Joker Pro Cechy
  • Dostawca oprogramowania: NetEnt
  • Typ automatu: Wideo sloty, 777
  • Linie wygrywające: 10
  • Bębny: 5
  • Min. Zakład: 0.01
  • Max. Zakład: 1
  • RTP: 96.8%

Joker Pro automat online

Zapraszamy na recenzję interesującego video slota na miarę 2022 roku. Dziś przed Państwem nowoczesny automat o nazwie Joker Pro. Maszyna została wydana przez studio NetEnt – szwedzką firmę specjalizującą się w doskonałych maszynach hazardowych online. Gra osadzona została w futurystycznym klimacie. Ponadczasowa grafika oraz efekty wizualne to tylko wizualne zalety tej maszyny. W dzisiejszej recenzji postaramy zagłębić się w mechanikę gry. Opiszemy, jak działa automat, jakie bonusy oferuje oraz przedstawiamy skróconą instrukcję jego obsługi.

Gra hazardowa darmowa standardowo działa na zasadzie 5 obrotowych bębnów, 3 rzędach symboli oraz maksymalnie 10 liniach wygrywających. Maszyna pełna jest szczęśliwych symboli – koniczyn, podków, siódemek i diamentów.

Testuj grę Joker Pro online razem z nami. Specjalnie z myślą o naszych czytelnikach postanawiamy udostępnić wersję demo Joker Pro bez rejestracji dla każdego! Trenuj swoje szczęście i sprawdź wszystkie funkcje gry. Jeśli będziesz gotowy, wejdź do gry w Joker Pro na prawdziwe pieniądze w jednym z polskich kasyn online.

Cechy automatu do gry Joker Pro

Gra oferuje ciekawe rozwiązania bonusowe i funkcje dodatkowe. Slot wyposażony jest w 5 bębnów oraz 10 możliwych wygrywających linii. Joker Pro wyposażony jest również w symbole specjalne – Scatter i Wild. W grze do zdobycia są darmowe spiny i rundy bonusowe w postaci ciekawych rozwiązań typu Sticky Wild. Joker Pro automat charakteryzuje się bardzo wysokim wskaźnikiem RTP równym 96,8%. Minimalna stawka na pojedynczy zakład to 10 żetonów. Maksymalny pojedynczy obrót możliwy jest za 100 żetonów.

Joker Pro dostępny jest na telefony komórkowe bez konieczności pobierania zewnętrznych aplikacji. W grze zauważyliśmy jedynie brak opcji Jackpotów. Zapewniamy jednak, że brak tej funkcji w żaden sposób nie wpływa na rozgrywkę. Wręcz przeciwnie, gra pełna jest niespodziewanych zwrotów akcji, które warto sprawdzić osobiście.

Wygrane w Joker Pro

Wartość wygranej w kasynach polskich w  podstawowym trybie zależna jest od ilości wylosowanych symboli. Wygrane wypłacane są już od 3 takich samych trafień. Najbardziej wartościowe są diamenty i szczęśliwe siódemki. Stawkę zamykają podkowa i koniczyna. Na pochwałę zasługuje dynamiczne działanie maszyny i sama szybkość rozgrywki. Wygrane prezentowane są w ciekawy sposób, nic nie wydaje się tutaj zbytnio przynudzać. Kolejne zakręcenia można wykonywać w szybkim tempie z możliwością pomijania animacji. Poniżej przedstawiamy tabelę wypłat dla poszczególnych symboli w kolejności od najmniejszej do największej:

Symbole x3 x4 x5
Koniczyna 5 15 40
Podkowa 5 20 50
Dzwonek 5 30 60
BAR 10 50 80
Szczęśliwe siódemki 15 70 100
Diament 20 100 200

Sprawdź osobiście, jakie wygrane przynosi kręcenie bębnami. Zagraj w Joker Pro bez depozytu na naszej stronie już teraz.

Zasady automatu Joker Pro

Joker Pro gra jest nadzwyczaj przyjemna, a to z uwagi na łatwość w obsłudze oraz bogatą ofertę bonusową. Wcale nie trzeba tutaj dużo klikać, by wygrywać duże sumy. Przed rozpoczęciem gry warto zapoznać się z informacjami i zasadami producentów. Takowe informacje znajdują się pod przyciskiem “i” w lewym dolnym rogu gry. Znajdują się tam szczegółowe zasady gry, tabele wypłat oraz informacje na temat gier bonusowych i symboli specjalnych.

W interfejsie gracza na monitorze głównym dostępne jest bogate menu u dołu ekranu. Wymieniając od lewej strony, ustawimy tam “Level” czyli liczbę linii rozgrywanych oraz “Coin value” – wartość pojedynczego żetonu. W menu dostępne są okna “Bet” – wysokość zakładu oraz “Coins” – saldo gracza. W sąsiedztwie przycisku rozpoczynającego grę znajdują się opcje gry automatycznej oraz maksymalnego zakładu.

Gra automatyczna odbywa się tutaj na zasadzie klasycznego losowania pełnego animacji i efektów dźwiękowych. Gracz w tej opcji może dostosować pod siebie odpowiednią ilość zakręceń oraz wybrac moment zatrzymania bonusowych gier w przypadku przekroczenia wybranego progu wygranej.

Animacje i oprawa graficzna klasycznej rozgrywki jest przyjemna dla oka. Na ekranie gry sporo się dzieje, zauważalne są liczne animacje i rozbłyski połączone z ciekawą muzyką i audio efektami specjalnymi.

Bonusy za grę w Joker Pro

W grze często można spotkać symbol Wild – są one wywoływane poprzez kompletowanie minimum trzech Scatter symboli czyli czapek Jokera. Trafienie kompletu Scatterów otwiera okno mini gry Sticky Wild, w którym każda czapka zastępowana jest symbolem Wild. Ponadto pierwszy i ostatni bęben zapełniany jest tym samym symbolem (Wild). Gra losuje bonusowe rundy aż do momentu, w którym nie zostanie wylosowany nowy Wild. Wygrane z całej rundy bonusowej są sumowane. Wejdź do gry z Joker pro za darmo i przetestuj wszystkie funkcje osobiście!

Zagraj w Joker Pro automat do gry – wypróbuj fortunę

Joker Pro demo to fascynująca gra na miarę 2022 roku. Dla osób, którym znudziły się już klasyczne owocówki automaty będzie to idealna odskocznia. Gra poza nowoczesnym designem i efektami,  uzbrojona została w szereg nowoczesnych rozwiązań bonusowych. Trybu Sticky Wild próżno szukać starszych wideo slotach.

Stanowczo polecamy wypróbować osobiście Joker Pro automat do gry. Wejdź do gry za wirtualną stawkę i testuj wszystkie funkcje bez ograniczeń. Joker Pro bez logowania dostępny tylko dla naszych czytelników! Życzymy wysokich wygranych!