Fenix Play 27

Star Star Star Star Star
Grać na prawdziwe pieniądze
Fenix Play 27 Cechy
 • Dostawca oprogramowania: Wazdan
 • Typ automatu: Wideo sloty, 777, Sloty owocowe
 • Linie wygrywające: 27
 • Bębny: 3
 • Min. Zakład: 0.1
 • Max. Zakład: 100
 • RTP: 96.25%

Fenix Play 27 za darmo

Fenix Play 27 automat to gra stworzona przez producenta Wazdan. Jest to znany i bardzo lubiany producent gier hazardowych online. Automat ten zabiera nas w świat legendy o ognistym feniksie – który jak łatwo się domyślić, jest tutaj głównym bohaterem – a równocześnie jest dość podstawową grą owocową.

Jeżeli chcesz spróbować zagrać w ten slot, możesz zrobić to na naszej stronie internetowej. Oferujemy grę Fenix Play 27 bez depozytu i nie wymagamy logowania. Możliwość gry Fenix Play 27 bez rejestracji wynika z tego, że oferujemy darmową wersję demo, która pozwala przetestować grę i poznać jej zasady. Gdy przećwiczysz grę i uznasz, że ci się podoba, możesz zagrać w nią na prawdziwe pieniądze w wybranym kasynie online.

Podstawowe cechy Fenix Play 27

Fenix Play 27 gra z jednej strony prezentuje się jak typowa klasyczna gra owocowa. Ma 3 bębny, co odpowiada najbardziej podstawowym automatom online. To, co wyróżnia go od nich, to właśnie postać Fenixa – będącym tutaj symbolem Wild – oraz ilość linii wygrywających, czyli tytułowe 27. Mnożnik slotu wynosi 3 dla każdego symbolu.

Automat Fenix Play 27 jest zaliczany do kategorii wideo slotów. Poza symbolem Wild, oraz grą Ryzyko, nie znajdziemy tutaj jednak żadnych dodatkowych opcji, jak darmowe spiny, czy symbol Scatter. Gra nie oferuje także jackpota.

Fenix Play 27 demo oferuje możliwość gry automatycznej. Najwyższy zakład, jaki możemy postawić to 100 monet, a najniższy to 0,10 monet. RTP gry wynosi 96,25%, co jest korzystnym wynikiem. Jednak należy pamiętać, że Return to Player nie dotyczy gry pojedynczej, a jest to wskaźnik biorący pod uwagę wszystkie przegrane i wygrane na danym automacie, przez wszystkich graczy. Slot w polskich kasynach Fenix Play 27 posiada wersję mobilną.

Tabela wypłat Fenix Play 27

Tabela wypłat (tzn. Paytable) jest wyjątkowo niewielka, symbole mają tylko jeden mnożnik. Całość prezentuje się następująco.

Symbole Mnożnik 3x (Zakład 0.10)
Wiśnie / Cytryny / Pomarańcze 0.10
Śliwki / Truskawki / Poziomki 0.20
Dzwonki / Arbuzy / Winogrona 0.40
Szczęśliwe siódemki / Gwiazdy 0.80
Słońca 4.00
Monety 8.00
Feniksy 16.00

Fenix Play 27 – podstawowe zasady

Fenix Play 27 online ma grafikę typową dla prostych automatów maszynowych, co nie znaczy, że jest brzydka lub niedopracowana. Wręcz przeciwnie, symbole są ładne, cieszą oko, a nieskomplikowany interfejs na pewno spodoba się graczom lubiącym klasyczny wygląd slotów. Dzięki temu również nawigacja gry jest łatwa i intuicyjna.

Przycisk Funkcja
Graj (dwie zwracające strzałki) To przycisk gry ręcznej. Aby uruchomić bębny, należy go nacisnąć za każdym razem. Jego kliknięcie oznacza zaakceptowanie postawionych zakładów.
Play Przycisk gry automatycznej. Po jego naciśnięciu pojawia się okienko z ilością gier automatycznych do wyboru oraz ustawieniami zaawansowanymi. Pozwala to na większą kontrolę gry np. gra zatrzyma się sama po 20 obrotach lub po przegranej o wysokości 50, lub po wygranej o wysokości 50.
Żółw / Królik / Gepard To przycisk ustawiający tempo gry: możemy je dowolnie zwalniać lub przyspieszać.
Plus / Minus To przyciski pozwalające na ustawienie wysokości stawki. Ponieważ jest ich dużo do wyboru, przyciski te także przewijają wszystkie stawki, abyśmy mogli je na spokojnie zobaczyć.
? Przycisk przenoszący nas do “Zasad Gry”. Znajdziemy tam opis wszystkich symboli, rozrysowane linie wygrywające, dokładny opis menu, czy procent RTP.
Głośnik Ustawia dźwięki i muzykę podczas gry.
Przycisk “Menu”. Pozwala na ustawienie ekranu gry, trybu oszczędzania energii itd.
i Tutaj znajdziemy “Stół Wypłat” (Paytable). Znajdują się tutaj informacje o mnożniku i wysokości ewentualnych wygranych (są one uzależnione od wysokości zakładów, możemy na bieżąco sprawdzać, ile możemy wygrać za dany zakład).

Jak można wygrać, grając w Fenix Play 27? W grach hazardowych nie ma sprawdzonych metod, ale warto trzymać się zasad:

 • Zawsze przetestuj grę. Sprawdź polecaną przez nas Fenix Play 27 za darmo, gdzie bez ryzyka stawiania prawdziwych zakładów, poznasz mechanikę gry.
 • Stawiaj przede wszystkim niskie zakłady. Wysokie wygrane są kuszące, ale stanowią ogromne ryzyko wysokich przegranych. Lepiej grać za mniej i rozsądnie.
 • Jeżeli zdecydujesz się zagrać w Fenix Play 27 na prawdziwe pieniądze, zawsze graj za pieniądze, które jesteś gotowy przegrać. Gry hazardowe opierają się na losowości i szczęściu – jeżeli nie masz pieniędzy, zagraj na darmowym automacie, nie ryzykuj przegrania prawdziwych zakładów.
 • Wykorzystuj dodatkowe rundy i bonusy oferowane w grze, np. Grę Ryzyko.
 • Kontroluj wysokości swoich wygranych – jeżeli miałeś szczęście trafić wyższą wygraną, zakończ grę i ją zachowaj. Nie daj się ponieść emocjom, że kolejne będą równie wysokie. Możesz przez to przegrać to, co właśnie wygrałeś.

Pamiętaj, że zawsze powinieneś zapoznać się z zasadami gry. Niezależnie od tego ile masz doświadczenia. To tam znajdziesz zawsze aktualne informacje. Automaty do gry nieraz wyglądają bardzo podobnie, a różnią się trudnymi do zauważenia zasadami i tylko zapoznając się z nimi, możemy w 100% zrozumieć działanie gry. Brak wiedzy o takich detalach może skutkować przegrywaniem zakładów. Najważniejsze informacje to te, jak zmieniać wysokości wygranej oraz, gdzie odczytać wysokość całkowitego zakładu.

Bonusy Fenix Play 27

Fenix Play 27 automat do gry nie oferuje rozbudowanej ilości bonusów kasynowych, ale to nie jest tak, że nie ma żadnych jak bonus bez depozytu.

Symbol Wild (Fenix) Symbol ten zastępuje wszystkie inne symbole na planszy, ułatwiając nam tym samym trafianie linii wygrywających.
Gra Gamble Po każdej trafionej linii wygrywającej, możemy skorzystać z dwóch możliwości, zatrzymania wygranej lub postawienia jej w grze Ryzyko. Jeżeli zdecydujemy się na to drugie, przenosimy się na planszę z kartami do gry. Naszym zadaniem jest odgadnięcie, który kolor karty zostanie wylosowany (czarny czy czerwony). Jeżeli odgadniemy poprawnie, nasza wygrana zostanie podwojona, a jeżeli nie, przegrywamy ją. Z tego powodu w grze Gamble warto stawiać tylko niskie wygrane, a wysokie zachowywać.

Wypróbuj Fenix Play 27 za darmo

Fenix Play 27 bez logowania, to połączenie klasycznych slotów z tematycznymi wideo slotami. Z jednej strony mamy podstawowe 3 bębny i brak symbolu Scatter, z drugiej aż 27 linii wygrywających i symbol Wild, a także wizerunki symboli niespotykanych w automatach klasycznych, takie jak monety, Fenix czy Słońce.

Fenix Play 27 to automat idealny dla graczy lubiących klimat klasycznych automatów naziemnych, ale równocześnie szukający odmiany i nowości. Dobrze odnajdą się w tej wersji demo także gracze początkujący, ponieważ nie ma tu wielu przytłaczających zasad, a wysokość RTP jest satysfakcjonująca.