Gemmed Cechy
  • Dostawca oprogramowania: Betsoft
  • Typ automatu: Wideo sloty
  • Linie wygrywające: 40503
  • Bębny: 9
  • Min. Zakład: 0.1
  • Max. Zakład: 10
  • RTP: 96.46%

Gemmed slot online

Wielu sceptyków twierdzi, że automaty do gier są powtarzalne. Trudno się z tą opinią nie zgodzić, ale właśnie dlatego powstają takie pozycje jak Gemmed automat do gry. Popularne studio Betsoft stworzyło innowacyjny automat z popularnymi kamieniami szlachetnymi, które wydobywa się z ziemi. To właśnie owe błyskotki odgrywają tutaj główną rolę, ale warto zwrócić także uwagę na niecodzienny format zabawy.

Gemmed w kasynach na prawdziwe pieniądze może na początku nieco przytłaczać. Gra wygląda nieco inaczej i użytkownicy mogą bać się inwestować w niej pieniądze. Na szczęście na naszej stronie internetowej można się bawić w Gemmed bez logowania w wersji demonstracyjnej. Zabawa odbywa się z użyciem fikcyjnej waluty, która działa identycznie jak prawdziwa. Warto zaznaczyć, że wersja Gemmed bez rejestracji jest niezwykle wygodna i niezobowiązująca. Wystarczy po prostu włączyć i dobrze się bawić.

Cechy automatu do gry Gemmed

Produkcja Betsoft jest idealnym przykładem automatu niestandardowego. Ma 9 bębnów i 9 rzędów z symbolami. Aż 81 jednocześnie wyświetlanych na ekranie symboli sprawia, że mogą one tworzyć kombinacje wygrywające na aż 40503 sposobów. Pomimo niestandardowego wyglądu, twórcom udało się zapewnić, że Gemmed gra ma współczynnik RTP na poziomie około 96,5%.

Gra jest bardzo łatwo sterowalna z poziomu komputerów, jak i urządzeń mobilnych. Interfejs jest minimalistyczny i grą steruje się za pomocą zaledwie kilku przycisków znajdujących się w prawym dolnym rogu ekranu. Minimalny możliwy zakład to 0,1, a maksymalny to 10.

Warto zagrać w Gemmed bez depozytu, żeby zapoznać się ze wszystkimi dodatkowymi opcjami slotu. Twórcy zamieścili kilka interesujących funkcji, które usprawniają zdobywanie pieniędzy. Są to takie bonusy jak Double Up, Scatter i Wild.

Wygrane w Gemmed

W grze pojawia się 16 różnych symboli, które dodatkowo mogą osiągać różną wielkość i kształt. Kombinacje wygrywające tworzy się od 4 do 9 obrazków na jednej linii. Od najsłabiej do najlepiej płatnych są to (wygrane są przeliczone dla zakładu wynoszącego 1.00):

Symbole Płatność
Liczby i litery (9, 10, J, Q, K, A) 0,2 do 2,5
Szary, Różowy lub Niebieski kamień od 0,3 do 3,0
Czerwony lub Zielony kamień od 0,5 do 3,5
Błyszczący niebieski lub błękitny kamień od 0,7 do 5
Błyszczący żółty kamień od 0,5 do 10
Kolorowe kamienie (Scatter) od 0,5 do 10

Kolorowy kamień z napisem Wild nie wypłaca wygranych.

Gemmed – jak grać?

Pomimo niecodziennego wyglądu, rozgrywka w Gemmed automat jest bardzo intuicyjna. Na ogromny ekranie wyświetla się do 81 symboli. Jeśli trafią się ikony o większym rozmiarze, można się cieszyć, ponieważ szanse trafienia kombinacji znacznie się zwiększają. RTP na poziomie prawie 96,5% zapewnia częste i wysokie wygrane. Rozgrywka opiera się na klikaniu dwóch przycisków odpowiadających za uruchomienie zabawy. Większego, który wykonuje pojedyncze losowanie, a także mniejszego, odpowiadającego za automatyczną rozgrywkę.

Żeby zmaksymalizować swoje osiągi, warto uruchomić Gemmed online, zapoznać się z tabelą wypłat (pod przyciskiem „i”) i rozegrać kilka dłuższych partii. Najlepszym sposobem będzie granie do czasu, aż uda się zapoznać ze wszystkimi opcjami bonusowymi. Dopiero potem zaleca się rozgrywkę za prawdziwe pieniądze.

Bonusy i promocje w Gemmed

Dla tych graczy, którzy chcieliby wygrać duże, automat Gemmed demo ma kilka opcji do wyboru:

  • Scatter – trafienie od 5 do 10 symboli z kolorowymi kamykami zapewnia od 15 do 50 darmowych spinów.
  • Wild – kolorowy kamyk odpowiada za zamienianie się ze wszystkim symbolami z wyjątkiem Scattera.
  • Double Up –  po trafieniu kombinacji wygrywającej odblokowuje się opcja podwojenia nagrody. To prosta gra w orła i reszkę. Z każdym trafieniem wygrana zostaje podwojona. W przypadku przegranej pieniądze przepadają.

Gemmed slot – nasza opinia

Gemmed to niezwykle interesująca pozycja, z którą powinien zapoznać się każdy fan automatów do gier. Produkcja na pierwszy rzut oka może wydawać się skomplikowana, dlatego zaleca się wypróbowanie gry Gemmed za darmo na naszej stronie czy w kasynach online polskich. Wtedy można zapoznać się ze wszystkimi funkcjami i przekonać, że gra jest bardzo łatwa i przyjemna. Wysoki współczynnik RTP potwierdza jedynie, że wygrane są częste i odpowiednio wysokie.