady gry.

Polecamy tę lekturę każdemu, nie tylko początkującym graczom. Po niej będziesz mógł ustawić stawkę zakładu – dostosuj Bet Level oraz Coin Value naciskając w + i -. Końcową kwotę zobaczysz w sekcji Bet, która znajduje się poniżej przycisku uruchamiającego slot. To właśnie tym okrągłym przyciskiem wprawisz automat w ruch. Obok niego umieszczono też przycisk zmieniający stawkę gry na maksymalną, a także autogra. Ta druga posiada kilka funkcji dodatkowych, więc możesz się z nimi zapoznać grając w Clockwork Oranges bez logowania.

Bonusy Clockwork Oranges

Tym, co najbardziej może zainteresować grających na tym automacie, są dostępne do zgarnięcia bonusy. Opowiadaliśmy o nich nieco wcześniej, ale pora by dokładnie przybliżyć je wszystkie. Pierwszym i najbardziej klasycznym jest symbol Wild, który będzie mógł zastąpić dowolny inny symbol podstawowy – w ten sposób zdobędziemy dodatkowe wygrane.

Kolejnymi bonusami są symbole specjalne, które pojawiają się po każdym obrocie na specjalnych platformach. Zdobędziemy dzięki nim darmowe respiny, dodatkowe symbole Wild, które wskoczą na bębny gry, mnożnik wygranej czy zniszczenie losowych bloków bębna.

Clockwork Oranges bez rejestracji pozwala też na ulepszenie losowych symboli na automacie na te wypłacające lepiej. Ostatnią funckją specjalną są darmowe spiny, które możemy zdobyć po 5 wygranych z rzędu. Każda wygrana ładować będzie specjalny licznik, a po zapełnieniu go odebrać będziemy mogli 8 darmowych spinów… lub zagrać o super darmowe spiny, które aktywowane zostaną ze specjalnym mnożnikiem wygranych. Jeżeli jednak nasza gra ryzyka o nie nie powiedzie się, utracimy szansę na korzystanie z darmowych gier!

Podczas zabawy w Clockwork Oranges gra będziemy ładować też specjalny licznik – po zapełnieniu go, w momencie uzyskania darmowych spinów, możemy skorzystać z niego i aktywować ulepszone darmowe obroty bez ryzyka ich utraty!

Clockwork Oranges slot – nasza opinia

Testując grę było nam bardzo trudno się od niej oderwać. To slot bardzo dopracowany, o świetnej grafice i naprawdę dobrych funkcjach dodatkowych. Możliwość odblokowywania dodatkowych miejsc na automacie czy zdobywanie darmowych bonusów sprawia, że każda gra jest znacznie inna od poprzedniej. Dlatego tym bardziej zachęcamy cię do sprawdzenia Clockwork Oranges za darmo na naszej stronie – jesteśmy pewni, że będziesz się bawić świetnie!

FAQ - najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi

Czy w Clockwork Oranges można grać za darmo?

Tak, automat ten dostępny jest w trybie demo na naszej stronie. Wystarczy uruchomić grę i cieszyć się rozgrywką bez limitów!

Czy zdobędę darmowe spiny na automacie Clockwork Oranges?

Gra umożliwia zdobycie do 8 darmowych spinów za jednym razem, po naładowaniu specjalnego licznika w trakcie gry.

Czy zagram o prawdziwe pieniądze na slocie Clockwork Oranges?

By grać o pieniądze, będziesz musiał udać się do internetowego kasyna, które jest legalne w Polsce. Gra jest dosyć popularna, więc bez trudu znajdziesz ją w wielu kasynach online.

Czy Clockwork Oranges wymaga pobierania aplikacji?

Nie, gra uruchamia się bezpośrednio z poziomu przeglądarki. Również grając na telefonie nie będziesz musiał niczego pobierać!