Joker Strike Cechy
 • Dostawca oprogramowania: Quickspin
 • Typ automatu: Wideo sloty, 777
 • Linie wygrywające: 10
 • Bębny: 5
 • Min. Zakład: 0.1
 • Max. Zakład: 100
 • RTP: 98.11%

Joker Strike slot online

Joker Strike jest jednym z wielu automatów do gry wydanych przez znanego producenta Quickspin. Gra ujrzała światło dzienne w 2018 roku, a jej motyw przewodni moglibyśmy zakwalifikować jako klasyczny owocowy automat, który został jednak wykonany w nowoczesnej technologii 3D. Joker Strike za darmo jest pięciobębnowym automatem wideo, który na pewno zachwyci Cię swoją mnogością dodatkowych funkcji bonusowych. Dzięki poszczególnym dostępnym tutaj bonusom, gra pozwala na uzyskanie nagrody w wysokości nawet do 1,211x ustawionej przez gracza stawki. Gra Joker Strike ma wysoką zmienność i RTP w wysokości 96,46%.

Joker Strike automat do gry jest dziełem znanego twórcy Quickspin. Autor ten zdążył już stworzyć swoje wybitnie szerokie portfolio przeróżnych automatów do gry, za których przykłady można wymienić między innymi Ghost Glyph, Vampire Senpai, Panther’s Reign czy Goldilocks.

Quickspin jest firmą, która już od lat widnieje na listach autorów gier we wszystkich internetowych kasynach. Dziś zaprojektowane przez nich automaty są swojego rodzaju ikonami, bez których wręcz nie potrafilibyśmy wyobrazić sobie rynku slotów online. Quickspin kładzie szczególny nacisk na to, by ich automaty zachwycały wspaniałą grafiką, ale też były porywające, jeżeli chodzi o gameplay.

Joker Strike jest automatem, który został poszerzony o kilka dodatków, których zasady warto przyswoić sobie jeszcze przed rozpoczęciem gry. Po przeczytaniu naszej recenzji gry zachęcamy do wypróbowania automatu Joker Strike bez depozytu. Na naszej stronie umieściliśmy grę w wersji Joker Strike demo, która pozwoli Ci opanować wszystkie reguły slotu bez konieczności zakładania konta i wpłacania pieniędzy.

Joker Strike – opis gry

Akcja gry toczy się na siatce symboli o bardzo standardowych wymiarach. Plansza zbudowana jest z 5 bębnów i 3 rzędów. Wygrane wypłacane są na podstawie 10 ustalonych z góry linii wypłat, przy czym zawsze liczy się je od lewej strony do prawej. Joker Strike gra ma graczom do zaoferowania kilka znacznie rozbudowanych i nowoczesnych funkcji bonusowych, między innymi opartych na gwarantowanych symbolach Wild czy specjalnej funkcji aktywowanej po każdej wygranej.

Stawka zakładu może zostać ustawiona na podstawie jednej, ogólnej wartości dla wszystkich linii. Jej minimalna wysokość to 0,10 monet, a maksymalna – 100.

Spiny mogą być kontynuowane również za pomocą funkcji Autoplay. Przycisk jej aktywacji znajdziesz na samym dole konsoli sterowania, zaraz obok przycisku pojedynczego obrotu. Funkcja Autoplay pozwala na uruchomienie od 10 do 1,000 samoczynnych spinów lub wybranie bardziej zaawansowanych opcji, na przykład w postaci limitu wielokrotności przegranej sumy.

Joker Strike automat występuje również w wersji przystosowanej do urządzeń przenośnych. Dzięki pomniejszonej konsoli sterowania i zredukowanej liczbie przycisków, gra jest bardzo wygodna, a cały jej interfejs – niezwykle przejrzysty i intuicyjny.

Joker Strike – stół wypłat

W grze występuje 8 regularnych ikon. Aby w danym spinie móc otrzymać wygraną, na planszy muszą pojawić się co najmniej 3 identyczne symbole tworzące jedną lub kilka kombinacji wypłat. Wysokość nagrody jest także związana z wartością zakładu i dla stawki 50 monet wynosi:

Symbol x3 x4 x5
Joker 500 1,500 5,000
Siódemka 200 400 1,000
Gwiazdka 150 300 750
Dzwonek 100 200 500
Czerwony symbol 60 100 200
Fioletowy i zielony symbol 50 75 150
Niebieski symbol 40 60 120

Zasady automatu Joker Strike

Otoczka wizualna w automacie Joker Strike bez logowania prezentuje się w bardzo nowoczesny, a zarazem przyjemny dla oka sposób. Grę podzielono na pierwszy i drugi plan. W pierwszej kolejności uwagę zwracają symbole wzorowane na klasycznych automatach do gier, wykonane w bardziej współczesnej technologii. Na dalszym planie widoczne są światła, prawdopodobnie oświetlające miasto po zmroku.

Na dole ekranu umieszczono konsolę umożliwiającą nawigację. Na jej środku znajduje się przycisk zmiany wysokości stawki, natomiast w prawym dolnym rogu – przycisk pojedynczego zakręcenia, aktywacji funkcji Hi Roller i Autoplay czy zmiany tempa animacji. Z lewej strony wyświetla się pozostałe saldo żetonów. Tutaj można też przejść do menu, w którym opisano wszelkie zasady gry.

Bonusy i promocje w Joker Strike

Po każdej wygranej zainicjowana zostaje funkcja specjalna Joker Strike. Podczas niej aktywuje się specjalna ramka z symbolami, otaczająca planszę gry. Ikony, które złożyły się na zwycięską kombinację zostają podświetlone, a po ramce symboli porusza się świecący kwadrat. Jeżeli kwadrat zatrzyma się na jednym z podświetlonych pól, gracz zdobędzie tzw. Wild Strike, podczas którego wylosowane symbole zostaną dodane do planszy zwiększając prawdopodobieństwo padnięcia drugiej wygranej z rzędu.

Plansza gry może zostać zwiększona o 6 do 10 dodatkowych symboli. Ich liczba zależna jest od liczby ikon, które wzięły udział w wyjściowej kombinacji:

 • 3 zwycięskie symbole – 6 dodatkowych ikon
 • 4 zwycięskie symbole – 8 dodatkowych ikon
 • 5 zwycięskich symbol – 10 dodatkowych ikon

Gracz może samodzielnie aktywować funkcję specjalną Hi Roller za pomocą przycisku znajdującego się na dolnym pasku gry. Dzięki jej uruchomieniu gra zostaje poszerzona o kolejne dodatkowe funkcje urozmaicające grę. Joker Strike online składa się z 3 trybów specjalnych, z których każdy obejmuje 5 obrotów:

 • Obroty z gwarantowanym symbolem Wild przesuwającym się ku prawej stronie
 • Obroty z gwarantowanym symbolem Wild + dodatkowe symbole Wild
 • Obroty z gwarantowanym symbolem Wild + dodatkowe symbole Wild + podwójne prawdopodobieństwo aktywacji funkcji Joker Strike.

Symbol Wild ma tutaj swoją typową rolę i łączy się ze wszystkimi regularnymi ikonami tak, by utworzyć kombinację płatną zgodnie z tabelą wypłat. Funkcja Hi Roller jest dodatkowo płatna i każda kolejna jej odmiana jest droższa. Cena zależna jest od ustawionego aktualnie zakładu. W trakcie aktywnej funkcji Hi Roller gracz ma szansę uzyskania trzech bonusów:

 • Gwarantowane symbole Wild – symbol dodawany jest w pierwszym spinie i zostaje na planszy do ostatniego
 • Wild Strike – zainicjowana zostaje zewnętrzna ramka gry załączająca funkcję Joker Strike
 • Podwójna szansa – zainicjowana zostaje zewnętrzna ramka gry, a gracz uzyskuje dwukrotnie większe prawdopodobieństwo aktywacji funkcji Joker Strike

Zagraj w Joker Strike automat do gry – wypróbuj fortunę

Joker Strike jest grą, w której gracz sam może decydować o przebiegu swojej gry. Oczywiście występują tu bonusowe funkcje inicjowane w sposób całkowicie przypadkowy, jednak w razie uznania można aktywować również funkcję Hi Roller, podczas której otrzymuje się dodatkowo płatne obroty z gwarantowanymi symbolami Wild. Przed rozpoczęciem gry w Joker Strike na prawdziwe pieniądze wypróbuj na naszej stronie demo gry Joker Strike bez rejestracji. Życzymy wysokich wypłat.