Just Jewels Deluxe

Star Star Star Star Star
Grać na prawdziwe pieniądze
Just Jewels Deluxe Cechy
  • Dostawca oprogramowania: Novomatic
  • Typ automatu: Wideo sloty
  • Linie wygrywające: 10
  • Bębny: 5
  • Min. Zakład: 0.10
  • Max. Zakład: 1
  • RTP: 95.42%

Just Jewels Deluxe – darmowy automat do gry

Just Jewels to z angielskiego “wyłącznie klejnoty”, nazwa tego slotu online to nie przypadek. W Just Jewels Deluxe na prawdziwe pieniądze gra toczy się o wysoką stawkę. Gracz musi liczyć się z wysokimi stawkami oraz  wysokimi wygranymi. Umiejętne korzystanie z symbolu Scatter czy dublowanie wygranej, doświadczonym graczom może przynieść niespodziewanie wysokie wypłaty. Aby nabrać doświadczenia i poznać niuanse gry masz możliwość poćwiczyć grę Just Jewels Deluxe bez depozytu, za darmo na naszej stronie.

Just Jewels Deluxe bez rejestracji, bez logowania, całkowicie za darmo.

Ta niepowtarzalna gra jest stworzona przez lidera na rynku elektronicznej rozgrywki kasynowej, czyli grupę Novomatic. Ten gigant na scenie gier na automaty jest aktywny na ponad 75 rynkach na całym świecie. Ich nowe dzieło pozytywnie zaskoczyło graczy na całym świecie.

W Just Jewels Deluxe online możemy spotkać się z 8 symbolami, wśród których znajdziemy kamienie szlachetne, złoto i inne kosztowności. Wszystkie te elementy są graficznie przedstawione w dobrym stylu, twórcy zwrócili uwagę na to, aby wszystko w tej grze cieszyło oko gracza. Również efekty dźwiękowe nie pozostawiają złudzeń, że zostały wykonane przez profesjonalistów. Aby zagrać w Just Jewels Deluxe demo, wystarczy wejść na naszą stronę i cieszyć się rozgrywką godną kasyn Las Vegas. Just Jewels Deluxe bez logowania działa już w kilka sekund.

Podstawowe cechy Just Jewels Deluxe za darmo

Just Jewels Deluxe automat do gry jest zbudowany z 5 bębnów oraz 3 rzędów. W grze dostępny jest symbol Scatter w postaci symbolu euro “€”. Wylosowanie tego znaku na dowolnej linii daje wygraną. W Just Jewels deluxe automat nie znajdziemy jednak symbolu Wild.

Minimalny zakład to 0,10 przy jednej linii wygrywającej oraz 1,00 przy maksymalnych 10 liniach wygrywających. Analogicznie maksymalne zakłady to 10,00 i 100,00. To czego nam zabrakło w Just Jewels Deluxe to: darmowe spiny, jackpot czy nawet mnożnik. To co ratuje sytuację to wysokie RTP na poziomie 95,42%, Scatter oraz mnogość linii wygrywających.

Dla przyspieszenia gry możesz skorzystać  z opcji Autoplay, wtedy automat sam będzie rozpoczynał kolejne losowanie. Nie ma wtedy jednak możliwości skorzystania z Gamble, czyli funkcji, dzięki której, jeśli dobrze odgadniesz kolor zakrytej karty, twoja wygrana się podwoi.

Just Jewels deluxe automat do gry w polskich online kasynach jest wykonany w technologii HTML5, dzięki czemu działa na w zasadzie wszystkich urządzeniach i wszystkich popularnych systemach operacyjnych. Potrafi również sam dostosować się do różnych ekranów, nawet tych niestandardowych. Technologia HTML5 pozwala nam cieszyć się emocjami z gry na PC, laptopie, tablecie czy nawet smartfonie. Wystarczy nam przeglądarka internetowa z funkcją obsługi JavaScriptu oraz HTML5. Działa również na różnych systemach operacyjnych, jak Windows, Apple, Android i iOS.

Wygrane w Just Jewels Deluxe gra

Podane wygrane obowiązują dla stawki 0,10 oraz jednej linii wygrywającej.

Symbol x3 x4 x5
Korona 5,00 50,00 500,00
Euro (Scatter) 0,2 1,00 5,00
Złoto, Banknoty 3,00 15,00 50,00
Klejnoty czerwone i niebieskie 1,50 5,00 20,00
Klejnoty zielone i fioletowe 1,00 2,50 15,00

Just Jewels Deluxe – jak grać?

Omówienie tego slotu rozpoczniemy od panelu sterowania na dole ekranu. Omawianie rozpoczniemy od prawej strony. Pierwszym przyciskiem jest klawisz do uruchomienia gry, podświetlony na zielono. Zamiennie możemy używać również spacji. Jeśli po losowaniu na linii wygrywającej pojawią się przynajmniej trzy takie same symbole, wygrywasz zgodnie z tabelą powyżej.

Następnie mamy przycisk do automatycznego rozpoczynania gry. Jego plusy i minusy omówiliśmy już w drugim akapicie. Kolejnym przyciskiem jest przycisk “MAX BET”, przy jego pomocy możemy podnieść stawkę do najwyższej możliwej. Na środku panelu sterowania mamy ekran, który informuje nas o posiadanych przez nas kredytach, a także o wysokości wygranej.

Na lewo od omawianego paska został ulokowany przycisk do wybierania stawki, o jaką będziemy grać. Można to zrobić korzystając z symboli “+” i “-” lub klikając na niego. W przypadku wygranej, przycisk ten zamienia się w funkcję Gamble. Ta funkcjonalność w łatwy,  aczkolwiek ryzykowny sposób może podwoić wygraną. Po trafnym wytypowaniu czy kolejna karta będzie czarna, czy czerwona, twoja wygrana się podwaja. W przeciwnym wypadku stracisz całą wygraną. W dowolnym momencie można odejść z aktualną kwotą.

Kolejnym sposobem na zwiększenie wygranej jest zwiększenie liczby linii wygrywających. Służy do tego kolejny przycisk. Możemy wybrać pomiędzy jedną, a aż dziesięcioma liniami wygrywającymi. Należy jednak pamiętać, że to ile linii wybierzemy, oznacza o ile razy mnożymy naszą stawkę. Dla przykładu, stawka 1 przy dwóch liniach wygrywających to dwa, ale przy pięciu to 5 itd. Dla ułatwienia, ilość linii wygrywających możemy zmieniać przy użyciu strzałek góra, dół na klawiaturze.

Ostatnim przyciskiem jest “Menu”. Tam możemy sprawdzić wysokość wygranej dla aktualnej stawki (Paytable & Info), włączyć lub wyłączyć funkcję Gamble (Settings) oraz przeczytać zasady i zapoznać się z funkcjami automatu, co należy zrobić przed rozpoczęciem gry.

Bonusy Just Jewels Deluxe

Za wyjątkiem symbolu Scatter (który daje nam wygraną niezależnie czy znajduje się na linii wygrywającej, czy nie), możliwości podwajania wygranej za pomocą funkcji gamble czy wysokiemu RTP, Just Jewels Deluxe nie daje nam dodatkowych bonusów. Głównym trikiem doświadczonych graczy będzie tu umiejętne żonglowanie ilością linii wygrywających i stawką. Mimo tego ten slot słynie wśród graczy z onieśmielający wygranych.

Podsumowanie recenzji

Just Jewels Deluxe to bez wątpienia kolejne udane dzieło studia Novomatic, ten pięcio-bębnowy slot z aż dziesięcioma liniami wygrywającymi kusi schludnym wyglądem, świetnie dobranymi efektami dźwiękowymi i tym, co chyba najbardziej interesuje graczy, czyli wysokimi wygranymi.

Nie można jednak pominąć samej jakości wykonania. Wszystkie grafiki wyglądają po prostu dobrze, widać, że twórcy nie szczędzili ani czasu, ani środków na to żeby dopieścić swoje najnowsze dziecko. Na szczególne uznanie zasługuje również ekipa odpowiedzialna za dźwięk. Efekty dźwiękowe są bardzo czyste, dobrze dobrane i sprawiają wrażenie, że gra odbywa się w fizycznym kasynie. Również muzyka jest na bardzo wysokim poziomie, można odnieść wrażenie, że pisał ją sam Frank Sinatra, bo takie właśnie przynosi skojarzenia.

Podsumowując, Just Jewels Deluxe to dobry wybór dla wszystkich tych. którzy nie boją się grać o wysokie stawki, cenią sobie dobrą jakość wykonania oraz są gotowi na wysokie wygrane. Just Jewels Deluxe online dzięki możliwości treningu za darmo oraz bez logowania jest zatem dobrym wyborem dla początkujących graczy, a dzięki wysokim wygranym zadowoli również doświadczonych i wymagających graczy. Dlatego z czystym sumieniem możemy Ci ją polecić i życzyć szybkiego zastrzyku dodatkowej gotówki.