Fruit Zen Cechy
  • Dostawca oprogramowania: Betsoft
  • Typ automatu: Wideo sloty, Sloty owocowe
  • Linie wygrywające: 20
  • Bębny: 5
  • Min. Zakład: 0.02
  • Max. Zakład: 1
  • RTP: 95.96%

Fruit Zen online

Fruit Zen automat do gry to najnowsze dzieło uznanego studia Betsoft. Studio to cieszy się reputacją jednego z liderów na światowym rynku slotów online. Dostarczają produkty z najwyższej półki już od samego powstania w 2006 roku. Tym razem ich zespół inżynierów i projektantów wspiął się na wyżyny swoich umiejętności i stworzył niezwykły produkt. Produkt w kasynach online w Polsce, który wyróżnia się na tle konkurencji. Fruit Zen za darmo to jeden z tych tytułów, które koniecznie musisz poznać.

Automaty do gry kojarzą się ze zgiełkiem, zamieszaniem i migającymi napisami, które wprowadzają graczy w nerwowy i niespokojny nastrój. W takich warunkach nietrudno o zawrót głowy i postępowanie w sposób nierozsądny i nielogiczny. Takie zachowanie nie sprzyja podejmowaniu decyzji, które mają nas doprowadzić do osiągnięcia wymiernych korzyści finansowych. Fruit Zen automat jest jednak inny. Betsoft zainspirował się wschodnią filozofią zen przy jego tworzeniu. Mamy więc spokojną i kojącą muzykę, przyjemne pastelowe kolory, smakowicie wyglądające owoce i tło w postaci ruchomej tafli spokojnej wody. Takie warunki rozgrywki wprowadzają gracza w spokojny nastrój, który sprzyja podejmowaniu zrównoważonych i rozsądnych decyzji.

Obecnie masz możliwość grać w Fruit Zen bez depozytu. Zachęcamy więc do zapoznania się z tym wyjątkowym tytułem. Aby to zrobić, skorzystaj z wersji Fruit Zen bez rejestracji i ćwicz grę bez ryzyka. Graj więc w Fruit Zen bez logowania i opracuj idealną dla siebie strategię. Kiedy będziesz miał ją przygotowaną, będziesz gotowy, aby grać w Fruit Zen w kasynach na prawdziwe pieniądze.

Fruit Zen slot – główne funkcje

Fruit Zen automat to połączenie nowoczesnego slotu wideo z klasyczną owocówką. Mamy więc w nim świetnej jakości grafikę, ruchome tło oraz ciekawe animacje. Z drugiej strony na pięciu bębnach obracają się klasyczne symbole, jakimi są owoce. Owocami tymi są wiśnie, maliny, śliwki, arbuzy, winogrono, cytryny i najcenniejsze pomarańcze.

Ciekawie prezentuje się symbol wild, który potrafi się rozszerzać i dodaje re-spin. Poświęciliśmy mu osobny akapit w dalszej części artykułu. Zabrakło za to symbolu scatter, mnożnika czy jackpota. Rozgrywka jest przez to nieco mniej skomplikowana, co dobrze współgra z tematem zen, który jest motywem przewodnim tego automatu.

Stawki, o jakie możemy grać w Fruit Zen gra hazardowa owocowa wahają się od minimalnej i bardzo bezpiecznej stawki 0,01 do 1,00. Mamy też możliwość wybrania ilości aktywnych linii wygrywających od 1 do 10 oraz zakładu na linię od 1 do 10. Tak więc maksymalny łączny zakład przy jednym losowaniu może wynieść aż 100! Dzięki zastosowaniu technologii HTML 5 gra potrafi dostosować się do różnych urządzeń, również tych mobilnych, dając ci możliwość gry gdziekolwiek jesteś.

RTP, czyli wartość oznaczająca jaki procent włożonych przez gracza pieniędzy średnio wróci do niego, jest na dobrym poziomie. Wynosi 95,96%, tak więc średnio przy grze o 100 złotych w kasynie zostanie minimalnie ponad 4 złote. Nie jest to wartość najlepsza, ale dobrze prezentuje się na tle konkurencji.

Fruit Zen stół wypłat

Tak jak to zwykle bywa, różne symbole (w tym wypadku różne owoce) dają różne wysokości wygranych. W tabeli poniżej opisaliśmy ich wysokości przy stawce 1.

Symbol x3 x4 x5
Pomarańcza 50,00 200,00 250,00
Cytryna 25,00 60,00 120,00
Winogrono 10,00 25,00 60,00
Arbuz 8,00 20,00 50,00
Śliwka 7,00 15,00 40,00
Malina, wiśnie 5,00 10,00 25,00

Stół wypłat dla aktualnej stawki jest dostępny po kliknięciu przycisku oznaczonego poprzez “?” w prawym dolnym rogu ekranu.

Zasady automatu Fruit Zen

Automat Fruit Zen demo posiada sporo przycisków, ale zostały one umiejscowione w sposób logiczny i intuicyjny oraz wszystkie znajdują się w dolnej części ekranu. Aby jednak pomóc ci się wśród nich odnaleźć, po kolei je omówimy.

W lewym dolnym rogu ekranu mamy dwa przyciski odpowiedzialne za ustawienia. Pierwszy służy do wyciszenia gry, a pod drugim kryją się ustawienia. W ustawieniach możemy wyłączyć muzykę, wyłączyć efekty dźwiękowe i włączyć tryb turboplay, który znacząco przyspiesza zabawę. Wyłącza on większość animacji lub odtwarza je przyśpieszone.

Następnie mamy trzy pola, które wpływają na wysokość całkowitej stawki, czyli koszt jednego losowania. Mamy więc kolejno wybór wartości monety, wybór ile linii wygrywających jest aktywnych oraz ilość zakładów na linię. Wartości zmieniamy przy użyciu przycisków “-” i “+”. Na środku panelu sterowania znajduje się okno oznaczone poprzez “Bet”, czyli załad, które informuje nas ile będzie nas kosztowało pojedyncze losowanie. Powyżej mamy “balance”, czyli nasz stan konta.

W prawym dolnym rogu ekranu mamy przycisk uruchamiający losowanie, oznaczony jako “spin”, przycisk “maxbet” ustawiający maksymalną stawkę oraz przycisk uruchamiający grę automatyczną “autoplay”. Tryb ten przenosi na automat obowiązek uruchamiania kolejnych losowań. Gracz ma jednak możliwość zaprogramować przez ile losowań funkcja ta ma być aktywna oraz jaka ma być stawka. Może też określić wysokość wygranej lub przegranej, jaka ma zatrzymać losowania.

Ostatnim przyciskiem jest przycisk oznaczony poprzez “?”. Znajdziemy pod nim wcześniej omawianą tabelę wypłat, a także zasady gry i funkcje automatu, z którymi koniecznie należy się zapoznać przed rozpoczęciem gry.

Bonusy Fruit Zen

Omawiany automat dysponuje tylko jednym bonusem za rejestrację, jest on jednak całkiem ciekawy. Jest nim symbol Wild, reprezentowany przez tytuł gry, czyli Fruit Zen otoczony kwiatami. W tym wypadku Wild nie tylko potrafi zastąpić wszystkie inne symbole, ale również rozszerza się na cały bęben i daje ci re-spin, czyli kolejną darmową szansę na wygraną. Jeden taki symbol daje jeden obrót, ale może się ich pojawić nawet trzy na bębnach 2, 3 i 4.

Fruit Zen slot – nasza opinia

Fruit Zen to idealny wybór dla graczy przytłoczonych przez zgiełk innych slotów online z darmowymi spinami. Slot ten idealnie wpisuje się w filozofię zen, dając graczom chwilę spokoju i wyciszenia. Grze towarzyszy kojąca muzyka i przyjemne ruchome tło. Zasady gry również nie przytłaczają, dając graczom kontrolę i jasną informację, co się w danym momencie dzieje. Wszystko to wykonane jest z największą starannością i oparte na najnowszych technologiach.

Symbole są dopracowane w najmniejszym szczególe, a animacje działają idealnie. Również strona dźwiękowa nie została potraktowana po macoszemu. Efekty dźwiękowe mają świetną jakość, a muzyka została idealnie dobrana do spokojnego charakteru gry, dodatkowo wzmagając wrażenie relaksu i spokoju. Zachęcamy więc do sprawdzenia tego automatu, jeśli szukasz spokojnej i przyjemnej zabawy.