Hot Fruits Deluxe

Star Star Star Star Star
Grać na prawdziwe pieniądze
Hot Fruits Deluxe Cechy
  • Dostawca oprogramowania: Amatic
  • Typ automatu: Wideo sloty, Sloty owocowe, Hot spot, 777
  • Linie wygrywające: 5
  • Bębny: 3
  • Min. Zakład: 1
  • Max. Zakład: 1000
  • RTP: 96%

Hot Fruits Deluxe – darmowy slot online

Nasz dzisiejszy artykuł poświęciliśmy bardzo interesującej grze slotowej z grupy owocówek, jaką jest jedno z najnowszych dzieł znanej i cenionej przez szeroką rzeszę graczy firmy Amatic. Chodzi tutaj oczywiście o Hot Fruits Deluxe automat do gry, który pojawił się na rynku w marcu 2020 roku. Na pierwszy rzut oka to bardzo klasyczna owocówka z trzema bębnami – ale pozory mylą, bo mamy tutaj wiele atrakcyjnych opcji do poznania. I właśnie dzięki naszemu artykułowi będziesz mógł poznać je bliżej.

Możesz też wybrać drogę na skróty i uzupełnić czytanie naszej dzisiejszej recenzji graniem w Hot Fruits Deluxe demo. Przygotowaliśmy tę wersję specjalnie dla Ciebie i udostępniliśmy w naszym serwisie internetowym. Możesz w nią zagrać praktycznie od ręki. Nie każemy Ci rejestrować się w naszej witrynie. Nie musisz podawać nam adresu e-mail, ani też hasła. I oczywiście nie ma potrzeby wpłacania pieniędzy, by móc zagrać w tę grę, bo my dziś pozwalamy Ci zagrać w Hot Fruits Deluxe za darmo. Potraktuj to jako bezpłatny trening, dzięki któremu możesz lepiej poznać ten tytuł zanim zagrasz w niego na prawdziwe pieniądze w swoim ulubionym kasynie internetowym. Oczywiście nie ma także żadnych limitów dotyczących grania w tę grę, czy to liczby spinów, czy też czasu spędzonego na zabawie – bo to właśnie jest przede wszystkim wspaniała zabawa, która jednocześnie ma parę pożytecznych dodatkowych aspektów.

Hot Fruits Deluxe slot – główne funkcje

Z naszego wstępu dowiedziałeś się już, że gra Hot Fruits Deluxe na prawdziwe pieniądze jest dziełem firmy Amatic i że pochodzi ona z 2020 roku. Gdy tylko ją zobaczysz po raz pierwszy, to od razu będziesz wiedzieć, że jest to typowa gra owocówka o najbardziej klasycznej z możliwych form, bo ma ona mechanikę 3×3. A to oznacza obecność trzech bębnów i tylko dziewięciu symboli w oknie gry (czyli trzech rzędów poziomych z symbolami). Poza tym w tej grze mamy także 5 aktywnych linii wygranych. Jeśli połączymy to ze średnią zmiennością przechodzącą w wysoką oraz współczynnikiem zwrotu dla gracza (RTP) na poziomie 95%, to widzimy wyraźnie, że mamy do czynienia z tytułem, który nie zasypie nas mnóstwem wygranych, ale za to jak już trafimy jakąś premiowaną kombinację symboli, to wygrana będzie naprawdę konkretna.

I do tego samego wniosku możemy dojść przyglądając się parametrom zakładów. Najniższa stawka na grę to 1 moneta, a najwyższa suma do postawienia na pojedynczy spin wynosi aż 1 000 monet. Poza tym mamy tutaj grę automatyczną oraz Wildy – i na tym kończy się lista opcji dodatkowych dla gry Hot Fruits Deluxe bez depozytu. Ale nie zapominaj, że mówimy o prostej owocówce.

Tabela wypłat Hot Fruits Deluxe

Gry z wysoką zmiennością i możliwością postawienia dużych pieniędzy na jeden spin zwykle charakteryzują się bardzo wysokimi potencjalnymi wypłatami. A jak to wygląda w przypadku gry Hot Fruits Deluxe online? Oto tabela wygranych dla tego tytułu.

Symbol Wygrana
Czerwone siódemki 80 000
Złote gwiazdy 40 000
Arbuzy 20 000
Złote dzwonki 16 000
Hot Fruits 160 000
Śliwki 8 000
Pomarańcze 8 000
Cytryny 8 000
Wiśnie 4 000

Wszystkie wartości podane w powyższej tabeli dotyczą grania na najwyższą możliwą stawkę, czyli tysiąc monet. Warto jednak jeszcze pamiętać o jednej zasadzie obowiązującej w grze Hot Fruits Deluxe bez logowania. Otóż jeśli w oknie gry pojawią się same jednakowe symbole, to wynikowa wygrana zostanie podwojona. Na przykład 9 złotych dzwonków jednocześnie na ekranie zapewni Ci wygraną w wysokości 32 000 monet dla pojedynczej kombinacji – a otrzymasz wtedy oczywiście aż pięć takich wygranych, po jednej na każdą aktywną linię wygranej.

Hot Fruits Deluxe – podstawowe zasady

Firma Amatic od zawsze słynęła z tworzenia gier wyjątkowo prostych w obsłudze, niezależnie od stopnia skomplikowania ich zasad. Do tej reguły stosuje się także Hot Fruits Deluxe automat, który jest tak łatwy i przejrzysty w nawigowaniu, że poradzi sobie z tym nawet zupełnie niedoświadczony gracz. Większą część ekranu gry zajmuje okno z symbolami. Pod nim znajduje się panel z opcjami ustawiania wysokości zakładu, trybu gry automatycznej, opcja MAX BET ustawiająca jednym kliknięciem najwyższą stawkę oraz duży przycisk rozpoczynający grę.

Z kolei po prawej stronie mamy trzy ikony związane z ustawienia. Graczy na pewno zainteresuje ta znajdująca się na samej górze. Oznaczona jest ona znakiem zapytania. Jeśli ją klikniesz, to zostaniesz przeniesiony do wbudowanej w grę instrukcji dla użytkowników. Zawiera ona wszystkie niezbędne informacje na temat gry, jej zasad, znaczenia symboli specjalnych, tabeli wygranych, współczynnika RTP i inne ważne kwestie. Stanowi to nieocenioną pomoc dla początkujących użytkowników, a i doświadczeni gracze mogą z niej skorzystać w razie potrzeby.

Bonusy za grę w Hot Fruits Deluxe

Jeśli chodzi o funkcje specjalne w grze Hot Fruits Deluxe bez rejestracji, to nie mamy tutaj ich za dużo. Tak naprawdę to firma Amatic wyposażyła swoją grę owocową w tylko jedną opcję. Jest nią Wild, którego funkcję przejął symbol HOT FRUITS. Zastępuje on wszystkie inne rodzaje symboli na aktywnych liniach wygranych i przyczynia się w ten sposób do zwiększenia szansy na uzyskanie nagrody.

Na przykład jeśli na jednej z pięciu aktywnych linii wygranych mamy kombinację wiśnie – HOT FRUITS – wiśnie, to w przypadku standardowego symbolu nie byłby to układ premiowany wygraną. Ale w tym konkretnym przypadku HOT FRUITS zastępuje wiśnie, więc Hot Fruits Deluxe gra potraktuje taką kombinację jako układ trzech wiśni i wypłaci w związku z tym stosowną nagrodę. Poza tym jedynym jeszcze niestandardowym rozwiązaniem jest mnożnik wygranej x2 jeśli trafimy w oknie gry dziewięć jednakowych symboli.

Wypróbuj Hot Fruits Deluxe za darmo

Zawsze uważaliśmy, że firma Amatic projektuje doskonałe gry slotowe, a w szczególności dobrze wychodzą jej owocówki. Hot Fruits Deluxe może śmiało stanowić doskonałe potwierdzenie tej tezy, bo jest ona naprawdę znakomitym produktem. Ma przyjemną dla oka (choć typowo dla Amatic, mało efektowną) oprawę graficzną o dość wysokiej przejrzystości, więc nic na ekranie nie rozprasza gracza pozwalając mu się skupić na rozgrywce. Sama gra jest bardzo łatwa w obsłudze, więc doskonale nadaje się dla początkujących graczy. Ale co najważniejsze w grach hazardowych, jest bardzo wciągająca i zapewnia wysokie nagrody. A to oznacza, że naprawdę warto poświęcić trochę czasu i w nią zagrać jeszcze dziś!