European Blackjack

Star Star Star Star Star
Grać na prawdziwe pieniądze
Cechy
  • Dostawca oprogramowania: Microgaming
  • Typ automatu: Card, Blackjack
  • Min. Zakład: 1
  • Max. Zakład: 200
  • RTP: 99.6%

European Blackjack online za darmo

European Blackjack online to gra, wyprodukowana przez jednego z najlepszych dostawców gier hazardowych, studio Microgaming. Jest to pełen emocji i świetnej oprawy graficznej klasyczny blackjack europejski. Co za tym idzie, Twoim zadaniem będzie zgromadzenie wyższej wartości kart od krupiera, jednak nie przekraczającej 21.

Już teraz, możesz sprawdzić grę European Blackjack demo. Dzięki niej bardzo dokładnie zapoznasz się zarówno z ekranem gry, jak i specyfikacją techniczną. Poćwicz w darmowej wersji na naszej stronie, żeby zebrać cenne doświadczenie. Z takim bagażem bez trudu odnajdziesz się w jednym z rekomendowanych przez nas kasyn na prawdziwe pieniądze. Gra jest dostępna bez rejestracji i bez logowania, dostępny również do gry na urządzeniach mobilnych.

Specyfikacje techniczne European Blackjack

Jeżeli potrzebujesz jeszcze więcej informacji o European Blackjack internetowy, to jak najbardziej mamy je dla Ciebie. Najpotrzebniejsze informacje znajdziesz w poniższej tabeli, a ich szerszy opis tuż pod nią.

Min. zakład Max. zakład RTP Dodatkowe funkcje
1 200 99.60% czyszczenie stołu, tryb turbo

Jak zatem możesz dostrzec, minimalny zakład w European Blackjack gra online wynosi 1 żeton. Maksymalnie możesz zagrać za 200 żetonów. Dostępnych jest kilka wartości żetonów: 1, 2, 5, 10, 20, 25, 50, 100 oraz 200. Dzięki temu bardzo łatwo wybrać dogodny dla siebie zakład. Kiedy się pomylisz lub zmienisz zdanie, grę ułatwi przycisk czyszczenia stołu. Możesz jednym kliknięciem wyczyścić wszystkie postawione zakłady i zacząć raz jeszcze od nowa.

W tym miejscu warto też wspomnieć o kolejnym usprawnieniu, którym jest tryb turbo. Dzięki niemu rozgrywka znacznie przyspieszy i wszystko będzie dziać się w ekspresowym tempie. Jeśli zależy Ci na jak najszybszej grze, skorzystaj z tej funkcji.

Wśród specyfikacji technicznych warto też wymienić wysoki średni zwrot dla gracza. RTP 99.60% oznacza, że właśnie tyle środków przeznaczonych na grę, wraca na konta graczy pod postacią wygranych. To jeden z najlepszych tego typu wskaźników w kasynach online. European Blackjack casino jest zatem jedną z najlepszych okazji na świetną grę, w towarzystwie wysokich wygranych.

Microgaming, a więc producent opisywanego blackjacka nie zdecydował się na dodanie funkcji automatycznej gry. Z jednej strony można narzekać. Z drugiej jednak, znając charakterystykę blackjacka online, trudno wyobrazić sobie, jak miałaby wyglądać automatyczna gra. Zbyt dużo znaczy tutaj wartość kart, żeby oddawać ją w ręce bezdusznego komputera.

European Blackjack – jak grać?

Oczywiście, przez zagraniem nawet w European Blackjack za darmo, należy poznać podstawowe zasady blackjacka europejskiego. Jeśli ich nie znasz, to po kliknięciu w ikonę listy w górnym prawym narożniku ekranu z grą, wywołasz jej instrukcję.

W skrócie mówiąc celem gry jest osiągnięcie 21 punktów w kartach bądź układu wyższego, od krupiera. Przy czym nie możesz przekroczyć wspomnianych 21 punktów, określanych też w języku polskim “oczkiem”. Wartość kart jest tutaj standardowa, a więc od dwójki do dziesiątki wartość jest dokładnie taka sama, jak karta. J, Q i K mają wartość 10 punktów, a Asy 1 bądź 11.

Warto też wspomnieć, że w przypadku 9, 10 bądź 11 punktów w swoich kartach, możesz podwoić postawiony zakład. Jeśli trafisz na dwa asy, automatycznie wartość jednego wyniesie 1, a drugiego 11. Kiedy masz tylko jednego asa, jego wartość wyniesie z kolei 1 bądź 11, w zależności, która z nich jest korzystniejsza w Twoim układzie kart. Dodatkowo, krupier zatrzymuje się przy 17 punktach.

Opis przycisków i funkcji

Żeby grać w European Blackjack darmowy, warto też dokładnie przeanalizować do czego służą poszczególne przyciski na ekranie gry.

  • Po lewej stronie zauważysz żetony. Wybierając jeden z nich, a następnie klikając na pole “click to bet” postawisz żądany zakład.
  • Przyciskiem “deal” rozpoczynasz rozdanie kart. Zobaczysz jedną kartę krupiera, a następnie będziesz dobierał własne karty. Kiedy zakończysz, dobieranie rozpocznie krupier.
  • Obok widoczny jest przycisk “clear”, którym możesz wyczyścić wszystkie zakłady ze stołu.
  • Kiedy trafisz kwalifikującą wartość kart, pojawi się dodatkowy przycisk double, dzięki któremu będziesz mógł podwoić postawiony na początku danej partii zakład.

Ustawienia gry znajdziesz w okienku z instrukcją. Przypominamy, żeby je wywołać, należy kliknąć w lewym górnym narożniku w ikonkę przedstawiającą trzy kreski. Następnie wejść do “game rules”. Możesz zarządzać tam dźwiękiem, komentarzami krupiera i trybem turbo gry.

Które strategie są najlepsze?

Nie mamy wątpliwości, że najlepszą strategią jest trening w European Blackjack bez depozytu, dzięki czemu dogłębnie poznasz specyfikację tej gry. Warto też rozsądnie gospodarować swoim bankrollem i nigdy nie przekraczać założonych na początku gry ustaleń.

Część graczy stosuje progresję stawki, co jest na pewno ciekawym rozwiązaniem, z którym również należy obchodzić się ostrożnie. Na pewno ciekawą strategią do tej gry jest dobieranie kart maksymalnie do 17 punktów. Krupier nie może dobierać powyżej tej wartości, więc istnieje małe prawdopodobieństwo, że uzbiera więcej. Aczkolwiek wówczas ograniczasz niemal do zera swoje szanse na 21.

W sieci dostępnych jest także wiele strategii z obliczonym prawdopodobieństwem przewagi kasyna w przypadku poszczególnych wartości kart. Dedykowane są jednak dla zaawansowanych graczy, a European Blackjack gra jest bardziej skoncentrowana na początkujących fanach blackjacka.

European Blackjack – graj bez logowania

Bardzo polecamy takie, jak European Blackjack gry online. Są one namiastką prawdziwego kasyna w realiach wirtualnego świata. Jesteś fanem blackjacka, a może szukasz odskoczni od automatów hazardowych? Bez względu na powody dla których chcesz zagrać, uwierz, że warto. European Blackjack to jedyna w swoim rodzaju gra, która zachwyciła już wielu. Sprawdź czy podobnie będzie z Tobą. Życzymy powodzenia i samych dużych wygranych!

FAQ - najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi

Czy można grać w European Blackjack za darmo?

Jak najbardziej tak. Darmową wersję tego blackjacka znajdziesz w naszym serwisie. Nie musisz się rejestrować, logować, ani też podawać nam żadnych danych.

Czy gra European Blackjack online posiada bonusy?

W grze nie ma klasycznych bonusów, ale jest zmienna funkcja podwajania zakładu

Czy da się wygrać prawdziwe pieniądze w grze European Blackjack?

Jak najbardziej tak i to całkiem dużą kasę. Wystarczy odrobina chęci i szczęścia.

Czy konieczne jest zainstalowanie gry European Blackjack?

Nie. Jest to typowa gra online, która ładuje się bezpośrednio w przeglądarce internetowej bądź mobilnej w przypadku telefonu komórkowego.