Hot Party Cechy
  • Dostawca oprogramowania: Wazdan
  • Typ automatu: Wideo sloty, Hot spot, 777
  • Linie wygrywające: 20
  • Bębny: 5
  • Min. Zakład: 20
  • Max. Zakład: 100
  • RTP: 96.48%

Hot Party online

Firma Wazdan wprawdzie nie jest zbyt dobrze znana polskim graczom, ale nie zmienia to faktu, że jej produkty zasługują na uwagę. A Hot Party automat w online kasynie polskim do gry jest tego doskonałym przykładem. To bardzo interesująca i dobrze wykonana maszyna slotowa, która potrafi naprawdę wciągnąć na długie godziny!

Możesz się o tym przekonać grając w Hot Party gry demo hot spot zupełnie za darmo w naszym serwisie. To specjalna wersja na wirtualne pieniądze, która pozwala bezpłatnie poznać w pełni tę grę i bawić się nią tak długo jak tylko zechcesz. I to wszystko zupełnie za darmo i bez żadnych ograniczeń. Nie musisz zakładać konta, wpłacać pieniędzy, ani też spełniać innych warunków. Po prostu grasz i bawisz się dobrze tak długo, jak tylko zechcesz.

Specyfikacje automatu Hot Party

Hot Party automat jest typową grą slotową opartą o mechanikę 5×3. To oznacza, że gracz ma do dyspozycji pięć bębnów oraz okno symboli z trzema rzędami, czyli piętnaście symboli jednocześnie widocznych jest na ekranie. Do tego dochodzi 20 (lub w niektórych wersjach nawet 143) aktywnych linii wygranych.

Hot Party gra zawiera oczywiście także wildy i scattery. Rolę tę pełni jeden symbol, jakim jest pełna kolorów piłka plażowa. Minimalna wartość stawki na jeden spin wynosi 1 EUR. Z maksymalną stawką jest nieco inaczej. Zawsze wynosi ona 1 000 EUR, ale musisz jednak zawsze pamiętać o tym, że regulowanie poziomu zakładu odbywa się za pomocą monet na linię oraz liczby aktywnej linii wypłat. Jeśli grasz z jedną aktywną linią wypłat, to możesz postawić na nią nawet 1000 monet o wartości 1 euro, ale grając np. na 10 linii, maksymalna stawka na linię to 100 EUR. Jest to o tyle istotne, że wypłaty wygranych w Hot Party online mają formę mnożnika stawki na jedną linię, a nie całkowitej kwoty postawionej na grę.

Współczynnik RTP dla tej gry wynosi 96,42%, czyli mieści się nieco powyżej średniej rynkowej dla gier slotowych tej kategorii.

Na tym kończą się opcje dodatkowe w tej grze. Nie znajdziesz tutaj na przykład bonusowych gier, mnożników wygranych, ani innych funkcji specjalnych, jak stacked wildy itp.

Automat Hot Party – jak grać?

Od strony graficznej Hot Party za darmo prezentuje się w typowy dla gier firmy Wazdan sposób. Mamy tutaj szerokie okno gry z charakterystycznymi symbolami. Cała gra utrzymana jest w stylistyce plażowej, a więc na dole ekranu mamy żółty piasek, nieco wyżej błękitne morze i falującą powierzchnię wody. Całość jest estetyczna i schludna, ale nie kłuje jednocześnie w oczy zbytnią nachalnością.

Do tego dochodzi typowy dla gier Wazdan panel sterowania z kilkoma raptem opcjami, wśród których bez wątpienia najważniejszą jest duży przycisk PLAY wprawiający bębny w ruch obrotowy. W lewym dolnym rogu ekranu mamy także kilka małych ikonek. Początkujący gracze mogą chcieć skorzystać z poradnika dostępnego pod symbolem „?”, który zawiera zestaw najważniejszych informacji na temat gry hazardowej online Hot Party na prawdziwe pieniądze i jej zasad.

Symbole i wypłaty w Hot Party

Pora w tym momencie omówić sobie kluczowy aspekt każdej gry slotowej, czyli spojrzeć na to, jakie wygrane oferuje nam Hot Party gra:

Symbol 3 symbole 4 symbole 5 symboli
Lody 1 10 50
Kolorowa piłka plażowa 0,40 2 10
Czerwona siódemka 0,50 2 5
BAR 0,50 2 5
Dzwonek 0,20 0,50 2
Kotwica 0,20 0,50 2
Koło ratunkowe 0,20 0,50 2
Parasol plażowy 0,20 0,50 2

Wszystkie pozycje w powyższej tabeli odnoszą się do grania na minimalną możliwą stawkę i podane są w euro. Z pozoru może się wydawać, że nie są to zbyt imponujące wartości, ale pamiętaj, że minimalny zakład to 1 euro. A jeśli grasz na jedną linię za 1000 euro, to jednorazowa wygrana dla gry Hot Party bez rejestracji może wynieść nawet 50 tys. Euro. A przecież możesz też grać na większą liczbę aktywnych linii wygrywających, co oznacza, że przy odrobinie szczęścia dobrze płatną kombinację możesz trafić np. 20 razy w jednym spinie!