Fat Rabbit Cechy
  • Dostawca oprogramowania: Push Gaming
  • Typ automatu: Wideo sloty
  • Linie wygrywające: 50
  • Bębny: 5
  • Min. Zakład: 0.25
  • Max. Zakład: 100
  • RTP: 96.45%

Fat Rabbit – darmowy slot online

Fat Rabbit automat do gry to produkcja wydana w 2018 roku, której deweloperem jest przodująca marka Push Gaming założona w 2010 roku. Firma, z siedzibą w Londynie, specjalizuje się w tworzeniu gier o wysokim standardzie. Jedną z takich gier jest właśnie Fat Rabbit online. Nasz tytułowy królik buszuje na farmie, a my mamy możliwość towarzyszenia mu podczas całej przygody. Najłatwiej będzie to zrobić za pośrednictwem naszej strony internetowej, na której możemy zagrać w Fat Rabbit za darmo. Slot dostępny jest bez rejestracji, dzięki czemu błyskawicznie możemy rozpocząć zabawę i przetestować grę Fat Rabbit bez logowania, zanim jeszcze rozpoczniemy rozgrywkę na prawdziwe pieniądze.

Podstawowe cechy Fat Rabbit

Fat Rabbit gra to kolejny, klasyczny przykład rozgrywki opartej na zasadach jednorękiego bandyty w polskich kasynach online. Gra, sama w sobie, nie należy do skomplikowanych, lecz jest w niej kilka dodatkowych i intrygujących funkcji. Slot jest nieco bardziej rozbudowany,  posiada bowiem 5 bębnów oraz 5 rzędów, w których jest aż 50 linii gwarantujących wygrane. Na bębnach widnieją symbole odzwierciedlające klimat panujący na farmie. Znajdziemy na nich naszego tytułowego grubego królika, ale poza nim występuje także farmer, pies, wiaderko, snopy siana, a także symbole karciane.

Fat Rabbit automat ma wbudowaną opcję szybkiej gry, a także możliwość włączenia automatycznej rozgrywki, czyli „Autoplay”. Co więcej, slot nie posiada symboli Scatter, ale za to znajdują się w nim symbole Wild w postaci marchewek. Dodatkowe bonusy możemy otrzymać, jeśli na planszy pojawi się symbol naszego królika, marchewki lub marchwi Wild. Co więcej, możemy być również świadkami, przejeżdżającego przez nasze pole gry, ciągnika, który odkrywa symbole Wild.

W przypadku trafienia podczas jednego obrotu, ikony Fat Rabbit oraz symbolu Wild, otrzymamy 5 darmowych obrotów. Ponadto, podczas tych obrotów, możemy zgarnąć 7 bezpłatnych spinów, jeśli tylko uda nam się zebrać odpowiednią ilość symboli Wild, czyli naszych marchewek. Królik bardzo chętnie się nimi zajada i rośnie za każdym razem po przekroczeniu odpowiedniego progu. Wypłacalność gry szacuje się na poziomie 96.45%, co jest bardzo dobrym wynikiem. Minimalny zakład, jaki możemy wnieść, wynosi 0,25 kredytów, natomiast maksymalny to aż 100 kredytów.

Tabela wypłat Fat Rabbit

Wygrane przy stawce w wysokości jednego kredytu prezentują się następująco:

Symbole Liczba symboli na linii wypłaty
3 4 5
Królik 0,8 4 20
Farmer 0,8 4 20
Pies 0,6 3 16
Wiadro 0,4 2 10
Snopy siana 0,32 1,6 6
Pik, Kier 0,2 0,8 2
Karo, Trefl 0,16 0,6 1,6

Zasady automatu Fat Rabbit

Już po uruchomieniu wersji Fat Rabbit demo czy Fat Rabbit na prawdziwe pieniądze, zostaniemy zapytani o włączenie efektów dźwiękowych, które odwzorowują klimat towarzyszący nam na farmie. Po wybraniu pożądanej opcji już tylko jeden krok dzieli nas od rozpoczęcia przygody z naszym Grubym Królikiem. Wystarczy kliknąć w dowolnym miejscu i po chwili ukaże nam się cała plansza gry. Nasza przygoda powinna, przede wszystkim, rozpocząć się od zapoznania się z ogólnymi zasadami gry oraz wszystkimi funkcjami slotu. Są one dostępne pod pierwszym przyciskiem umiejscowionym po lewej stronie.

Na wstępie, ukaże nam się lista symboli zapewniających wygrane, wild symbole, a także wszystkie 50 wygrywających linii. Opcja poniżej pozwala nam dostosować wszystkie dźwięki, muzykę, a także tryb szybkiej gry. Poczynając od góry, przycisk z grafiką przedstawiającą dom, pozwali nam na powrót do głównego lobby. Funkcja z symbolem „Play” pomoże nam ustawić automatyczną grę i limity wygranych lub przegranych, po których zautomatyzowane obroty zostaną zatrzymane. Ostatnia opcja z obrazkiem w kształcie żetonów, ułatwi nam dostosowanie naszej stawki nawet w przypadku gry w Fat Rabbit bez depozytu.

Przejdźmy do głównego okienka z naszą planszą. Po prawej stronie usytuowane zostały dwa, klasycznie oznaczone przyciski odpowiadające za uruchomienie i zakręcenie naszej maszyny, a także klawisz, który również pomoże nam ustawić automatyczną grę. Nieco po lewej, znajduje się okienko z informacją o naszych wygranych.

Poruszając się dalej w tym samym kierunku, pod napisem „TOTAL BET” w Fat Rabbit bez rejestracji, zobaczymy wysokość naszej stawki. Okienko z napisem „BALANCE” pokazuje nam oczywiście nasze dostępne saldo do gry. Po zapoznaniu się z wszystkimi powyższymi informacjami i głównymi zasadami automatu, jesteśmy gotowi do rozpoczęcia zabawy!

Fat Rabbit slot – nasza opinia

Gra wydawnictwa Push Gaming jest bez wątpienia zachwycającym slotem o nieskomplikowanej budowie, który może pochłonąć nas na długie godziny. Szczególnie zachęcające są trzy symbole Wild, a także możliwość trafienia dodatkowych, darmowych obrotów, które zwiększają potencjał wygranej i zapewniają dodatkowo emocjonującą rozgrywkę. Ponadto, slot jest bardzo łatwy w obsłudze, bo nie posiada żadnych skomplikowanych funkcji, przez co nasza gra staje się jeszcze bardziej atrakcyjna. Upewnij się, że dysponujesz odpowiednią ilością czasu i rozpocznij zabawę na naszej stronie internetowej już teraz!