Game of Thrones

Star Star Star Star Star
Grać na prawdziwe pieniądze
Game of Thrones Cechy
 • Dostawca oprogramowania: Microgaming
 • Typ automatu: Wideo sloty
 • Linie wygrywające: 243
 • Bębny: 5
 • Min. Zakład: 0.3
 • Max. Zakład: 13.5
 • RTP: 96.03%

Zagraj na prawdziwe pieniądze w Game of Thrones w tych kasynach

Game of Thrones – darmowy slot online

Automat Game of Thrones został wydany w 2014 roku przez firmę Microgaming. Jak sama nazwa wskazuje, slot inspirowany był serialem Gra o Tron i posiada oficjalną licencję od amerykańskiej sieci telewizyjnej HBO. Game of Thrones online jest pięciobębnowym automatem, który pozwoli Ci wygrać maksymalną wygraną w postaci 5,000x postawionej stawki.

Twórcą, który wydał slot Game of Thrones jest Microgaming. Przedsiębiorstwo to już od 1994 roku zajmuje się tworzeniem szeroko pojętego oprogramowania wykorzystywanego we wszystkich internetowych kasynach. Innymi wartymi zainteresowania grami od Microgaming są Elven Gold, Maui Mischief, Forgotten Island Megaways, Mayan Eagle.

Sama Game of Thrones gra z pewnością zapadnie w pamięć wszystkim, którzy kiedykolwiek oglądali serial Gra o Tron. Motyw przewodni slotu oparty jest, ogólnie rzecz biorąc, na podstawie fabuły emitowanej od 2014 roku serii filmów opowiadających o losach członków rodu Starków, Lannisterów i innych bohaterów pobocznych. Tematyka automatu do gry jest bardzo ogólna, jednak można dostrzec tutaj różne nawiązania, na przykład w postaci symboli przedstawiających herby poszczególnych rodów.

Na naszej stronie możesz zagrać w grę Game of Thrones bez rejestracji. Po przeczytaniu naszej recenzji wypróbuj Game of Thrones za darmo, aby sprawdzić jakie są zasady gry i jej bonusowe funkcje, i móc rozpocząć grę na prawdziwe pieniądze.

Cechy automatu do gry Game of Thrones

Game of Thrones automat do gry został zbudowany z planszy o typowych rozmiarach, 5 bębnów i 3 rzędów. Gra została wyposażona w specjalny system wypłat, dzięki któremu symbole mogą ułożyć się w 243 zwycięskie kombinacje. Dodatkami, o jakie wzbogacona została gra, są symbole specjalne Wild, symbole rozproszone czy rundy darmowych spinów wraz z mnożnikami do niektórych wygranych. Stawka zakładu może zostać wybrana z przedziału od 0,30 do maksymalnie 30 żetonów.

W Game of Thrones można grać również za pomocą funkcji Autoplay. Jej ustawienia znajdują się na dolnej konsoli gry. Dzięki tej funkcji gra wykona określoną przez gracza liczbę automatycznych spinów. Można wybrać 10, 20 lub 50 obrotów, jednak nie ma możliwości ustawienia bardziej zaawansowanych limitów.

Gra występuje również w wersji mobilnej, w którą można grać w ustawieniu pionowym i poziomym. Pod względem graficznym wygląda ona identycznie, jak pełna gra. Grać można praktycznie na wszystkich urządzeniach przenośnych i na większości systemów. Dzięki adaptacji gry do potrzeb mniejszych ekranów, rozgrywka jest bardzo wygodna i przejrzysta.

Wygrane w Game of Thrones

Wygrane w automacie Game of Thrones bez logowania wypłacane są na podstawie 10 regularnych ikon, z czego 1 pełni również funkcję symbolu Wild. Ikony gry przedstawiają litery, ale też obrazy żywcem wzięte z serialu Gra o Tron, które można uznać za te lepiej płatne. Każdy symbole w grze może powtórzyć się w jednej zwycięskiej kombinacji od 3 do 5 razy. Im więcej, tym wyższa wygrana. Opisane stawki odnoszą się do maksymalnego zakładu wynoszącego 30 żetonów:

Symbol x3 x4 x5
Wild 50 100 500
Baratheon 30 80 250
Lannister 20 60 200
Stark 15 50 175
Targaryen 10 40 150
A i K 3 15 60
Q i J 2 10 40
Symbol rozproszony 30 60 6,000

Game of Thrones – podstawowe zasady

W podstawowej części rozgrywki wszystkie regularne symbole układają się w specjalne konfiguracje. Nie są to klasyczne, ustalone z góry linie wypłat, a specjalne kombinacje, w których identyczne ikony powinny ułożyć się względem siebie w sąsiednich kolumnach, liczonych zawsze od lewej do prawej strony. Taki system wygranych przekłada się na dokładnie 243 potencjalne układy wypłat. Aby wygrać, wystarczy wybrać jedną, ogólną wartość stawki i kliknąć środkowy przycisk Spin.

Game of Thrones automat zachowany jest w bardzo ciemnej kolorystyce, która stanowi nawiązanie do mrocznego serialu, jakim się inspirowano. Sama grafika może nie zawiera zbyt wielu elementów i ma dość prosty układ, jednak nadal pozostaje realistyczna. Na pierwszym planie widoczna jest plansza gry właściwej, natomiast w tle umieszczono pomieszczenie przypominające pewną mroczną komnatę.

Podczas gry słychać muzykę z serialu Gra o Tron. Ta, jak wiadomo, jest bardzo podniosła i nieustannie buduje niepowtarzalny, ciężki klimat. Slot działa bezbłędnie pod względem technicznym.

Cała nawigacja została umiejscowiona na samym dole ekranu. Na środku konsoli, poza przyciskiem służącym do wykonania pojedynczego spinu, znajdują się także te odpowiadające za zmianę wysokości stawki zakładu oraz szybkości animacji dla kolejnych spinów, ale też ustawiania funkcji Autoplay. Poniżej wyświetlają się liczby, takie jak wybrana stawka, aktualna wygrana oraz pozostała liczba monet.

Game of Thrones jest grą o wysokiej zmienności oraz RTP w wysokości równych 95%. Przeciętny procent zwrotu dla gracza w połączeniu z wysoką wariancją od razu informują o tym, że wszelkie wygrane w slocie powinny pochodzić w większości z dodatkowych funkcji gry, a nie z jej regularnego trybu. Te oraz inne informacje można znaleźć w znajdującym się w lewym górnym rogu menu, w zakładce oznaczonej literką „i”. Tam też mieści się całkowita tabela wypłat.

Bonusy za grę w Game of Thrones

Podstawowym symbolem specjalnym gry jest Wild, który występuje nie tylko w zwykłej części gry, ale i podczas wszelkich funkcji bonusowych. Ikona Wild łączy się ze wszystkimi regularnymi symbolami gry, substytuuje brakujące i tworzy z pozostałymi zwycięskie kombinacje.

Kolejnym symbolem dodatkowym gry jest symbol rozproszony Jeśli na planszy, w dowolnym położeniu znajdą się 2 symbole tego rodzaju, gracz otrzyma losowej wysokości nagrodę gotówkową. Wygrane, w których wzięły udział, mnożone są przez całkowitą stawkę. 3, 4 lub 5 symboli rozproszonych aktywuje tryb darmowych obrotów, istniejących w 4 różnych wersjach:

 • Obroty Baratheonów – 8 free spinów z mnożnikiem X5
 • Obroty Lannisterów – 10 free spinów z mnożnikiem X4
 • Obroty Starków – 14 free spinów z mnożnikiem X3
 • Obroty Targaryenów – 18 free spinów z mnożnikiem X2

Przed wejściem do funkcji darmowych obrotów należy samodzielnie wybrać jeden z czterech różnych trybów rozgrywki.

Wypróbuj Game of Thrones za darmo

Game of Thrones jest wyjątkowo interesującym automatem do gry, który powinien zostać wypróbowany przez wszystkich fanów serialu Gra o Tron. Gra zawiera kilka bonusów specjalnych, w tym symbole Wild i symbole rozproszone, ale też funkcję darmowych spinów, w trakcie których każdy może sam wybrać, ile spinów chciałby rozegrać oraz jaki mnożnik powinien być podczas ich zastosowany.

Przed rozpoczęciem gry w Game of Thrones na prawdziwe pieniądze, warto wypróbować grę w wersji Game of Thrones demo. Dzięki temu dowiesz się, jak funkcjonują wszystkie bonusowe opcje gry, bez konieczności zakładania konta. Możesz zrobić to na naszej stronie, gdzie znajduje się slot Game of Thrones bez depozytu.