King of Slots

Star Star Star Star Star
Grać na prawdziwe pieniądze
King of Slots Cechy
 • Dostawca oprogramowania: NetEnt
 • Typ automatu: Wideo Slot
 • Linie wygrywające: 25
 • Bębny: 5
 • Min. Zakład: 0.25
 • Max. Zakład: 250
 • RTP: 97%

King of Slots automat online

King of Slots gra dostępna jest w internetowych kasynach od listopada 2015. Autorem gry jest twórca NetEnt. Sama gra cechuje się wieloma interesującymi cechami dodatkowymi, dzięki którym całość jest niezwykle pociągająca i godna uwagi. Na szczególną pochwałę zasługuje jednak fenomenalna, rysunkowa grafika slotu, która zdecydowanie wyróżnia go na tle innych gier. Najwyższa wygrana, jaka może zostać dopisana do Twojego konta po grze w King of Slots online wynosi 3,000x wybranej stawki, czyli do 750,000 monet.

Artystą odpowiedzialnym za King of Slots automat jest firma NetEnt. Produkcje tego dostawcy znajdują się we wszystkich kasynach online. NetEnt jest jednym z najlepiej znanych twórców wszelkiego rodzaju oprogramowania związanego z grami hazardowymi. Jego specjalnością są nie tylko świetne jakościowo sloty wideo, ale też gry na żywo. Za przykłady innych gier tego twórcy można wymienić Starburst, Gonzo’s Quest czy Dead Or Alive 2.

Można odnieść wrażenie, że automat King of Slots prezentuje się w odmienny sposób aniżeli skojarzenie, które może nasunąć się od samego tytułu. Gra nie była wzorowana na żadnym konkretnym dziele, jednak w prawym dolnym rogu ekranu można dostrzec głównego bohatera gry, tytułowego Króla Slotów. Biorąc pod uwagę niektóre elementy tła można odnieść wrażenie, że akcja slotu toczy się na teatralnej bądź innej scenie.

Przygodę z każdym automatem warto rozpocząć od wypróbowania gry w wersji demo. Na naszej stronie znajdziesz automat King of Slots bez logowania i rejestracji, bezpłatnie. Zanim oddasz się rozgrywce przeczytaj przygotowaną przez nas recenzję slotu King of Slots za darmo.

Funkcje i specyfikacje techniczne King of Slots

King of Slots bez rejestracji składa się ze standardowej wielkości planszy. Istnieje tu 5 pionowych bębnów oraz 3 rzędy. Wygrane wypłacane są na podstawie zwykłego systemu, używanego w większości innych gier. Wszelkie symbole gry układają się w 25 ustalonych z góry linii wypłat liczonych od lewej do prawej strony. Funkcjami specjalnymi gry King of Slots są re-spiny po każdej wygranej, bezpłatne spiny i symbole bonusowe. Zagrasz tu za stawkę w wysokości od 0,25 do 250 monet.

Ustawienia funkcji Autoplay znajdują się na dolnej konsoli gry, zaraz obok przycisku Spin. Dzięki tej funkcji gra może być kontynuowana automatycznie do określonego przez gracza momentu. Można wybrać konkretną liczbę obrotów (10-1,000) lub wyznaczyć limity przegranej albo wygranej kwoty.Jeżeli preferujesz grę na telefonie, możesz zagrać w King of Slots w wersji mobilnej. Automat został zoptymalizowany tak, by móc wyświetlać się na wszelkiego rodzaju urządzeniach przenośnych. Gra jest bardzo przejrzysta ze względu na ograniczone sterowanie i uproszczenie grafiki.

Tabela wypłat King of Slots

Symbole gry dzielą się na regularne oraz te, które odpowiadają za pewne dodatkowe funkcje gry. 9 zwykłych ikon gry układa się w płatne konfiguracje. W każdej z nich mogą uczestniczyć 3, 4 lub 5 identycznych ikon. Im więcej, tym wyższa nagroda, która jest również zależna od ustawionej przez gracza stawki. Oto całkowita tabela wypłat:

Symbol x3 x4 x5
Korona 200 600 4,000
Arbuz 200 400 1,200
Cytryna 100 200 1,000
Wiśnia 60 200 800
A 60 120 500
K 40 100 400
Q 20 60 300
J 20 40 200
10 20 40 160

Powyższe stawki odnoszą się do zakładu w wysokości 100 żetonów.

King of Slots – podstawowe zasady

King of Slots owocowy automat do gry owo charakteryzuje się bardzo oryginalną szatą graficzną. Same symbole zostały zachowane w dość realistycznym stylu, jednak prawdziwym zaskoczeniem może być postać Króla, która patrzy na nas z prawego dolnego rogu. Główny bohater gry został narysowany w rysunkowym, bajkowym stylu, co czyni go jednak na swój sposób uroczym. Slot ma ciemną, czarną, niebieską i fioletową kolorystykę, ale pomimo to jest bardzo pozytywny i przyjemny.

W tle słychać stylową muzykę, która choć niezbyt pasuje do całości, w żadnym stopniu nie przeszkadza ani nie utrudnia gry. W razie potrzeby można ją w każdej chwili wyłączyć. Animacje gry są płynne i energiczne.

Całość nawigacji gry znajduje się na pasku w dolnej części ekranu. Na środku znajdują się trzy przyciski odpowiadające kolejno za aktywację funkcji Autoplay, wykonywanie pojedynczych obrotów bębnów i przyspieszenie tempa animacji. Po prawej stronie ukazują się wszelkie istotne wartości, w tym pozostała liczba monet i aktualnie uzyskana wygrana.

Lewą stronę ekranu zajmuje menu zmiany wysokości zakładu oraz ustawienia gry. Przycisk oznaczony literą „i” pozwala przenieść się do menu tabeli wypłat, gdzie można uzyskać informację odnośnie wszystkich stałych oraz bonusowych funkcji gry.

King of Slots na prawdziwe pieniądze jest grą, która nie posiada zbyt wielu dodatków. Podczas gry można uruchomić jedynie kilka najprostszych mechanizmów bonusowych. Jest to automat o średniej zmienności i przeciętnej wysokości wskaźnika RTP (94,48%). Takie parametry gry wskazują na to, że wszelkie bonusowe funkcje slotu są raczej drugorzędne, natomiast gracz powinien się skupić na podstawowym trybie rozgrywki.

Bonusy za grę w King of Slots

Najważniejsza funkcja bonusowa gry to Sticky Win. Bonus ten może zostać uruchomiony na dwa sposoby: kiedy na ekranie gry znajdą się 3 symbole bonusowe Scatter lub w przypadku, gdy na planszy pojawi się jakakolwiek zwycięska kombinacja symboli. Opcja Sticky Win działa na zasadzie re-spinów. Wszystkie symbole biorące udział w płatnym układzie przykleją się do planszy, natomiast pozostałe zostaną obrócone.

Jeżeli podczas re-spinu na planszy znajdzie się kolejne dopasowanie, nowe symbole zostaną połączone z poprzednimi, a cała reszta dokona kolejnego re-spinu. Funkcja trwa tak długo, jak na ekranie pojawiają się kolejne dopasowane ikony.

Jednym z dwóch symboli bonusowych gry jest niebieski kryształek, czyli ikona Wild. Symbol Wild jest w tym wypadku dość typowy i łączy się ze wszystkimi regularnymi ikonami tak, by zastąpić pozostałe w ewentualnych płatnych konfiguracjach. W przypadku, gdy na planszy znajdzie się co najmniej 5 symboli typu Scatter, gra aktywuje rundy bezpłatnych spinów:

 • 5 symboli Scatter – 10 darmowych obrotów
 • 6 symboli Scatter – 15 darmowych obrotów
 • 7 symboli Scatter – 20 darmowych obrotów
 • 8 symboli Scatter – 25 darmowych obrotów
 • 9 – 15 symboli Scatter – 30 darmowych obrotów

Wypróbuj King of Slots za darmo

King of Slots jest bardzo oryginalnym automatem do gry, w którym wszelkie wygrane padają nie tylko w regularnym trybie rozgrywki, ale i podczas różnych dodatkowych funkcji. Po każdej wygranej uzyskasz bonusowe re-spiny, które mogą być praktycznie nielimitowane. Dzięki symbolom specjalnym można uzyskać aż do 30 darmowych spinów.

Jeśli chcesz zagrać w King of Slots bez depozytu, możesz zrobić to na tej stronie. Zagrasz tu w automat King of Slots demo, który przybliży Ci zasady działania wszystkich funkcji gry.