F777 Fighter Cechy
  • Dostawca oprogramowania: Onlyplay
  • Typ automatu: Wideo sloty, Jackpot
  • Min. Zakład: 1
  • Max. Zakład: 50
  • RTP: 95%

F777 Fighter online

F777 Fighter onlineF777 Fighter automat do gry jest zupełnie nowym rozwiązaniem jak dotąd niespotykanym w klasycznych grach online. Nie ma w nim bębnów, nie ma linii wygrywających, nie ma nawet żadnych symboli. W tej grze wcielamy się w rolę pilota, który musi zdążyć katapultować się zanim myśliwiec się roztrzaska.

Człowiek od lat marzy o lataniu. Już w mitologii greckiej Ikar próbował wzbić się ponad ziemię. Wszyscy wiemy z jakim skutkiem. Na przestrzeni dziejów różni ludzie z mniejszym lub większym sukcesem wzbijali się w powietrze. F777 Fighter automat pozwoli poczuć się jak Brad Pitt w filmie Top Gun za sterami swojego myśliwca.

F777 Fighter gra została wyprodukowana przez studio Onlyplay. Gry tworzone przez to studio posiadają wyjątkowe cechy. Główną ich cechą jest natychmiastowe wypłacanie wygranych. Jest to młody gracz na rynku i powiew świeżości czuć w każdej ich grze. Na razie nie ma ich wiele, dopiero kilkanaście, ale jeśli gry będą tak dobre jak F777 Fighter to osiągną murowany sukces.

W tej grze gracz rywalizuje z innymi pilotami, a wyniki są wyświetlane dla każdej rundy w jednej tabeli. Czy warto zwracać na nie uwagę? Przede wszystkim należy skupić się na sobie. F777 Fighter to gra losowa i nie da się przewidzieć jak daleko samolot doleci podczas kolejnej rundy. Na pewno warto polatać sobie w F777 Fighter demo, które jest dostępny na naszej stronie za darmo. Zagrasz na niej w F777 Fighter bez rejestracji  i bez konieczności wpłacania pieniędzy.

Oczywiście nic nie szkodzi, aby zagrać w F777 Fighter na prawdziwe pieniądze. Jest to możliwe w dowolnym polskim kasynie online, które oferuje tę grę. Pamiętaj, aby korzystać tylko z licencjonowanych kasyn o ugruntowanej renomie.

Funkcje i specyfikacje techniczne F777 Fighter

F777 Fighter slotF777 Fighter to nie jest klasyczny automat do gry. Zakwalifikować go można jako wideo gra. Ze względu na swoją specyfikę nie ma w nim symboli specjalnych Wild i Scatter. Przez to, że nie ma żadnych symboli nie można wskazać też ilości linii wygrywających ani ilość bębnów. Oczywiście darmowe spiny również nie będą w tej grze dostępne.

Z cech uniwersalnych dla wszystkich gier kasynowych jest minimalna i maksymalna wartość zakładu. W grze F777 Fighter bez depozytu minimalna wysokość pojedynczego zakładu to 1 USD, maksymalna wartość to 50 USD.

Wygrana będzie zależała od narastającego mnożnika i zakładu początkowego. Mnożnik narasta wraz z długością lotu samolotu. Ważne, żeby zdążyć się katapultować zanim samolot się rozbije. Gra oferuje Jackpot, który może być rozdzielony pomiędzy większą ilość graczy, dla każdego z nich po równo. Jeśli jeden gracz wygra Jackpota nie będzie się z nikim nim dzielił.

Warto korzystać z trybu automatycznego w grze. Po ustawieniu stawki, którą wchodzimy do gry i mnożnika po osiągnięciu którego pilot powinien się katapultować można grać w pełnym trybie autonomicznym. Jest to dobry sposób do grania dla graczy, którzy planują zagrać co najmniej kilkanaście lotów.

Współczynnik RTP jest różny w zależności od sposobu grania. W trybie ręcznym, czyli jeśli sami katapultujemy pilota wynosi on 93 – 95%. W trybie automatycznym, czyli z predefiniowanym wyskokiem wartość współczynnika wynosi od 91,5 do 94,5%. Różnica ta polega na sposobie naliczania wygranej podczas automatycznej kataputacji w czasie tankowania. Wygrana jest pomniejszana do wartości automatycznej, którą wskazał gracz. Przy ręcznym wyskoku z samolotu graczowi zostanie naliczona pełna stawka po uwzględnieniu bonusa.

Oczywiście gra w pełni współpracuje z wszystkimi urządzeniami mobilnymi. Nie ma różnicy czy będziemy grać na komputerze czy telefonie. W każdym tym przypadku gra będzie działać bez zarzutu.

F777 Fighter – stół wypłat

F777 Fighter nie posiada klasycznego stołu wypłat. Całkowita wygrana będzie zależała od strategii gracza. Im dłużej będzie w samolocie, tym więcej może wygrać. Oczywiście musi zdążyć wyskoczyć zanim ten wybuchnie.

Po prawej stronie automatu pokazana jest tabela wygranych z ostatniej kolejki. W F777 Fighter bez logowania nazwy graczy są zanonimizowane. W drugiej zakładce tabeli “My Bets” pokazane są archiwalne wyniki gracza. Te podświertlone na zielono oznaczają, że gracz zdążył uciec przed wybuchem. Te na szaro, niestety było już za późno na ucieczkę.

Jak zagrać w F777 Fighter?

F777 Fighter graGramy ustalając zakład przed wystartartowaneim samolotu. Aby przyspieszyć można wybrać dwa zakłady równocześnie. Drugi zakład wybieramy plusem obok napisu “Make a bet”. Dla drugiego zakładu możemy wybrać inne stawki i mnożnik, przy którym pilot wyskoczy. Oba zakłady rozgrywane są osobno i można zagrać na dwie różne strategie podczas jednego lotu.

Gra jest utrzymana w klimacie militarnym. Start samolotu odbywa się z lotniskowca a koniec następuje poprzez zestrzelenie. W tle cały czas towarzyszy dynamiczna muzyka dobrze nawiązująca do gry.

W zasadzie grać można jednym przyciskiem. Najpierw wchodzimy do gry dużym żółtym “Make a Bet”. Następnie zmienia się on w zielony “Take” którym można wyskoczyć z samolotu. W polu “Bet” wybieramy zakład, którym automatycznie dołączymy do kolejnych rund. W polu “Take” wysokość mnożnika, przy którym pilot automatycznie wyskoczy. Po prawej stronie czterema polami 5, 10, 20, 50 USD również wybieramy zakład.

W lewym górnym rogu pod trzema kreskami rozwijamy menu w którym pod znakiem zapytania “Rules” przechodzimy do szczegółowych zasad gry. Warto się z nimi dobrze zapoznać, szczególnie jeśli ktoś jeszcze nie grał nigdy w F777 Fighter.

Bonusy i promocje w F777 Fighter

F777 Fighter posiada jeden bonus w postaci tankowania myśliwca. W losowych momentach gry do lecącego myśliwca może przylecieć samolot cysterna i zatankować nasz samolot. Zatankowanie będzie wiązało się z bonusem powiększającym aktualny mnożnik. Są 3 wysokości bonusu: 20%, 40%, 60%.

Częstotliwość tankowania jest różna. Czasami przez kilka gier nie podleci samolot z paliwem. W innej sytuacji nawet podczas jednego lotu możemy go kilkakrotnie spotkać. Po takich kilku spotkaniach z czasie jednego lotu mnożnik jest już bardzo wysoki. Podczas tankowania zdarzyć się może, że samolot eksploduje, jeśli nie zdążyliśmy uciec niestety w tej rundzie nic już nie wygramy.

Wypróbuj F777 Fighter za darmo

F777 Fighter to zupełnie inna gra, nie mająca nic wspólnego z klasycznymi automatami do gier. Wprowadza gracza do zupełnie innego, nowego świata rozgrywki. Warto zagrać i samemu się przekonać czy taka forma rozrywki przypadnie do gustu. Z doświadczenia wiemy, że od tego typu gier ciężko jest się oderwać i cały czas chcemy lecieć dalej i wyżej. Jak widać zostało nam coś z mitologicznego Ikara. Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, wypróbuj F777 Fighter za darmo na naszej stronie!