Hot Twenty Cechy
  • Dostawca oprogramowania: Amatic
  • Typ automatu: Wideo sloty, Sloty owocowe, Hot spot, 777
  • Linie wygrywające: 20
  • Bębny: 5
  • Min. Zakład: 20
  • Max. Zakład: 1000
  • RTP: 96%

Hot Twenty  – darmowy automat do gry

Hot Twenty jest klasyczną grą w owocowym stylu, która do kasyn internetowych trafiła w 2015 roku. Automat ten można zakwalifikować jako tradycyjną grę owocową 2D, która pod względem motywu i tematyki przypomina pierwsze stacjonarne maszyny do gry. Hot Twenty automat do gry cechuje się bardzo prostą grafiką oraz budową. Jak przystało na klasycznego jednorękiego bandytę, Hot Twenty online ma jedynie kilka bonusowych cech, dzięki którym gracz może liczyć na nagrodę w wysokości maksymalnie do 27,500 monet.

Gracze, którzy grają w kasynach internetowych już od dłuższego czasu, z pewnością znają studio Amatic. Firma ta założona została w latach 90 ubiegłego wieku i już od lat zajmuje się tworzeniem przeróżnych produktów, w tym stacjonarnych maszyn do gry, ale i świetnych jakościowo slotów, zarówno tych klasycznych, jak i nowoczesnych.

Hot Twenty gra nie ma zarysowanej wyraźnej fabuły. Twórcy nie zainspirowali się również żadnym konkretnym dziełem. Jedynym ich natchnieniem były pierwotne, proste automaty do gry, jakie kiedyś można było spotkać we wszystkich kasynach fizycznych, ale też niektórych lokalach, do których dawniej licznie przybywali gracze.

Maszyny tego typu miały dość prostą, całkowicie mechaniczną konstrukcję, która nie pozwalała na zbyt wiele dodatkowych cech. To samo odwzorowane zostało w automacie Hot Twenty, w którym, poza prostą grafiką i podstawową częścią rozgrywki, nie znajdziesz raczej wielu bonusowych funkcji. Okazuje się jednak, że takie gry nadal mają wielu fanów, których nieustannie urzekają swoją łatwością sterowania i prostotą, jeśli chodzi o ilość dodatków.

Jeżeli nie czujesz się na siłach, by grać w Hot Twenty na prawdziwe pieniądze, wypróbuj na naszej stronie automat Hot Twenty demo. Dzięki niemu możesz poznać wszelkie reguły gry, bez ryzyka ani potrzeby zakładania konta czy składania depozytu.

Podstawowe cechy Hot Twenty

Hot Twenty, jak zresztą inne klasyczne, owocowe automaty 2D, został zbudowany z planszy o najbardziej standardowych rozmiarach – 5 pionowych kolumn i 3 rzędów. Wszelkie regularne wygrane pochodzą tutaj z klasycznego systemu opartego na określonych z góry liniach wypłat, których w grze funkcjonuje łącznie 20. Hot Twenty jest grą całkowicie pozbawioną dodatkowych funkcji. Jedynymi bonusami w Hot Twenty są symbole specjalne, czyli Scatter i Wild. Taka mechanika gry nie powinna jednak nikogo dziwić, gdyż jest to cecha charakterystyczna dla tego gatunku slotów.

Stawka gry może zostać wybrana na podstawie liczby uczestniczących w rozgrywce linii (1 lub 20) oraz zakładu dla każdej z nich (1-5). Przekłada się to na ogólny zakład w wysokości od 1 do 100 monet.

Chociaż Hot Twenty bez rejestracji jest grą stylizowaną na bardzo modelowy, konwencjonalny automat do gry, znajdziesz tutaj bardzo przydatną funkcję Autoplay, umieszczoną pod przyciskiem Auto Start. Dzięki niej gra może wykonać nieskończoną liczbę automatycznych obrotów. Niestety nie ma możliwości ustawienia bardziej szczegółowych limitów ani nawet dokładnej liczby spinów.

Automat Hot Twenty można uruchomić również na telefonie lub innym przenośnym urządzeniu. Gra występuje w specjalnej wersji mobilnej, która zbyt wiele nie różni się od pełnej gry, przynajmniej jeśli chodzi o kwestię typowo wizualną. Zmianie uległ jedynie układ planszy, gdyż tu nawigacja została umieszczona po prawej stronie ekranu, a nie w jego dolnej części.

Wygrane w Hot Twenty

Symbole gry dzielą się na 6 regularnych ikon oraz 2 symbole specjalne, które posiadają dodatkowo swoją inną, określoną funkcję. Każda z 8 ikon wypłaca nagrody, jeżeli tylko znajdzie się na planszy gry 3, 4 lub 5 razy, tworząc jeden lub kilka układów wypłat. Oto tabela wypłat (maksymalna stawka):

Symbol x3 x4 x5
Wild 200 2,000 5,000
Scatter 275 1100 27,500
Arbuz 100 400 2,000
Winogrona, śliwka 100 200 1,000
Pomarańcza, Cytryna, wiśnia 50 100 500

Ponadto wygrana może zostać wypłacona w przypadku, kiedy cały ekran gry (15 pól, 5×3) pokryje się obrazkiem siódemki. Wówczas nagroda może wynieść nawet do 55,000 żetonów, co można uznać za swojego rodzaju jackpot o stałej wartości, zależnej od wybranego zakładu.

Hot Twenty – podstawowe zasady

Hot Twenty jest automatem o bardzo prostej grafice, której zdecydowanie nie powinno się porównywać do żadnych slotów wideo, które wyszły w 2015 roku ani później. Gra została podzielona na pierwszy plan, na którym znajduje się siatka z pojawiającymi się symbolami, oraz ciemne tło z ognistymi elementami. Symbole gry przedstawiają owoce, które swoim bajkowym stylem zdecydowanie nawiązują do całości.

Na dole ekranu znajduje się konsola sterowania, której przyciski zostały nazwane słownie, a nie symbolami. Dzięki temu gra jest jeszcze bardziej wygodna, gdyż nie już od pierwszej chwili gry wiadomo, jak przedostać się do jej odpowiednich zakładek i menu. Aby uzyskać informacje o zasadach wszystkich funkcji slotu, należy kliknąć w menu Help. Pozostałe przyciski odpowiadają natomiast za zmianę wysokości stawki czy aktywację funkcji Gamble.

Hot Twenty bez logowania jest grą o średniej zmienności i RTP wynoszącym 96%. Wygrane padają tutaj zatem umiarkowanie często i zazwyczaj są średniej wielkości. Podczas ustawiania wysokości stawki bardzo istotne jest określenie liczby linii, które mają brać udział w grze. Każdą uzyskaną wygraną warto zaryzykować używając funkcji Gamble, gdyż w ten sposób nagroda może zwiększyć się kilkukrotnie, kilka razy z rzędu.

Bonusy za grę w Hot Twenty

Poza wspomnianym wcześniej jackpotem, Hot Twenty automat oferuje grającym jeszcze dwie dodatkowe, niewielkie cechy bonusowe oparte na symbolach specjalnych, czyli Wild w postaci siódemki i Scatter w postaci gwiazdki. Obie te ikony mają swoją podstawową funkcję, w której łączą się ze sobą tak, by utworzyć płatne kombinacje.

Rolą symbolu Wild jest łączenie się ze wszystkimi zwykłymi ikonami gry (czyli wszystkimi z wyjątkiem symbolu Scatter) tak, by zająć miejsce pozostałych i połączyć się z obecnymi tworząc kombinację płatną zgodnie z tabelą wypłat.

Dodatkiem, z którego warto skorzystać zawsze, gdy tylko trafi się ku temu okazja, jest dobrze znana funkcja Gamble. Opcja jej aktywacji zostaje odblokowana po każdej wygranej. Na ekranie ukazują się wówczas karty, które można wybierać. Gra również je losuje i podwaja uzyskaną przez gracza wygraną, jeśli tylko uda mu się trafić poprawną kartę pod względem koloru lub figury.

Hot Twenty slot – nasza opinia

Hot Twenty za darmo jest jedną z wielu klasycznych gier owocowych, która sama w sobie nie wyróżnia się niczym szczególnym, jednak zawsze warto wypróbować ją z czystej ciekawości. Slotem powinien zainteresować się każdy, kto nie ma zwyczaju gry w przesadnie rozbudowane automaty. Na naszej stronie możesz zagrać w Hot Twenty bez depozytu, za darmo i bez logowania.