Gonzo’s Quest

Star Star Star Star Star
Grać na prawdziwe pieniądze
Gonzo’s Quest Cechy
  • Dostawca oprogramowania: NetEnt
  • Typ automatu: Wideo sloty
  • Linie wygrywające: 20
  • Bębny: 5
  • Min. Zakład: 0.01
  • Max. Zakład: 2
  • RTP: 96%

Zagraj na prawdziwe pieniądze w Gonzo’s Quest w tych kasynach

Gonzo’s Quest automat online

Gonzo’s Quest automat do gry został wydany w 2011 roku przez studio NetEnt, czyli jednego z czołowych wydawców na rynku slotów online. Studio to już od ponad dwudziestu lat wykazuje się ogromną innowacyjnością i nieszablonowym podejściem do gier wideo. Ich dzieła są przy tym dopracowane w najmniejszych szczegółach oraz potrafią zająć uwagę gracza na długie godziny.

Jednym z ich hitów jest omawiany w tym artykule Gonzo’s Quest online. Gra ta, jako pierwsza w historii tego studia, uzyskała status platynowej. Już od samego powstania dziesięć lat temu, do teraz uzyskuje pozytywne recenzje krytyków i cieszy się niegasnącą sympatią graczy w polskich kasynach online.

Dołączamy w niej do tytułowego konkwistadora o imieniu Gonzo. Gonzo na swoim galeonie dopływa do wybrzeży Peru w poszukiwaniu legendarnego Eldorado. Kierując się skradzioną mapą, przeczesuje ruiny starożytnej cywilizacji Inków z misją odnalezienia złotego miasta.  Cała gra utrzymana jest w klimacie świata Inków. Tłem gry są ukryte w dżungli ruiny. Symbole jakie się w niej pojawiają przypominają pradawne rzeźby, a z boku grze przygląda się sympatyczny Gonzo.

Na naszej stronie masz okazję poznać Gonzo’s Quest za darmo. Na początek proponujemy skorzystać z wersji Gonzo’s Quest demo, aby poznać jej zasady. W grze występują znikające symbole, mnożniki oraz symbole specjalne. Jest więc się czego uczyć. Na szczęście masz możliwość trenować Gonzo’s Quest bez rejestracji. Rozpoczęcie gry nie wiąże się również z ryzykiem utraty prawdziwych pieniędzy. Możesz grać w Gonzo’s Quest bez depozytu. Kiedy zrozumiesz już zasadę działania tego automatu i będziesz pewny swoich umiejętności, możesz skorzystać z kasyna online i grać w Gonzo’s Quest na prawdziwe pieniądze.

Gonzo’s Quest – opis gry

Gonzo’s Quest gra to slot wideo zbudowany z pięciu bębnów oraz trzech linii, na których twórcy poprowadzili aż dwadzieścia linii wygrywających. Ich ułożenie możemy sprawdzić po najechaniu na liczby po bokach bębnów. Stawki, o jakie możemy grać, zmieniamy przy pomocy wyboru jednego z pięciu poziomów. Tak więc, przy pierwszym poziomie minimalna stawka wynosi 20, a przy piątym wynosi 100. Mamy też możliwość zmiany wartości monet od 0,01 do 0,5.

Gra owoce dysponuje ciekawą opcją lawiny (Avalanche). Po wylosowaniu wygranej, zwycięskie symbole są niszczone, a w ich miejsce wpadają nowe, dając kolejną szansę na zwycięstwo. W trakcie jednej rundy każda kolejna lawina zwiększa wartość mnożnika nawet do x5.

Nie zabrakło również miejsca na symbole specjalne i wiążące się z nimi darmowe spiny bez depozytu czy bonus bez depozytu za rejestrację. Tym bonusom poświęciliśmy osobny akapit w dalszej części tej recenzji. RTP Gonzo’s Quest jest na przyzwoitym poziomie i wynosi 95%. Wynik ten może nie powala, ale 95% zwrotu dla gracza to dobry wynik.

Wygrane w Gonzo’s Quest

W tabeli poniżej przedstawiliśmy wysokości wygranych przy wylosowaniu określonej liczby identycznych symboli. Należy pamiętać również o tym, że wypłacana jest tylko najwyższa wygrana na linii stawki oraz że linie stawki dają wygraną, jeśli wygrywające symbole znajdują się w rzędzie od lewej do prawej.

Kolor symbolu x3 x4 x5
Srebrny 50 250 2500
Zielony 20 100 1000
Złoty 15 50 500
Fioletowy 10 25 200
Żółty 5 20 100
Czerwony 4 15 75
Szary 3 10 50

Podczas gry tabela wypłat jest dostępna pod przyciskiem “i”.

Gonzos Quest – podstawowe zasady

Gonzos Quest gra daje wygraną, kiedy na jednej z dwudziestu linii wygrywających pojawią się przynajmniej trzy identyczne symbole. Aby jednak do tego doszło musimy uruchomić losowanie. Robimy to przy użyciu największego przycisku na środku dolnej części ekranu. Możemy również przydzielić to zadanie samej grze, klikając w przycisk Autogra.

Automat będzie wtedy sam uruchamiał kolejne losowania przez ustaloną przez nas liczbę razy. Korzystając z ustawień zaawansowanych, możemy również zaprogramować kiedy gra automatyczna ma się zatrzymać. Może do tego dojść po dowolnej wygranej, jeśli wygrana przekroczy ustaloną przez nas kwotą, kiedy wylosujemy free falls i kiedy gotówka zmniejszy lub zwiększy się o daną kwotę.

Po lewej stronie znajdują się przyciski “-” i “+” do wybierania poziomu, o którym pisaliśmy wcześniej. Okno informujące nas jaka jest aktualna stawka oraz przycisk “i” kryjący pod sobą planszę z tabelą wypłat, opis funkcji automatu oraz zasady gry, z którymi należy zapoznać się przed rozpoczęciem zabawy. Całość ułatwia fakt, że twórcy nie zapomnieli o naszym kraju i cała gra została przetłumaczona na język polski.

Po prawej stronie znajdziemy okno, gdzie wybieramy wartość monety, informację ile ich posiadamy oraz ostatnią wygraną. Trzeba przyznać, że całość wykonana jest schludnie i przejrzyście. Wszystkie grafiki mają przyjemny wygląd oraz są dopracowane. Również muzyka i efekty dźwiękowe są bardzo dobrej jakości i idealnie pasują do motywu przewodniego tego automatu. Wszystko to sprawia, że gra w Gonzo’s Quest jest wyjątkowo przyjemna.

Bonusy i promocje w Gonzo’s Quest

W grze Gonzo’s Quest występują dwa typowe dla tego typu automatów symbole specjalne. Pierwszym z nich jest symbol wild, ukryty pod złotym pytajnikiem. Jak w innych tego typu grach wild zastępuje wszystkie symbole. Kiedy więc znajdzie się między dwoma identycznymi symbolami, da niespodziewaną wygraną.

Drugim, ciekawszym symbolem jest scatter pod postacią złotej maski z wystawionym językiem. Symbol ten w tym wypadku jest nazywany Free falls. Wylosowanie trzech takich symboli uruchamia rundę bonusową z dziesięcioma darmowymi spinami. Podczas tej rundy zmienia się wartość mnożników, nie jest to już x1, x2, x3 i x5 a x3, x6, x9 oraz oszałamiające x15. Przy odrobinie szczęścia, podczas rundy bonusowej można zgarnąć więc prawdziwą fortunę!

Wypróbuj Gonzo’s Quest za darmo

Gonzo’s Quest jest jednym z największych hitów renomowanego studia NetEnt oraz jednym z największych hitów wśród automatów do gry online w ogóle. Gra ta posiada ciekawe bonusy, darmowe spiny, lawinę niszczącą symbole, wysokie RTP oraz świetną oprawę graficzną. Szczerze zachęcamy abyś zapoznał się z tym lubianym na całym świecie automatem. Aktualnie jest to niezwykle proste. Możesz sprawdzić tą grę całkowicie za darmo, bez rejestracji.

Co więcej, na naszej stronie dostępne jest Gonzo’s Quest bez logowania. Jeśli gra ci się spodoba, będziesz miał możliwość gry w nią w kasynie online. Nie trać więc szansy na świetną zabawę oraz zastrzyk prawdziwej gotówki. Na koniec nie pozostało nam nic innego jak zaprosić cię na przygodę z konkwistadorem Gonzo i życzyć ci mnożnika x15 w grze na prawdziwe pieniądze.