Golden Goddess

Star Star Star Star Star
Grać na prawdziwe pieniądze
Cechy
  • Dostawca oprogramowania: IGT
  • Typ automatu: Wideo sloty, Jackpot
  • Linie wygrywające: 5
  • Bębny: 40
  • Min. Zakład: 0.10
  • Max. Zakład: 10
  • RTP: 96%

Golden Goddess automat online

Automat Golden Goddess online to slot z relatywnie krótkim stażem na rynku: gra miała swoją premierę w roku 2017. Producentem jest znane studio IGT, które i tym razem stanęło na wysokości zadania. Ze względu na możliwość trafienia gigantycznego Jackpota, ogromną popularnością cieszy się wersja Golden Goddess na prawdziwe pieniądze.

Nie oznacza to jednak, że mamy tutaj do czynienia z typowym automatem, który służy wyłącznie do „zarabiania”. Golden Goddess to pozycja wyjątkowa właśnie ze względu na świetnie połączenie różnych walorów. Z jednej strony jest to efektowny slot video, który oferuje graczowi szereg wysoce interesujących opcji dodatkowych. Z drugiej strony natomiast, Golden Goddess to rzecz jasna także szansa na gigantyczne wygrane. Przy okazji slot oferuje też przyzwoite RTP.

Golden Goddess należy do grupy automatów o skomplikowanej strukturze. Próba przejścia od razu do gry na prawdziwe pieniądze niekoniecznie stanowi dobry pomysł. Zdecydowanie lepiej będzie najpierw wypróbować Golden Goddess bez rejestracji, a więc w darmowej wersji demo. Kultowy slot od IGT w bezpłatnej i niewymagającej logowania wersji demonstracyjnej jest dostępny na naszej stronie. Aby grać, wystarczy włączyć slot z poziomu przeglądarki. Oprócz tego Golden Goddess za darmo to także znakomita rozrywka, jakiej dostarcza ten efektowny i pełen niespodzianek automat.

Funkcje i specyfikacje techniczne Golden Goddess

O tym, że w przypadku Golden Goddess mamy do czynienia ze slotem o skomplikowanej strukturze, przekonuje nas już pierwszy rzut oka na specyfikację techniczną. Golden Goddess gra od studia IGT oferuje mianowicie:

  • pięć bębnów,
  • trzy rzędy,
  • czterdzieści linii wygrywających.

Do tego trzeba dodać jeszcze obecność symboli Wild, które wchodzą w interakcje z innymi symbolami, zwiększając tym samym częstotliwość wygranych. Niestety ze względu na złożoność tego slotu, Golden Goddess raczej nie jest polecana początkującym graczom. Poznanie i przyswojenie zasad tego slotu naprawdę jest w stanie zabrać trochę czasu.

Oprócz tego Golden Goddess automat do gry oferuje nam również symbol Scatter. Scatterem jest tutaj róża. Jeżeli uda nam się wylosować co najmniej 3 Scattery na odpowiednich bębnach, wchodzimy do specjalnej gry bonusowej z darmowymi spinami. Jak przystało na nowoczesny automat video, Golden Goddess udostępnia opcję Autoplay. RTP tego slotu według informacji podawanych przez samego producenta wynosi 93,50% do 96%. Innymi słowy, mamy do czynienia z automatem o średniej zmienności.

Najniższy zakład w Golden Goddess wynosi jeden żeton na jedną linię wygrywającą. Maksymalnie możemy obstawić po 500 monet na każdą z 40 linii nagrody. Golden Goddess automat największą sławę zawdzięcza jednak jackpotowi. W przypadku trafienia Jackpota nasza wygrana zostanie pomnożona aż o 20 000 razy. Nic dziwnego, że Golden Goddess to slot wręcz kultowy wśród osób, które polują na potężne wygrane w kasynach online!

Golden Goddess – stół wypłat

Golden Goddess ze względu na dostępność aż 40 linii wygrywających oferuje częste i wysokie wygrane. Należy pamiętać o tym, że tak duża liczba linii nagrody sprawia, że w wielu wypadkach będziemy losować ten sam symbol jednocześnie nawet na kilkunastu liniach. Poniżej opisujemy wypłacalność symboli w Golden Goddess bez logowania przy założeniu, że wysokość zakładu wynosi 40 żetonów na spin.

Symbol Wygrana
3x 4x 5x
10 1 6 11
J 2 7 12
Q 3 8 13
K 4 9 14
A 5 10 15
Biały Ptak 5 15 20
Klacz 5 16 30
Mężczyzna 8 17 40
Złota Bogini 10 18 50
Logo Golden Goddess 50 250 1000

W standardowej grze największą wygraną zapewni nam wylosowanie 5 symboli loga Golden Goddess. Wygrana jest wtedy mnożona aż przez 1000, czyli przy zakładzie 40 żetonów wygralibyśmy 40 000. Warto jednak pamiętać, że w Golden Goddess mamy Jackpota. Możliwe jest zapełnienie całej planszy logiem Golden Goddess. Wtedy osiągamy najwyższą wygraną dostępną w tym slocie.

Golden Goddess – podstawowe zasady

Grę w Golden Goddess bez depozytu zaczynamy od zapoznania się z zasadami slotu. Sekcja zasad jest dostępna pod przyciskiem Game Rules, który widzimy w prawym górnym rogu ekranu. Obok zasad dostępny jest przycisk Paytable, czyli stół wypłat. Aktualne saldo naszych środków w grze automat prezentuje nam w dolnej prawej części ekranu pod złotym napisem Balance. Po jego lewej stronie widzimy okienko Win, gdzie będzie nam prezentowana wysokość wygranych osiąganych na slocie.

Po samej lewej stronie znajduje się ekran Lines, a więc liczba aktywnych linii nagrody. Obok tej sekcji widzimy zaś Line Bet (zakład na jedną linię nagrody) oraz Total, czyli wysokość całkowitego zakładu na jedno zakręcenie. Kwotę zakładu zmieniamy, klikając strzałki umieszczone po obu stronach przycisku Line Bet. Po samej prawej stronie widoczny jest niebieski przycisk, który służy do konfigurowania gry automatycznej. Aby zakręcić kołami slotu, wybieramy umieszczony w dolnej centralnej części ekranu złoty przycisk strzałki skierowanej w prawą stronę.

RTP slotu Golden Goddess demo dochodzi do poziomu 96%, co stanowi dobry wynik. Warto jednak pamiętać o zmienności automatu. Należy więc obserwować slot. Jeżeli zaczynamy częściej wygrywać, należy zwiększyć wysokość zakładu (oznacza to, że automat zwiększył RTP). W przypadku ciągu wygranych zmniejszamy zakład w celu redukcji strat w grze.

Bonusy i promocje w Golden Goddess

Golden Goddess nie udostępnia cenionej przez wielu graczy funkcji Zakładu. Mamy tutaj za to symbol Wild, którym jest logo Golden Goddess. Wild zastępuje wszystkie pozostałe symbole z wyłączeniem Scattera. Scatter w slocie Golden Goddess to symbol czerwonej róży. Wylosowanie 3 Scatterów otwiera nam drogę do gry bonusowej z 7 free spinami. Tutaj jednak ważna uwaga: aby wejść do gry bonusowej w Golden Goddess, Scatter musi pojawić się na 2, 3 oraz 4 bębnie. Jedynie taka konfiguracja udostępnia 7 darmowych zakręceń.

W trakcie gry bonusowej Wild będzie zastępować wszystkie inne symbole. Dodatkowa gratka to opcja „Stacks of Symbols”. Na początku rundy z free spinami Golden Goddess wylosuje dla nas symbol, który w trakcie 7 darmowych zakręceń będzie zapełniać sporą część pola gry, o ile rzecz jasna go wylosujemy. Dzięki tej mechanice runda bonusowa w Golden Goddess oferuje naprawdę wysokie wygrane.

Podsumowanie recenzji

Golden Goddess to slot, który cieszy się ogromną popularnością z kilku powodów. Pierwszym z nich jest rzecz jasna ogromny jackpot. Jednak również poza pulą dodatkową, Golden Goddess to po prostu świetny i wciągający automat, który fascynuje zarówno oprawą graficzną, jak i też przemyślaną konfiguracją opcji dodatkowych. Obok tego automatu nie sposób przejść obojętnie. Tak samo, jak na przykład Book of Dead czy Book of Ra, Golden Goddess stanowi absolutną kasynową klasykę, w którą po prostu trzeba zagrać przynajmniej w wersji demonstracyjnej.