Honey Rush Cechy
 • Dostawca oprogramowania: Play'n GO
 • Typ automatu: Wideo
 • Linie wygrywające: 1
 • Bębny: 7
 • Min. Zakład: 0.2
 • Max. Zakład: 100
 • RTP: 96%

Zagraj na prawdziwe pieniądze w Honey Rush w tych kasynach

Honey Rush darmowy slot online

Automat Honey Rush przenosi nas w objęcia skrupulatnych pszczół robotnic i pozwala choć odrobinę poznać ich słodki świat. Honey Rush od dewelopera Play’n GO nie jest standardowym typem automatów jaki mogłeś do tej pory poznawać. Uruchamiając grę po raz pierwszy zauważymy, że nie ma tutaj standardowego bębna i płatnych linii wypłat. W zamian tego otrzymujemy ścianę symboli, która opada z góry na dół a o wygranej decydują specjalne klastry, w których musi znaleźć się minimum 5 symboli ułożonych obok siebie.

Automat gwarantuje dobrą zabawę i mnogość funkcji takich jak chociażby Cluster Pays czy symbol Wild. Przed rozpoczęciem rozgrywki pamiętaj aby dokładnie zapoznać się ze wszystkimi funkcjami jakie można znaleźć w tej produkcji. Możesz to zrobić wykorzystując Honey Rush bez rejestracji w wersji demo dostępną bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Pozwoli Ci to przetestować grę bez ryzykowania własnego kapitału.

Podstawowe cechy Honey Rush

Wszystkie symbole w automacie Honey Rush na prawdziwe pieniądze opadają kaskadowo z góry na dół tworząc zwycięskie klastry, w których znaleźć się musi minimum 5 symboli. Minimalna stawka w tym automacie to 0,20 natomiast maksymalnie możemy obstawić nawet 100 monet w połączeniu z RTP na poziomie 96,54% sprawia to, że gra jest odpowiednia zarówno dla graczy początkujących jak i tych profesjonalnych, którzy grają na wyższych stawkach. Honey Rush to automat pod wieloma względami innowacyjny, posiada funkcje nieznane dotąd z innych automatów, znaleźć tutaj możemy między innymi funkcję Cluster Pays czyli brak standardowych płatnych linii a tworzenie specjalnych klastrów, które dają wygraną w przypadku minimum 5 stykających się symboli.

Co ciekawe Honey Rush automat na pieniądze posiada również mechanikę, która nagradza gracza podczas przegranych rund, dzięki Worker Colony funkcji, która uruchamia się w losowym momencie gracz ma szansę na dodatkowe nagrody. Symbol Sticky Wild, o którym również nie można zapomnieć reprezentowany jest przez szklankę miodu i może zapewnić maksymalnie mnożnik x3. Co oczywiste może on zastąpić każdy dowolnie inny symbol w grze aby utworzyć zwycięski klaster.

Honey Rush bez depozytu to automat w polskim kasynie online dostępny na wszystkich urządzeniach mobilnych dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii nie ma znaczenia w jakim miejscu się znajdujesz, potrzebujesz wyłącznie stałego dostępu do internetu i możesz cieszyć się słodką przygodą z pracowitymi pszczółkami.

Tabela wypłat Honey Rush

Specjalnie dla naszych użytkowników zdecydowaliśmy się przygotować tabelę z wartością poszczególnych symboli dostępnych w grze.

Symbol Wszystkie typy kwiatów Brązowa moneta Srebrna moneta Złota moneta Niebieski diament
5 0,2 0,6 0,8 1 2
6 0,3 0,8 1,2 1,5 3
7 0,4 1,2 1,6 2 4
8 0,5 1,6 2 2,5 5
9 0,6 2 2,5 3 6
10 0,8 2,5 3 4 8
11 1 3 4 5 10
12 1,2 4 5 6 12
13 1,6 5 6 8 16
14 2 6 8 10 20
15+ 3 10 12 15 30
20+ 8 20 30 40 80
25+ 15 40 50 60 100
30+ 20 60 80 100 200
35+ 40 100 150 200 400

Honey Rush – podstawowe zasady

Gra na automacie Honey Rush online to czysta przyjemność, świeże i ciepłe kolory połączone z totalnie miodową i słodką tematyką daje dużo satysfakcji i odprężenia. Cała rozgrywka jak już wspomnieliśmy wcześniej toczy się na sześciokątnym plastrze miodu ułożonym na siatce 4-5-6-7-6-5-4 i miejscem w sumie na 37 symboli. Po lewej stronie znajdziemy tablicę, na której zamieszczane są wszystkie zwycięskie klastry podczas aktualnej rundy, jest to przydatna opcja w szczególności gdy nadejdzie Queen Colony i olbrzymia ilość zwycięskich klastrów. Poniżej przedstawiamy dostępne przyciski i funkcja jaką pełnią w grze:

 • Autoplay – Możliwość uruchomienia trybu automatycznego na określoną ilość rund.
 • Dwie przeciwstawne strzałki – przycisk oznacza „spin” czyli rozpoczęcie gry.
 • Belka z dostępnymi stawkami – na środku ekranu znajduje się belka, na której gracz dobiera konkretną stawkę.
 • „i” – kliknięcie oznacza przejście do zasad i instrukcji tej gry oraz tabeli płatności.
 • Głośniki – możliwość włączenia lub wyłączenia muzyki w grze.

Bonusy w Honey Rush

Honey Rush gra posiada bardzo interesujące rozwiązanie bonusowe o nazwie Rush Meter jest to specjalna tarcza umiejscowiona po prawej strony ekranu, dzięki której możemy zwiększać mnożnik wygranej gdy wskaźnik pokonuje coraz to kolejne poziomy punktów. Punkty są zbierane dzięki zwycięskim kombinacjom im więcej ich ułożymy tym większy mnożnik uzyskamy. Sama tarcza podzielona jest na 4 etapy a każdy z tych etapów jest trudniejszy do pokonania niż poprzedni:

 • 1 poziom – zebranie 20 symboli skutkuje pojawieniem się Drone Colony + 1 symbol Sticky Wild
 • 2 poziom – zebranie 40 symboli skutkuje pojawieniem się Drone Colony + 1 symbol Sticky Wild
 • 3 poziom – wymagane jest zebranie minimum 80 symboli co sprawia pojawienie się Drone Colony + 1 symbol Sticky Wild
 • 4 poziom – uaktywnia tryb Queen Colony po zebranie 160 symboli.

Drone Colony to funkcja, która zapewnia klaster minimum 7 symboli a także dodatkowe symbole Sticky Wild.

Wypróbuj Honey Rush za darmo

Honey Rush to automat, który może zaskoczyć niejednego gracza. Zarówno tematyka jak i mechanika darmowej gry hazardowej może budzić efekt zdziwienia na wielu twarzach. Gra zbudowana jest na siatce, na której mieści się 37 symboli a wygrane kombinacje tworzone są poprzez klastry minimum 5 symboli. Automat może generować dzięki temu olbrzymie wypłaty dochodzące nawet do x9000 od postawionej stawki połączenie tego z dość dużą zmiennością oraz RTP na poziomie 96,54% sprawia, że wskakujemy na naprawdę dużą karuzelę emocjonalną, która zakończyć się może solidnym jackpotem. Honey Rush automat do gry na telefon online wymaga od gracza stosunkowo duże zaplecza finansowego dlatego też jest idealna dla graczy High Roller oraz tych, którzy uwielbiają automaty z kategorii Cluster Pay.

FAQ - najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi

Czy możliwa jest gra w Honey Rush za darmo?

Oczywiście, że tak! Możesz skorzystać z gry za darmo i bez rejestracji bezpośrednio na naszej stronie dzięki wersji Honey Rush demo. Jest to idealna możliwość na przetestowanie dostępnych funkcji przed decyzją o grze w prawdziwym kasynie za realną gotówką.

Czy Honey Rush slot ma funkcję darmowych spinów?

Nie! Honey Rush nie posiada funkcji gwarantującej darmowe spiny. Znajdziesz tutaj jednak sporo innych funkcji specjalnych takich jak symbol Sticky Wild czy też funkcja bonusowa Rush Meter.

Czy grając w Honey Rush slot mam szansę wygrać prawdziwe pieniądze?

Tak! Pamiętaj jednak, że aby wygrać prawdziwe pieniądze konieczna jest gra w kasynie online z realną gotówką.

Czy wymagane jest pobranie Honey Rush slot, żeby zagrać?

Nie! Deweloper Play’N Go tak jak w przypadku większości swoich produkcji wykorzystuje najnowsze technologie, dzięki którym możemy grać na automacie Honey Rush bez logowania bezpośrednio w naszej przeglądarce internetowej.