Lil’ Devil Cechy
 • Dostawca oprogramowania: Big Time Gaming
 • Typ automatu: Wideo sloty
 • Linie wygrywające: 4096
 • Bębny: 6
 • Min. Zakład: 0.1
 • Max. Zakład: 20
 • RTP: 96.43%

Lil’ Devil automat online

Zatytułowana Lil’ Devil gra od Big Time Gaming to niezwykły slot 3D, który wprawi Cię w poczucie niepokoju i tajemniczości, niczym dobry horror! Twórcom gry hazardowej online udało się wytworzyć unikatową, pełną bliżej nieokreślonej grozy atmosferę wokół znanego od wieków motywu walki dobra ze złem, której bohaterami są diabeł i anioł.

Aby zagrać w Lil’ Devil za darmo, wystarczy uruchomić grę w przeglądarce. Nie ma potrzeby rejestracji ani pobierania czegokolwiek, ponieważ aplikacja świetnie działa w przeglądarce internetowej zarówno na urządzeniach stacjonarnych, jak i mobilnych. Teraz możesz zagrać w Lil’ Devil bez rejestracji na naszej stronie czy w polskich kasynach internetowych, co oznacza, że od wciągającej zabawy dzieli Cię dosłownie parę kliknięć i kilka sekund. Serdecznie zapraszamy do gry razem z nami!

Podstawowe cechy Lil’ Devil

Lil’ Devil automat do gry jest slotem 3D o dość nietypowej konstrukcji. Składa się z 6 walców, z których na każdym mieszczą się po 4 symbole. Linie płacące formują się z sąsiadujących ze sobą symboli, co – jak reklamują twórcy – daje tysiące możliwych kombinacji wypłat. Minimalna stawka wynosi 0,10 EUR, a maksymalna 20 EUR, niezależnie od tego, czy gramy w Lil’ Devil demo, czy na prawdziwe pieniądze. RTP gry jest zmienne, ponieważ zależy od aktualnego trybu gry:

 • ~96,31% – tryb Dynamite Lover,
 • ~96,43% – tryb Be My Angel.

Oprócz powyższych parametrów, Lil’ Devil znajdziemy również takie elementy, jak dwa rodzaje symboli Wild, symbol Scatter oraz tryb Autoplay. Ten ostatni możemy dostosować do naszych oczekiwań, tak aby gra – choć bez naszego fizycznego udziału – mogła toczyć się po naszej myśli. Ustawić możemy dokładnie 3 parametry, czyli:

 • liczbę spinów,
 • limit straty,
 • limit pojedynczej wygranej.

Dzięki powyższym możemy mieć niemalże pełną kontrolę nad grą, jednocześnie rezygnując z każdorazowego wciskania przycisku spin.

Wygrane w Lil’ Devil

Poniżej przedstawiamy tabelę wypłat dla standardowych symboli, jakie może wylosować nam Lil’ Devil automat:

Symbol x6 x5 x4 x3
serce 10 5 2 1
skorpion 5 1,4 0,6 0,4
jaszczurka 1,5 0,8 0,4 0,2
krokodyl 1,5 0,8 0,4 0,2
A; K 1 0,6 0,3 0,2
Q; J 0,6 0,5 0,3 0,1
10 0,5 0,4 0,2 0,1
9 0,4 0,3 0,2 0,1

Lil’ Devil – jak grać?

Interfejs gry w Lil’ Devil bez logowania jest niezwykle prosty i intuicyjny. Na głównym ekranie znajdziemy tylko 5 guzików, wszystkie obok siebie. Kiedy wciśniemy odróżniający się kolorem błękitnym guzik z symbolem 3 poziomych kresek, otworzy się wówczas menu, w którym znajdziemy kolejno zakładki takie, jak: tabela wypłat (Pays), dostosowanie trybu Autoplay (Auto), opcje (Options) oraz instrukcję (Help). Cała gra jest w języku angielskim, dlatego choćby podstawowa jego znajomość może okazać się wielce przydatna.

Zarówno opis tabeli wypłat, jak i sama instrukcja gry, są spisane w sposób bardzo wyczerpujący, ponieważ funkcje bonusowe w grze są dosyć skomplikowane. Należy pamiętać, że dobrą praktyką jest staranne zapoznanie się z oficjalnym poradnikiem do gry. Do tego samego zachęcamy również Ciebie. Polecamy tez najpierw zagrać w Lil’ Devil bez depozytu.

Bonusy Lil’ Devil

Funkcje bonusowe w Lil’ Devil online związane są z pojawiającymi się w grze symbolami Wild i Scatter. W tej sekcji artykułu po kolei przedstawimy mechanikę tych bonusów, która na pierwszy rzut oka może wydać się przytłaczająca, ale w trakcie gry wygląda już dużo prościej. Na samym początku należy zauważyć, że w grze występują dwa rodzaje symboli Wild – diabeł oraz anioł i każdy z nich w inny sposób wpływa na dalsza rozgrywkę. Tym, co jednak łączy oba symbole, jest to, że zastępują one każdy inny symbol na walcach z wyjątkiem Scatter.

Dziki diabeł pojawia się na walcach od drugiego do piątego i jego funkcja na tym etapie ogranicza się do zastępowania pozostałych symboli, jak opisaliśmy powyżej. Dziki anioł z kolei może pojawić się na trzecim i/lub czwartym walcu, gwarantując przy tym mnożnik wygranej, jeśli zastąpienie nim któregokolwiek symbolu poskutkuje wypłatą. Wartości mnożnika mogą trafić się losowo i są następujące: x4, x6, x8, x10, x12. W wyniku każdego spinu mogą pojawić się nawet 2 dzikie anioły, co oznacza, że całkowity mnożnik może wynieść nawet x144!

Symbolem Scatter jest ikona drewnianej chaty. Mogą one pojawić się na dowolnym walcu. Trafienie minimum 3 symboli Scatter aktywuje pierwszy rodzaj bonusu, czyli podstawowe darmowe spiny bez depozytu. Będziemy musieli wybrać, czy chcemy powierzyć je aniołowi, czy diabłowi.

W pierwszym przypadku (tryb Be My Angel) otrzymamy 7 darmowych spinów. Zostanie też losowo wybrany lepki Wild, który będzie pojawiać się na walcach od drugiego do piątego. Symbol ten będzie też nagradzać dodatkowymi spinami i może utworzyć dzikiego anioła.

Jeśli postawimy na diabła (Dynamite Lover), to otrzymamy na początek 12 darmowych spinów. W tym czasie wszystkie płacące symbole (oprócz Scatter) będą zastępowane symbolami z góry na trzecim i czwartym walcu. Mnożnik dynamitu będzie przy tym zwiększać się o 1 za każdym razem, gdy wypłacające linie będą mieć kontakt z dynamitem. Dzikie dynamity będą mnożyć się na różnych walcach i sumować w ramach tego samego walca. Ponadto trafiając w trakcie tego trybu co najmniej 3 Scattery, zostaniemy nagrodzeni dodatkowymi darmowymi spinami.

Aby odblokować kolejny z dwóch dostępnych dla Scatter bonusów, musimy wylosować dwa takie symbole. W takim przypadku otrzymamy serca, które zbierać się będą na specjalnych paskach postępu po obu stronach walców. Zdobycie 40 serc aktywuje tryb ulepszonych darmowych spinów (Heartstopper). W ulepszonym trybie Be My Angel fioletowe serce staje się kolejnym dzikim symbolem z możliwością “przyklejania się” (tzw. Sticky Wild). Z kolei ulepszony Dynamite Lover rozpoczniemy z mnożnikiem x5.

Podsumowanie recenzji Lil’ Devil

Lil’ Devil gwarantuje unikatowe wrażenia, ponieważ jest grą oryginalną jak na slot 777 online. łączy nieszablonowe podejście do mechaniki gry z niezwykle klimatyczną, mroczną scenerią, która z pewnością przypadnie do gustu spragnionym wrażeń. Dzięki licznym i oryginalnym bonusom nie będzie też czasu na nudę. Ponieważ żadne słowa nie oddadzą prawdziwych emocji towarzyszących grze, dlatego serdecznie zapraszamy Cię do przekonania się osobiście, czym jej Lil’ Devil i do zagrania w tę grę na naszej stronie. A jeśli będziesz gotów zagrać w Lil’ Devil na prawdziwe pieniądze, to z pewnością znajdziesz ten tytuł w którymś z renomowanych kasyn online. Powodzenia!