Jackpot 6000 Cechy
 • Dostawca oprogramowania: NetEnt
 • Typ automatu: Wideo sloty, Sloty owocowe, Jackpot
 • Linie wygrywające: 5
 • Bębny: 3
 • Min. Zakład: 0.1
 • Max. Zakład: 1
 • RTP: 95%

Jackpot 6000 za darmo

Jackpot 6000 gra hazardowa to jeden z najbardziej rozpoznawalnych slotów na całym rynku. Został on zaprogramowany przez sam NetEnt, czyli bardzo znanego producenta, który obecnie jest uważany za jednego z najlepszych. Slot ten powstał kilka lat temu, kiedy jego dostawca nie miał jeszcze ugruntowanej pozycji na rynku. Jednak teraz wszyscy powinni się zgodzić, że NetEnt oferuje wysokiej jakości gry, a jedną z nich jest właśnie Jackpot 6000.

Prezentowany slot ma motyw klasyczny, dlatego znajdziesz w nim symbole typu Joker, gwiazdy, dzwonki i inne, o których dokładniej powiemy jeszcze później. Jeśli chciałbyś zagrać w Jackpot 6000 bez depozytu, zapraszamy na naszą stronę. Nie musisz wpłacać żadnych pieniędzy, aby móc zobaczyć, jak działa ten slot. Kolejną zaletą jest to, że jest to Jackpot 6000 bez logowania. Czas, który miałbyś spędzić na wpisywaniu danych, możesz poświęcić na dogłębne poznanie właśnie tej gry.

Podstawowe cechy Jackpot 6000

Jackpot 6000 automat nie jest nowoczesną grą, ale znajdziesz w nim wszystko, co może potrzebować wymagający gracz. Klasyczny charakter tej gry sprawia, że jest ona wyposażona tylko w 3 bębny oraz 3 rzędy symboli. Do tego producent dołącza 5 linii wygrywających, które są jasno zaznaczone na siatce, aby początkujący również mogli je bez problemu zauważyć.

To właśnie ten slot jest uważany za taki, w którym RTP jest naprawdę wysokie. Wynosi ono aż 98,9% i ciężko jest znaleźć automat, który oferuje podobną wartość. Warto jednak pamiętać, że takie RTP jest dostępne po wybraniu opcji Supermeter. Zmienność maszyny jest wysoka, możesz więc długo grać i nic nie wygrać lub nagle zgarniesz wysoką nagrodę. Jest to typowy slot klasyczny, więc nie znajdziesz w nim raczej funkcji autoplay, nie możesz liczyć też na darmowe spiny. W grze funkcjonuje jednak symbol wild, a także opcja Gamble.

Tabela wypłat Jackpot 6000

Jackpot 6000 online nie zawiera zbyt wiele symboli, co jest dobrą wiadomością dla początkujących graczy. Nie trzeba zapamiętywać wielu różnych symboli oraz ich wartości. Wszystkie z nich odpowiadają motywowi klasycznemu, więc jeśli miałeś już styczność z tymi grami, będzie Ci łatwiej. Oto wszystkie informacje na temat slotu i wartości jego symboli:

 • Cytryny i wiśnie tworzą jedną grupę symboli, jest ona najmniej wartościowa. Za każde 3 symbole na linii wygrywającej dostaniesz po 20 monet.
 • Winogrona są następne w kolejce wartości i gwarantują 60 monet za każdym razem, kiedy wylosujesz 3 z nich w odpowiednim klasterze.
 • Dzwonki gwarantują 80 monet w przypadku, kiedy natrafisz na 3 symbole w jednej z pięciu linii wygrywających.
 • Gwiazdy są najbardziej wartościowym spośród bazowych symboli w grze. 3 gwiazdy oferują aż 100 monet za jedną kombinację.
 • Joker to symbol specjalny symbol, który w grze bazowej jest wildem. Jeśli jednak zdecydujesz się na tryb Supermeter, to dwa Jokery zapewniają wygraną aż do 6000 monet, z czego bierze się właśnie nazwa tego automatu w online polskich kasynach. Wygrana jest jednak losowa, więc nie wiadomo, jaka będzie.

Jackpot 6000 – podstawowe zasady

Jeśli chcesz wygrać w Jackpot 6000 automat do gry, warto stosować się do kilku zasad. Jedną z nich jest bycie cierpliwym, ponieważ jest to slot z wysoką zmiennością. Wiele spinów może okazać się puste, ale Ty nie powinieneś się tym zrażać. Drugą wskazówką jest korzystanie z trybu Supermeter. To właśnie dzięki niemu możesz zdobyć największe wygrane.

Korzystanie z tej gry jest bardzo łatwe. Na początku sprawdź, jak prezentuje się Jackpot 6000 demo. To ona pozwoli Ci przygotować się do wersji na pieniądze. Po prawej stronie możesz wybrać zakład, po prostu kliknij jedną z monet. Przycisk SPIN rozpoczyna grę. Na górze masz przedstawione wszystkie symbole wraz z ich wartościami.

Bonusy i promocje w Jackpot 6000

Gry klasyczne zazwyczaj nie mają wielu bonusów, a Jackpot 6000 na prawdziwe pieniądze jest tego bardzo dobrym przykładem. Podczas gry spotkasz jedynie Joker, jako symbol wild, a w trybie Supermeter pozwoli on na wygranie większej ilości monet.

Dodatkowo dostępna jest opcja Gamble. Możesz powalczyć o podwojenie swojej wygranej. Wybierz orła albo resztkę i zobacz, jaki jest rezultat. Wtedy przekonasz się, czy podwoisz swoją wygraną, czy ją całą stracisz.

Wypróbuj Jackpot 6000 za darmo

Jackpot 6000 to gra, którą znają właściwie wszyscy. Jest to zupełna klasyka od bardzo dobrego dostawcy. Warto chociaż raz spróbować tego slotu, aby sprawdzić, czemu jest on taki popularny. Możesz zagrać w Jackpot 6000 za darmo na naszej stronie. Jest on dostępny w trybie demo. Jest to gra Jackpot 6000 bez rejestracji, nie trać więc czasu na tworzenie kont, tylko od razu przystąp do rundy.